Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kadınlarda siğil ve tekrarı? !

Durum
    Pokemon6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Kadınlarda siğil ve tekrarı? !

Arkadaşlar bu siğiller bizle birlikte mi ölecek? Kaç gündür bunu düşünüyorum. Bekarım. Ilersini düşünüyorum sürekli ,tabiki tek başıma yaşlanmak istemiyorum. Aile ve çocuk isterim ama hadi biri durumu kabul edip evlenmek istedi çocuk yapmak istedik tekrarlama ihtimalini düşünüyorum. Nasıl olacak bu iş kafam ağrıyo beynim durdu iyice. Tecrübesi olan veya bilgisi olan ? Düşünceleriniz nedir bu konuda.

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Kadınlarda siğil ve tekrarı? !

Merak etme canim seninle kalmicak bitecek eninde sonunda eger 2 yil nüks yasamazsan tekrarlamasi cok dusuk ihtimal hpv testin negatif gelirse atlatmis olursun

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben de mesela şunu cok merak ediyorum. Ileride bunu eşimize söylemeli miyiz soylememeli miyiz? Eger soylememiz gerekiyorsa demek ki bizden kaynakli tekrar olma ihtimali var. Eger vucudumuzdan atildi negatif sonucu aldik ve bi kac yil da nuks yaşamadıysak bunu neden soylemeliyiz?

Durum
    Banlı Üye

Inşallah olmaz da sonsuza kadar kurtuluruz şu illetten. Sigili olmayanlar çok çok daha şanlı

Durum
    Banlı Üye

Alıntı Umay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de mesela şunu cok merak ediyorum. Ileride bunu eşimize söylemeli miyiz soylememeli miyiz? Eger soylememiz gerekiyorsa demek ki bizden kaynakli tekrar olma ihtimali var. Eger vucudumuzdan atildi negatif sonucu aldik ve bi kac yil da nuks yaşamadıysak bunu neden soylemeliyiz?
    Bunun kararını sen vermelisin. Ama bence söylenmeli bırak o karar versin sonuçta hastalık soru işaretleriyle dolu

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Pokemon6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun kararını sen vermelisin. Ama bence söylenmeli bırak o karar versin sonuçta hastalık soru işaretleriyle dolu
    Açıkçası ben karşımdaki kişinin olduğu gibi anlatmasını tercih ederdim nitekim ben de muhtemelen öyle yaparım fakat bu anlatma mevzusunun vicdani boyutları dışında bilimsel bir dayanağı var mı bunu merak etmekteyim. Benim karsimdakine bunu söylemem, bulaşıcı bir hastaligim var gecti suan iyiyim ama gecmemis de olabilir kimse bilmiyor bunu tercihini ona gore yap mi demek? Bu biraz saçma geliyor bana.

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Pokemon6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu siğiller bizle birlikte mi ölecek? Kaç gündür bunu düşünüyorum. Bekarım. Ilersini düşünüyorum sürekli ,tabiki tek başıma yaşlanmak istemiyorum. Aile ve çocuk isterim ama hadi biri durumu kabul edip evlenmek istedi çocuk yapmak istedik tekrarlama ihtimalini düşünüyorum. Nasıl olacak bu iş kafam ağrıyo beynim durdu iyice. Tecrübesi olan veya bilgisi olan ? Düşünceleriniz nedir bu konuda.
    Merak etmeyin sizde aylatıcaksınız sadece vücudunuzun birazcık zamana ihtiyacı var tabi sizde o zaman zarfında vücudunuza iyi bakıcak onu üzmüyeceksiniz. Vücudunuz şuan hastalık olduğunun farkında değil farkına vardığı zaman siğillerinize diyecekki hadi bakalım size elveda yeter çok oturdunuz artık kalkın Tabi buda biraz zaman gerektiriyor ne yazıkki tedavinize devam edin tekrarlarsada emin olunki geçicek ve biticek.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben de bana söylenmesini isterdim. Sonradan ögrenirsem de sıkıntı cıkarırdım. Ben eşime söyledim mesela.

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı darkFTH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak etmeyin sizde aylatıcaksınız sadece vücudunuzun birazcık zamana ihtiyacı var tabi sizde o zaman zarfında vücudunuza iyi bakıcak onu üzmüyeceksiniz. Vücudunuz şuan hastalık olduğunun farkında değil farkına vardığı zaman siğillerinize diyecekki hadi bakalım size elveda yeter çok oturdunuz artık kalkın Tabi buda biraz zaman gerektiriyor ne yazıkki tedavinize devam edin tekrarlarsada emin olunki geçicek ve biticek.
    sizde son durum nedir hocam forumda en uzun süre siğille mücadele edenlerden birisiniz

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Tip 6 Bayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sizde son durum nedir hocam forumda en uzun süre siğille mücadele edenlerden birisiniz
    Ben hastalığı atlatalı 1.5 sene oluyor nerdeyse ben atlattıysam hepiniz atlatırsınız bence 😊