Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kimler oruç tutuyor

Durum
    Emara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kimler oruç tutuyor

Kimler oruç tutuyor arkadaşlar allah herkesin kabul etsin tuttuğu oruçlar. Bende bağışıklık için tutmam istemiyorum ama dini tarafım ağır basıyor tutuyorum ama iftar sonrası kefir yeşil çay her şey devam ve AHCC de sahurda içiyorum inş yine bir zarar görmez rabbim bu virüsü atmama yardımcı olur orucumla negatif olma sürem umarım uzamaz

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Kimler oruç tutuyor

Bence orucunu tut Allah her türlü yardımcı olur derdi veren Allah dermanınıda verir bunu unutma hpv yi yenecez dıyr Allahın emrettıği bir seyi yapmamak bence cok daha kötü bir durum

Durum
    Pokemon6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence orucunu tut Allah her türlü yardımcı olur derdi veren Allah dermanınıda verir bunu unutma hpv yi yenecez dıyr Allahın emrettıği bir seyi yapmamak bence cok daha kötü bir durum
    Allah sana evlenmeden birlikte olma ve tek eşli de ol demiş genç )

Durum
    Yeni Üye

illa evlenmeden birlikte olanlar mı hpv oluyor burda eşinden kapanlarda var

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Emara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimler oruç tutuyor arkadaşlar allah herkesin kabul etsin tuttuğu oruçlar. Bende bağışıklık için tutmam istemiyorum ama dini tarafım ağır basıyor tutuyorum ama iftar sonrası kefir yeşil çay her şey devam ve AHCC de sahurda içiyorum inş yine bir zarar görmez rabbim bu virüsü atmama yardımcı olur orucumla negatif olma sürem umarım uzamaz
    Sddndndhshshs

Durum
    Pokemon6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Eşinden kapan kadınların eşleri kaç partnerli ve kaç korumalı ilişkisi oldu acaba çoğunluk tek eşli ve korunmalı ilişkiler yaşasa zaten bu hastalık bu denli yayılmazdı bu da bir gerçek insanların kaç kişiyle birlikte oldukları beni ilgilendirmiyo tabiki. Ama korunmasız ve çok partnerlilikden yayıldığı kesin

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

geçen sene ramazan ayında açılan konulara bakabilirsin. burada konulara cevap ararken araştırma fırsatı buluyorum.
    https://www.frontiersin.org/articles...019.00173/full siteyi türkçeye verdim. kısaca yemeklerden iki saat sonra da alabilme durumunda var.
    "İmmün yanıt verilerine dayanarak AHCC takviyesinin süresi 6 aya kadar uzatıldı. Kalan altı hastaya aç karnına günde en az 3 ay ve 6 aya kadar AHCC 3g verildi (yemeklerden 1 saat önce veya 2 saat sonra). Bu altı hastanın dördü (66.p <0.05). IFN-y bağışıklık yanıtı, 25 pg / mL seviyesinin altındaki IFN-y seviyelerinin, kalıcı HR-HPV enfeksiyonlarının başarılı ve kalıcı bir şekilde temizlenmesi ile ilişkili olduğunu gösteren Şekil 4A'da özetlenmiştir "

Durum
    Villanelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Hayatımda tek bir partnerim oldu o da beş yıllık sevgilimdi ve kaptım. Nasıl kapılmışsa kapılmış ne önemi var? Olmuşa değil olacağa bakın, tedavinize odaklanın, hiç kimseyi kınamayın. 10 yıllık eşinizden de kapabilirsiniz tek gecelik ilişkiden de kapabilirsiniz. Doğru insan karşınıza çıktığında ne siz onun ne de o sizin ilkiniz olmayabilir. Olmasına da gerek yok! Tek eşlilik mesele değil. Eğer partnerlerimiz ve biz bilinçli olsaydık, cybh hastalıklar testlerini isteseydik karşımızdakilerden ve karşımızdaki kişiler bilinçli (hpv pozitifse bile tedavisini olsaydı) ve sadık insanlar olsalardı bunları yaşamazdık. Herkesin inancı kendine. Oruç tutmak isteyen tutar. Bazı insanları üzebilecek ifadeler yazmayın.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Pokemon6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah sana evlenmeden birlikte olma ve tek eşli de ol demiş genç )
    Hata yapmak insanlara mahsustur pokemon kırık cam teorısı uygulanmaz hata yaptık dıye Allahın emırlerınden uzak mı duralım

Durum
    Yeni Üye

Valla ben tutmaya devam ediyorum inş ahcc etkisini devam ettiriyordur oruca rağmen. 1 ayı geçti siğil çıkarmadım şimdi korkuyorum anal bölgeme bakmaya ya çıktıysa moralim bozulur kafamada takmak istemiyorum öylr