Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süreci atlattıktan sonra cinsel hayat

Durum
    Zedpred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Süreci atlattıktan sonra cinsel hayat

Herkese merhabalar, arkadaşlar 25 yaşında erkek bireyim, hpv sebebiyle bir kac kez kriyoterapi , 1 kez de koter işlemi oldum, ve 5 aydir ahcc kullaniyorum bugün son kutuma başladım, benim sizlere sormak istedigim , kadin veya erkek, bu durumu tamamen atlatinca cinsel ilişkide karşı taraf bunu frkediyor mu?
    Benim koter sebebiyle penisin üst kısmında(tüylü bölge) ufak tefek bir iki leke kaldı, sivilce lekesi gibi diyebilirim, bu durumu ögrendiğimden beri karşı cinsle cinsel ilişkimi kendime ve karşımdakine saygımdan tamamen kestim ve uzun bir süredir kimseyle birlikte olmadım, sizlerin bu konuda deneyimini merak ediyorum, teşekkürler..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Süreci atlattıktan sonra cinsel hayat

Merhaba zed,

Bir süre daha dikkat etmeni öneririm. Sonrasında ise mutlaka prezervatif ile devam etmeni öneririm. Ve tavsiyem jilet yaptıktan hemen sonra değil aradan 2-3 gun geçtikten sonra birleşme yaşamanı öneririm çünkü biliyorsun mikro çatlaklar oluşuyor ve virüs ordan rahatça giriyor karşındaki kişinin sana tekrar bulastırmaması acısından o mikro çatlakların kapanmış olması ve azıcık da tuy cıkıyor olması iyidir

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba zed,

Bir süre daha dikkat etmeni öneririm. Sonrasında ise mutlaka prezervatif ile devam etmeni öneririm. Ve tavsiyem jilet yaptıktan hemen sonra değil aradan 2-3 gun geçtikten sonra birleşme yaşamanı öneririm çünkü biliyorsun mikro çatlaklar oluşuyor ve virüs ordan rahatça giriyor karşındaki kişinin sana tekrar bulastırmaması acısından o mikro çatlakların kapanmış olması ve azıcık da tuy cıkıyor olması iyidir
    Selamlar Arya,
    Şöyle aslında, ben zaten doktordan güzel bir haber almadan bir ilişki arayisina girmeyeceğim, ayrica jilet değilde uzun zamandir makine ile tras oluyorum, bir de benim sormak istediğim partnerinizin tepkisi nasil oldu bu durumlarda, benim izler ancak çok yakından bakarsan belli oluyor
    Yani korkmalı miyim sence? Karsimdaki bu izler ne derse ne yapacagim gibi seyler dusunuyorum, ha bu arada ilişkimde böyle bir hastalık atlattigimi da anlatmayi dusunuyorum tabii bir gün bir ilişkim olursa haha

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Yasamayan biri farketmez ama biz yasayanlar dibine kadar inceliyoruz ben gozume farkli gozuken her noktayi soruyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Zedpred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar Arya,
    Şöyle aslında, ben zaten doktordan güzel bir haber almadan bir ilişki arayisina girmeyeceğim, ayrica jilet değilde uzun zamandir makine ile tras oluyorum, bir de benim sormak istediğim partnerinizin tepkisi nasil oldu bu durumlarda, benim izler ancak çok yakından bakarsan belli oluyor
    Yani korkmalı miyim sence? Karsimdaki bu izler ne derse ne yapacagim gibi seyler dusunuyorum, ha bu arada ilişkimde böyle bir hastalık atlattigimi da anlatmayi dusunuyorum tabii bir gün bir ilişkim olursa haha
    İzler ne derse bunun cevabını sen dusuneceksın eger yalan atacaksan Ben bilemem.. Ama ben olsam dogruyu soylerdım basıma geldıgını anlatır cok yaygın oldugunu anlatır kendisini de bilinçlendirirdim.

Durum
    Tecrübeli Üye

Valla dediginiz gibi söyleyip söylememe kararını o gün verecegim hayirlisi artik ben hep bu kafadayim yani