Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ahcc bırakıp tekrrar başlamak

Durum
    hellokitty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

ahcc bırakıp tekrrar başlamak

merhaba arkadaşlar, 3 kutu ahcc bitirdim bi süre stok olmadığında kullanamadım yaklaşık 3 hafta şimdi tekrar bugün başladım. bu süre içinde aldara kullanmaya devam ettim ama inatla geçmeyen 1 siğilim var. ama garip bi şey oldu normal vaktinden 1 hafta önce regl oldum ve 11 gündür reglyim normalde hiç böyle sıkıntılar yaşamazdım. ahcc kullanmayı bıraktığım sürede tip değiştirmiş olabilir mi? şimdi coronadan dolayı hastaneye de gidemiyorum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: ahcc bırakıp tekrrar başlamak

ahcc kullanmayı bırakman veya bırakmaman tip değiştirmenle alakasız ancak açıkçası tipin kendi kendine hangi süreçlerde değiştiğini ve bu ihtimalleri bilmiyoruz. Zaten bunu bilmek uzmanlık alanı gerektirir. o kalan 1 tane siğil için elma sirkesi yöntemini deneyebilirsin @hellokity

Durum
    hellokitty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

2 günlük aldara krem kaldı elimde bilerek kullanmıyorm ahcc kullanmaya başladım ya 1 hafta sonra fln sürücem aldaraları da belki o zaman etki eder. elma sirkesi iyi mi gliyor?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

aldara oranın viral yükünü azaltıyor siğili düşürme gibi şeyler pek yapmıyor aslında. Elma sirkesinde asit var ve asit siğili öldürüyor düşmesini sağlıyor. Yazımı çok detaylı yazdım 2 adet elma sirkesiyle ilgili yazım var nasıl uygulanacağını da epey detaylı anlattım