Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1 yıl sonra tekrar siğil çıktı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: 1 yıl sonra tekrar siğil çıktı

Geçmiş olsun niloya, eşinden bulaş olma ihtimali yüksek. Sen yenmişsindir eşin yenememiştir gibi durumlar olabilir. Üzüldüm gerçekten senin adına hayal kırıklıgı yasamıssındır... Süreci biliyorsun, geçeceğini de biliyorsun kendini topla <3

Durum
    Niloya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba niloya gecmis olsun acaba 1 yil boyunca kontrol ettin mi surekli aniden mi cikti belki de uzun suredir vardi bir de yakilan yerde mi cikti
    Evet kontrol edıyordum sureklı daha 1 hafta önce hiç birşey yoktu kasıntı basladı şüphelendım baktım siğiller çıkmıs daha önce yakılanların yanında hemen

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun niloya, eşinden bulaş olma ihtimali yüksek. Sen yenmişsindir eşin yenememiştir gibi durumlar olabilir. Üzüldüm gerçekten senin adına hayal kırıklıgı yasamıssındır... Süreci biliyorsun, geçeceğini de biliyorsun kendini topla <3
    Saol arya.korunuyoruz eşimden bulas olma ihtimali düşük oda ahcc kullanmıstı bagısıklıgı benden daha iyi aslında belkıde o negatıf oldu bilemiyorum artık dr olarak hakan beye gidiyorum bağışıklıgın düşmüştür diyor negatıf olman için 3 sene geçmesi lazımmış,aslında ahccden sonra kendimi çok iyi hissediyordum bagısıklıgımda iyi aslında gerçekten neden tekrarladı anlamadım buara da yüksek tip 59 negatıf olmustum 1 sene önce suanda tip 6-83 var acaba bu tipler inatçımı

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Tek tip mi var sizde acaba 59 olan tip değiştirmiş olabilir mi aşılarınızı yaptırdınız mı birde tam olarak kaç ay kullandınız AHCC sigara alkol kullanımız var mı? Malesef prezervatif korumuyor

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Birde 3-4 yıl boyunca bu virüsü taşıyınca kronikleşiyormuş atması zor oluyormuş diye duydum Of geçmiş olsun ya bıktık bu illetten

Durum
    Kıdemli Üye

Hayır 3 tip vardı 59-6-83 59 negatıf olmustum 6-83 hala pozıtıftım asılarımı oldum 1sene once ahcc 6 aydan fazla kullandım sıgara alkol kullanmıyorum hıcte kullanmadım hayatımda...dediğin bende kronıklestı galıba

Durum
    rhcp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tasıyıcıysa eşinizden bulaşmış olabılır siğil yolsa bulaşma durumu cok dusuk
    Ben de siğil olmayan birinden kaptım ama.

Durum
    rhcp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Niloya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır 3 tip vardı 59-6-83 59 negatıf olmustum 6-83 hala pozıtıftım asılarımı oldum 1sene once ahcc 6 aydan fazla kullandım sıgara alkol kullanmıyorum hıcte kullanmadım hayatımda...dediğin bende kronıklestı galıba
    Geçmiş olsun. Siz hali hazırda iki tipi daha taşıdığınızı biliyor muydunuz yoksa tamamen negatif olduğunuzu mu sanıyordunuz yeni mi öğrendiniz?

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

sanıyorum ben dahil birçok üyenin dikkatini çeken ve moralini bozan bir konu olmuş. 1 yıl aradan sonra siğil çıkarmak gerçekten can sıkıcı bir durum. test yaptırmadan ben negatif oldum demenin yanılsama olduğunu görüyoruz. hpv tip 6 bu kadar inatçı olduğunu tahmin etmiyordum. vucuttan en kolay atılanı diye biliyordum. ayrıca sizde tip 6 oldugu halde eşinizde siğil çıkmaması da çok ilginç.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Arkadaşlar bozmayın morallerinizi, durum talihsiz evet katılıyorum ama hpv virüsünü taşıyan kişiler olarak gardınızı düşürmemeniz lazım. Hepimizin başına bunlar gelebiilir, ama bunlar geldiği kadar güzellikler de gelebilir. Ama neden virüsün yeniden enfekte olduğunu veya bir şekilde belki tekrarladığını ya da tekrar bulaş olduğunu bilmiyoruz çünkü tek bir kişi yok, evli bir arkadaşımız olduğu için eşini de ilgilendiren bir durum var. Yani olayı anlamak daha çetrefilli. Kronik mi değil mi, yeni bir enfekte mi, eskisi mi hortladı vb hiçbir şeyi bilemiyoruz.

Bardağın boş tarafına odaklanırsanız yiyip bitirir bu durum sizi.. Kendinize bunu yapmayın, en azından durumun talihsiz olduğunu kabul edip sizin de mi başınıza gelecek diye kara kara düşünmeyin. Onca negatif haberi aldık, yazı yazmayanların sayısı o kadar çok ki yazanlar azınlık kalıyor, içimizden 1-2 kişi talihsiz durumlarla karşılaştı ama ya diğerleri? onlar hala negatif. Sadece bunu aklınızdan çıkarmayın. Eğer bir güç, bir moral desteği arıyorsanız objektif bakın, gerekirse o morali size veririm ama kendinizi yıpratıp bu surecin gecmeyeceğini düsünmek, tekrar tekrar devam edeceğini düşünmek sizi moral olarak çökertir.