Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV şüphesi lütfen yardım

Durum
    Umutsuzmagdur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV şüphesi lütfen yardım

6 ay önce yoğun kaşıntı oldu pek umursamadım. Ara ara başlayıp geçiyordu. Son 2 haftadır kaşıntı yoğunluğu arttı iç kısımlarda travazol başladım. Sürdükten belli bir süre kaşıntım artıyor ve sonra geçiyor. Vajina iç kısımda kısmen beyaza dönük et beni tarzı 3-4 oluşum var. Cuma günü doktora gideceğim ve çok korkuyorum. Şimdiden çörekotu yağı kullanmaya başladım. Travazolu de ihmal etmiyorum. Çok korkuyorum

Durum
    Yeni Üye

Cevap: HPV şüphesi lütfen yardım

Et beni tarzı dedim lakin çok küçükler

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Umarım yoktur ya ama benim de çok küçüktüler ve 1 tane olarak başladım, doktorlar siğil değil dedi, o sırada travazol kullanıyordum mantar için. sonrasında karşısında aşağısında altında her yerine bulaştı. Sanırım krem biraz taşıdı. Çünkü 1 gecede 2 taneden 15 tane olduğuna şahit oldum ve o panikle hemen başka doktora gittim ve maalesef siğil. Kesinlikle aksatma ve kremi olabildiğince azalt derim

Durum
    Yeni Üye

Sadece kaşıntı mı yaşadınız yoksa başka semptomlarda oldu mu

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım yoktur ya ama benim de çok küçüktüler ve 1 tane olarak başladım, doktorlar siğil değil dedi, o sırada travazol kullanıyordum mantar için. sonrasında karşısında aşağısında altında her yerine bulaştı. Sanırım krem biraz taşıdı. Çünkü 1 gecede 2 taneden 15 tane olduğuna şahit oldum ve o panikle hemen başka doktora gittim ve maalesef siğil. Kesinlikle aksatma ve kremi olabildiğince azalt derim
    benim de aynı şekilde başladı çook miniktiler ve önce doktor mantar dedi sonra anlaşıldı siğil olduğu

Durum
    Özel Üye

Alıntı Umutsuzmagdur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece kaşıntı mı yaşadınız yoksa başka semptomlarda oldu mu
    Benim çok karışıktı ya gerçekten mantar da yaşadım, ara kanamalarım da oldu, idrarda yanma-azalma da oldu, bakire olduğum için smear falan yok çıkan siğilden numune alarak öğrendim bi başka doktor sayesinde

Durum
    Kıdemli Üye

Benim çok karışıktı ya gerçekten mantar da yaşadım, ara kanamalarım da oldu, idrarda yanma-azalma da oldu, bakire olduğum için smear falan yok çıkan siğilden numune alarak öğrendim bi başka doktor sayesinde
    hangi tip HPV var peki sizde

Durum
    Özel Üye

Tip 6 var bende.

Durum
    Kıdemli Üye

Tip 6 var bende.
    ne güzel düşük risklisiniz

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Umutsuzmagdur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 ay önce yoğun kaşıntı oldu pek umursamadım. Ara ara başlayıp geçiyordu. Son 2 haftadır kaşıntı yoğunluğu arttı iç kısımlarda travazol başladım. Sürdükten belli bir süre kaşıntım artıyor ve sonra geçiyor. Vajina iç kısımda kısmen beyaza dönük et beni tarzı 3-4 oluşum var. Cuma günü doktora gideceğim ve çok korkuyorum. Şimdiden çörekotu yağı kullanmaya başladım. Travazolu de ihmal etmiyorum. Çok korkuyorum
    GÜNCELLEME
    Arkadaşlar dün bu foruma yazdıktan sonra ve yazıları okuduktan sonra iyice korkup jinekolog muyannemi bugüne aldırdım. Dediğim gibi travazol kullanıyordum ve iç kısımda küçük beyaz parçalar vardı (et beni gibi) Bugün muyannede doktor göremedi sadece mantar enfeksiyonu ve idrar yolu enfeksiyonu olduğunu öğrendim. Mantar belirtisi olarak sadece kaşıntı oldu. Eve gelip incelediğimde bende goremedim. Doktorum antibiyotik ve mantar kremi yazdı. Çok şükür hpv ile alakalı en belirgin semptomum gitmiş meğer mantarmış. Tabii aşıları getireceğim ve kendi genital bölge muyannemi ihmal etmeyeceğim. İnşallah Hpv hastası olan herkes tez zamanda iyileşir. Öğrenmeden öncesi benim için çok zordu.