Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dün smear aldirdim

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Dün smear aldirdim

Arkadaslar beni bilen vardir aranizda makat cevremde bakire iken siğil çikarmistim . Daha sonra 5 ay siğilsiz kaldiktan sonra evlendim korunarak iliski yasadik esimle esim de de siğil yok temiz bende 16 aydir siğil cikmiyor ama hafif kanamam oldu iliski sonrasi doktora gittim yara falan gorunmuyo dedi ve smear aldi 10 gun sonra cikacak siğil varken tip tayini yapilmisti sadece yuksek riskler tarandigi icin negatif gelmisti. Sizce dusuk riskler rahim agzinda herhangi bir lezyon veya cin falan olusturur mu sadece dusuk risk tasiyip aranizda leep falan olan var mi cok stres oldum siğil den kurtuldum derken bir de rahim agzi cikmaz insalhh

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Dün smear aldirdim

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar beni bilen vardir aranizda makat cevremde bakire iken siğil çikarmistim . Daha sonra 5 ay siğilsiz kaldiktan sonra evlendim korunarak iliski yasadik esimle esim de de siğil yok temiz bende 16 aydir siğil cikmiyor ama hafif kanamam oldu iliski sonrasi doktora gittim yara falan gorunmuyo dedi ve smear aldi 10 gun sonra cikacak siğil varken tip tayini yapilmisti sadece yuksek riskler tarandigi icin negatif gelmisti. Sizce dusuk riskler rahim agzinda herhangi bir lezyon veya cin falan olusturur mu sadece dusuk risk tasiyip aranizda leep falan olan var mi cok stres oldum siğil den kurtuldum derken bir de rahim agzi cikmaz insalhh
    İnşallah kübra hanım benımde dilimin sol tarafın sallanıyor bir et sankı ordan ayrılmış gibi cok tedirgın oldum öpüşmeyle agza siğil gecıyor mu

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Mert sen cok kafana takiyorsun ya sonucta erkeksin kanser riskin yok bi nefes al artik sinir oldum sana 😁yok yok orda siğil yok rahat ol artik o herkesin agzinda vardir emin ol

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert sen cok kafana takiyorsun ya sonucta erkeksin kanser riskin yok bi nefes al artik sinir oldum sana 😁yok yok orda siğil yok rahat ol artik o herkesin agzinda vardir emin ol
    Kübra anlamıyorsun benı hıc evlencez düğün yapacaz o yuzden stres yapıyor olabılirmıyım acaba😭 dilimin sol tarafın büyümüş bir et parcası gıbu bir sey sallanıyor dün mağdurella bahsedince agzıma bi bakayım dedım pat onu gordum hastalık hastası oldum ben iyice psikolojim bozuldu

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benimde dilimde aynısı var gittiğim 3 ayrı doktor da önemli olmadığını söyledi insan görünce çok tedirgin oluyor haklısın ama korkma riskli bir durum değil için rahat olsun doktor şuan sokaktan 10 kişiyi çevirsek 8inin dilinde aynısı vardır bende vardı gençken falan dedi hatta

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah kübra hanım benımde dilimin sol tarafın sallanıyor bir et sankı ordan ayrılmış gibi cok tedirgın oldum öpüşmeyle agza siğil gecıyor mu
    Dilin yapısında bu tür olusumlar var zaten cok inceledigimden bende bunu söylüyorum