Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hal hatır

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hal hatır

Selamlar nasılsınız? Nasıl gidiyor karantina günleri,aşk hayatınız ne alemde? Sağlığınız nasıl?

Hayatta bir şey olmuyorsa mutlaka hayırlısı olmadığı için olmuyormuş onu anladım artık büsbütünüyle. Ve aynı zamanda hiç bir şeyin tesadüf olmadığını..

“ bana negatif olana kadar bi şey yaşamayalım,hatta bende de var mı bi baktıralım. Yolu beraber yürüyeceğiz nasılsa... “ diyecek bir adamın dünya üzerinde kalmadığını düşünürdüm ama yanılmışım...

Bu aralar kalbimde kelebekler var ve daha da umutluyum artık bir şeylerin gelecekte daha iyi olacağıyla ilgili..

Sizde ne var ne yok?

Bu arada ; Umudum var üyesi nerelerde? Umarım iyidir. Kendisine ulaşamaz oldum. Mesaj kutusuda dolu. 😁 Umudum var, okuyorsan el salla bana merhaba der gibi!

Durum
    Ecemmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hal hatır

Merhabaaa 🌸

Ben buradayııımm 🙆🏻♀

Sana böyle hissettiren insanlar olması ne güzell. Tabi ki her işte bi hayır var buna gönülden inanıyorum!

Aşk hayatımı biraz rafa kaldırmış durumdayım, bunu bilinçli yapmasam da öyle yapmış bulundum.
    sabah uyandığımda hep bi sağlık telaşı var beynimi kurcalayan, bu gün bişi olucak mı? Biraz daha aynada ağzımı burnumu incelersem uzman olup çıkıcam aranızda 🤦🏻♀😒

Salgının bitmesini bekliyorum bu süreçte modumu yükseltip bi şeylerle meşgul ediyorum kendimi o kadar. Ve tabi ki şükrediyorum🙏

Negatif olmayı diliyorum hepimiz için.

Durum
    Villanelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Merhaba adına çok sevindim <3 Benim hayatımda aşka artık yer yok, başıma ne geldiyse aşık olduğum kişi yüzünden geldi zaten... Eski sevgilim beni aldattığı için bu haldeyim. Çok şükür sağlığım yerinde, en önemlisi de bu diye düşünüyorum... Nüks yaşamadım hiç ama her an nüks edecek endişesiyle çok gerginim... Dikkatimi başka şeylere yöneltmeye çalışıyorum. Herkese sağlıklı günler diliyorum <3

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Clouds merhaba senin adina cok sevindim canim sen sigil cikartmaya devam ediyo musun son durumun nedir ? Cikarmiyorsan test yaptirmayi dusunuyor musn ?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Clouds merhaba senin adina cok sevindim canim sen sigil cikartmaya devam ediyo musun son durumun nedir ? Cikarmiyorsan test yaptirmayi dusunuyor musn ?

Merv,selam

En son testimi şubat 18’de oldum hala pozitiftim tip 35 ile. Ki o testi yaptırdığım gün makat içi siğilimin olduğunu öğrendim. 27 şubatta 9 gün sonrada siğilimi cerrahi olarak kesip aldılar. Hala devam ediyor muyum bilmiyorum makatımda kaşıntı var ara ara. Ama ortalık karışık olduğu için gidip gösteremiyorum...

Sanırım az kaldı ya bilemedin 1 yıl sonra negatif olurum inşallah.. allah nasip ederse

Durum
    rhcp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba. Sizin adiniza sevindim. Ben de oyle birini buldugumu dusunmustum bana senim hep arkandayim sen ben yok artik biz variz evlenecegiz zaten bu sureci birlikte atlatacagiz filan diyen biri vardi onun destegi benim icin cok degerliydi ama maalesef 2 ay sonra ayrilma karari aldi. Ben aylardir pek iyi degilim ilk 2 ayim hpv yi kabullenmeye calismakla gecti sonra da bu ayrilik. Keske bana en son diyeceklerini basta deseydi, zorla yapmadim benden kapmadin gibi seyler duydum en son... bu donusum beni hayattan soguttu. Sevdigin ve guvendigin birinden boyle bir yara almak zormus.

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Cloudslove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merv,selam

En son testimi şubat 18’de oldum hala pozitiftim tip 35 ile. Ki o testi yaptırdığım gün makat içi siğilimin olduğunu öğrendim. 27 şubatta 9 gün sonrada siğilimi cerrahi olarak kesip aldılar. Hala devam ediyor muyum bilmiyorum makatımda kaşıntı var ara ara. Ama ortalık karışık olduğu için gidip gösteremiyorum...

Sanırım az kaldı ya bilemedin 1 yıl sonra negatif olurum inşallah.. allah nasip ederse
    Makat için genel cerraha gittiğinde mi öğrendin peki?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Selam,Evet

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı rhcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Sizin adiniza sevindim. Ben de oyle birini buldugumu dusunmustum bana senim hep arkandayim sen ben yok artik biz variz evlenecegiz zaten bu sureci birlikte atlatacagiz filan diyen biri vardi onun destegi benim icin cok degerliydi ama maalesef 2 ay sonra ayrilma karari aldi. Ben aylardir pek iyi degilim ilk 2 ayim hpv yi kabullenmeye calismakla gecti sonra da bu ayrilik. Keske bana en son diyeceklerini basta deseydi, zorla yapmadim benden kapmadin gibi seyler duydum en son... bu donusum beni hayattan soguttu. Sevdigin ve guvendigin birinden boyle bir yara almak zormus.
    Selam,hayırlısı değilmiş belki?

Ben şuan ki erkek arkadaşımla hiç birlikte olmadım,ve olmayacağız da.. yani ne benden bir şey kapıcak ne ben ondan... ama işte hayırlısıysa yaşicaz,zamanla..

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merv. sizde son durum nedir? test yaptırdınız mı?

ayrıca umudum var sürekli bir panik haldeydi . bir aydır forumda yok bende merak edenler içerisindeyim (: