Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genital HSV 2

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Genital HSV 2

3 hafta zaman tani kuzum aylarca gecmezse hsv degildir. Benimki aylarca durdu. Uzulcek bisey yok 2 3 gune ataklar halinde olup bitiyor. Hpvden daha masum kanserde yapmiyor bide bunyeye gore degisiyor. Kimisi 1 kere cikarip bidaha cikarmamis ben cok aratirmistim zamanında hpv daha korkunç

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bende çok afedersiniz makat ve genital bölge arasında çıkmış feci şekilde ağrı yanma yapıyor otururken ve idrar yaparken özellikle. Psikolojik olarak mı bilmiyorum bacaklarım da ağrıyor. Belki hpv kadar korkunç değil ama bir virüsün ömür boyu vücutta kalma fikri korkunç geliyor bide bölgenin bağışıklıgini düşürüp hpv negatif olmamı gecoktirebilir

Durum
    OldNova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hsv2 için Asiviral 400 mg hap ve yine asiviral krem aldım. Biraz aceleye geldi etki edecek mi hiçbir fikrim yok… asiviral krem için çok etkisiz denmiş maalesef. Aldıktan sonra okudum yorumları

Zostex ve zovirax’ı burada okumuştum fakat kıyasla ağır ilaçlar dendiği için cesaret edemedim.

Bu arada bu içi su dolu kabarcıkların herpes olduğunu öğrenmem çok uzun zaman aldı bu sırada çoğaldılar maalesef. Dolayısıyla ilaç iyice etkisiz kalmış olabilir.

Önerilere açığım…