Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hal hatır

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hal hatır

Alıntı Tip 6 Bayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merv. sizde son durum nedir? test yaptırdınız mı?

ayrıca umudum var sürekli bir panik haldeydi . bir aydır forumda yok bende merak edenler içerisindeyim (:
    Selam evet fikrine ihtiyacım vardı,bir genel cerraha gidiyordu danışmak istemiştim ama ulaşamıyorum. Mesaj kutusuda dolu

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı rhcp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Sizin adiniza sevindim. Ben de oyle birini buldugumu dusunmustum bana senim hep arkandayim sen ben yok artik biz variz evlenecegiz zaten bu sureci birlikte atlatacagiz filan diyen biri vardi onun destegi benim icin cok degerliydi ama maalesef 2 ay sonra ayrilma karari aldi. Ben aylardir pek iyi degilim ilk 2 ayim hpv yi kabullenmeye calismakla gecti sonra da bu ayrilik. Keske bana en son diyeceklerini basta deseydi, zorla yapmadim benden kapmadin gibi seyler duydum en son... bu donusum beni hayattan soguttu. Sevdigin ve guvendigin birinden boyle bir yara almak zormus.

Çok haklıymışsın..

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Tip 6 Bayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merv. sizde son durum nedir? test yaptırdınız mı?

ayrıca umudum var sürekli bir panik haldeydi . bir aydır forumda yok bende merak edenler içerisindeyim (:
    Ben test yaptirmadm ya artk bunu demeye utaniyorum valla.. arkadaslar doguda gorev yapiyorum orda bu isler kolay degl ne yazikki. Memleketime zaten kirk yilin basi bi geliyorm onda da sure kisitli denk geliyor gelmiyor.. hastane her zaman elimin altinda degl acikcasi. Simdi 2 aydr memleketimdeym buyuksehir ama onda da korona cikti hastaneye gidemiyorz hep bi aksilik..

Not: 1 yildir sigil cikmiyor akinti kasinti hic bisey yok bebekler gibi tertemiz iliski de yok uzun suredir ayrica

Durum
    Hopeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Cloudslove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam,Evet
    Selam hangi genel cerraha gittiniz acaba muaynesi nasıldı detaylı inceledi mi bende yakında gitmek istiyorum sevgilerle

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Hopeless Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam hangi genel cerraha gittiniz acaba muaynesi nasıldı detaylı inceledi mi bende yakında gitmek istiyorum sevgilerle
    İlk gittiğim genel cerrahi tam bir fiyaskoydu. O yüzden hiç adını bile söylemicem,dr değil tüccardı.

En son 10 gün önce kontrole başka bi cerraha gittim,rektoskopi yapıp baktı bir şey çıkmadı temiz dedi.

İstanbulda Memorial Bahçelievlerde

Durum
    Hopeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Cloudslove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk gittiğim genel cerrahi tam bir fiyaskoydu. O yüzden hiç adını bile söylemicem,dr değil tüccardı.

En son 10 gün önce kontrole başka bi cerraha gittim,rektoskopi yapıp baktı bir şey çıkmadı temiz dedi.

İstanbulda Memorial Bahçelievlerde
    Tekrar merhaba bende bugün bahçelievler medical parkta muayne oldum rektoskopi yapmadan kendisi elle muayne etti dışarıda bir lezyon görmediği için sanırım rektoskopi gerek duymadı sizin makatta siğil var mıydı ?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Hopeless Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar merhaba bende bugün bahçelievler medical parkta muayne oldum rektoskopi yapmadan kendisi elle muayne etti dışarıda bir lezyon görmediği için sanırım rektoskopi gerek duymadı sizin makatta siğil var mıydı ?
    Selam,geçmiş olsun. Benimde ilk muayenem fizikiydi,ve el muayenesinde ele cisim geliyordu. Evet vardı cerrahi olarak alındı,bir taneydi. 2 ayı geçti şükür çıkmadı bi daha