Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC kullanmak bu noktada faydalı mı

Durum
    Emara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

AHCC kullanmak bu noktada faydalı mı

Merhaba ben ahcc içeli 1 ay oldu makat bölgemde siğiller vardı yaktırdım fakat doktor anal içine de baktırman gerek dedi olabilir dedi fakat ben baktırmadım daha bu korona yüzünden ama dıştakileri yaktırdığımdan beri sadece 1 tane çoktı tekrar 1 ayda bence ahcc nin de etkisi var az çıkmasının çünkü 1 aydır kullanıyorum benim iç bölgede siğil varsa bile onu şu sn için yaktırmadan ahcc kullanmam negatiflik süresini etkiler mi vucutta siğil varda bile ? Yoksa hepsini yaktırıp mı kullanmam gerekiyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: AHCC kullanmak bu noktada faydalı mı

Siğilleri tedavi ettirmeniz gerekli. Ahcc siğilinize bir fayda sağlamaz o sigilin orda durması vücuttaki viral yükü ve bulaştırmayı da hep etkin tutar..

Durum
    Yeni Üye

@Arya o zaman ahcc kullanımını bırakmalı mıyım şimdi ? orayı kontrol ettirmedim daha emin değilim olup olmadığından iç kısımda

Durum
    Admin

Ahcc her türlü faydalı bir şey bağışıklığını yükseltiyor sonucta hpv dönemi gereken şey bu ama sigilleri uzuun süre tedavi ettiremeyeceksen tedavi ettirebilmeye başladığın zaman kullanman daha iyi olur tabi ama maddi durumun yetiyorsa her halukarda kullanmanı öneririm zarraı değil faydası çok olan bir gıda takviyesi çünkü.

Durum
    Yeni Üye

ya hepsini yeni yaktırdım sadece anüs içi var mı bilmiyorum ondan sordum sana çümkü dıştakilet temizlenmeden içe baktıramam çünkü yayılabilir

Durum
    Admin

Alıntı Emara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya hepsini yeni yaktırdım sadece anüs içi var mı bilmiyorum ondan sordum sana çümkü dıştakilet temizlenmeden içe baktıramam çünkü yayılabilir

Hepsini yeni yaktırdıysanız tamamdır bu güzel haber kullanmaya baslayabilirsiniz. Anüs içinde var mı yok mu diye doktora görünmek gerek ama şu an görünürde bir şey yoksa panik yapmayın. Corona süreci kendinizi riske atmayın.