Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv tip 67 nedir bu

Durum
    Longisland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv tip 67 nedir bu

Merhaba bundan 4-5 ay önce kapsamlı bi teat yaptırdım ve 67 + çıktı , başta hiç siğil yoktu ama şuan 3-4 tane çok minik var bu süreçte doktorum istanbuldaydı bağışıklık güçlendirici ilaç yazdı ve gardasil tavsiye etti. ama covid den dolayı ankaraya dönmek durumunda kaldım ,bugun 2. Doz gardasil i vuruldum ve bu siğiller konusunda ne yapıcağımı bilmiyorum ?çünkü acne tedavisi görüyorum “roactuane ile “beni etkileyen pek bişey yok aslında ,iyi hissediyorum kendimi, spor yapan biriyim sigara kullanmıyorum ,dengeli beslenirim, burayı biraz inceledim bu tip67 hakkında bi cevap bulamadım siz benim durumumda olsanız ne yapardınız ,ve bu hpv libido ya negatif bi etkisi varmıdır kendimi geçen sene bu zamanlardaki gibi hissetmiyorum çünkü teşekkürler şimdiden

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv tip 67 nedir bu

Hpv'nin libidonuza negatif bir etkisi yoktur. Bol bol sevişebilirsiniz ve ilişkiye girdiğiniz kişilere de bol keseden hpv dağıtabilirsiniz

Şaka bir yana, libido'dan daha önemli bir sağlık sorununuz var umarım farkındasınızdır. Siğiller için evde elma sirkesini kullanabilirsiniz, nasıl oldugunu hpvliyiz.wordpress.com'da blogumda anlattım yazılar arasında bulabilirsin. Veya bu dönem hastaneye gitmenizi tavsiye etmem malum corona virüsü var ama kriyoterapi ya da koterizasyon yaptırabilirsiniz. Bağışıklığınızı çok yüksek tutmaya bakın, bir süre uğraşmanız gerekebilir, hemen geçebilen bir virüs değil. Ahcc'ye maddi durumunuz yeterse ve roaccutune ile kullanılabiliyorsa (doktorunuza danışın lütfen) bir sakıncası yoksa tavsiye ederim. %80-90 hpv negatif yapmayı sağlıyor 6 aylık süreçte düzenli kullanımda.