Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Leep olanlar

Durum
    Define - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Leep olanlar

Arkadaşlar merhaba aralıkta leep olmuştum. İki aydır ayda 3 4 gün hafif kanamam oluyor. Regl olmadığına eminim hem regl e göre çok daha az kanama. Hemde zamanı geldiğinde normal regl oluyorum. Doktora da gidemiyorum malum korona🥺 4 ay sonra kanamalar olabiliyor mu? Leep olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Korkmalı mıyım 🤦♀

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Leep olanlar

Merhaba @define, ben leep oldum. Hayır kanamam 4.ay veya o civarda hiç olmadı. Operasyondan 1 hafta sonra ve 2 hafta sonra biri az öbürü biraz fazla olacak şekilde kanamam oldu doktor oraya sargı beziyle tampon yaptı ve belli bir saat sonra çıkardım, bir daha da kanama tekrarlamadı, doktora görünmeni tavsiye ediyorum malum corona virüsü var ama... yapabilirsen eğer.

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba @define, ben leep oldum. Hayır kanamam 4.ay veya o civarda hiç olmadı. Operasyondan 1 hafta sonra ve 2 hafta sonra biri az öbürü biraz fazla olacak şekilde kanamam oldu doktor oraya sargı beziyle tampon yaptı ve belli bir saat sonra çıkardım, bir daha da kanama tekrarlamadı, doktora görünmeni tavsiye ediyorum malum corona virüsü var ama... yapabilirsen eğer.
    Eğer özelde olduysan Leep’i arayarak doktora ulaşmanı tavsiye ederim.

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Aynı zamanda Twitterdaki sanal hastane kapsamında Dr Behiye Pınar Göksedef soruları yanıtlıyor. Dr Behiye’ye mesaj atabilirsin twitter üzerinden mutlaka cevap veriyo

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özelde olmadım şimdide gitmek istemiyorum. Benim ilk hafta regl kadar sonrasında bir ay gün içinde bi kaç kere az az devam etti iki ay hiç bişey olmadı gecen ay üç dört gün regl olmadıgı belli bi kan akıntısı oldu. Düzensizlik olmuştur diye düşündüm ama regl değil. Normal kan gibi. Leep alakalıdır diye düşünüyorum 🤔

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Cloudslove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı zamanda Twitterdaki sanal hastane kapsamında Dr Behiye Pınar Göksedef soruları yanıtlıyor. Dr Behiye’ye mesaj atabilirsin twitter üzerinden mutlaka cevap veriyo
    Aa öyle mi çok iyiymiş teşekkür ederim sorayım 🙏