Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Negatif olmak

Durum
    Sarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Negatif olmak

Arkadaşlar test sonucunuz negatif olunca tamamen gitmişmi oluyor? Yoksa iki sene mi geçmesi lazım? Yoksa ömrümüzün sonuna kadar çok özenlimi olacağız? (Tabiki bu hastalık yüzünden asla eskisi gibi rahat olmayacağız ama boxer vs gibi özenler)

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Negatif olmak

Alıntı Sarı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar test sonucunuz negatif olunca tamamen gitmişmi oluyor? Yoksa iki sene mi geçmesi lazım? Yoksa ömrümüzün sonuna kadar çok özenlimi olacağız? (Tabiki bu hastalık yüzünden asla eskisi gibi rahat olmayacağız ama boxer vs gibi özenler)
    Erkeklerde tam bir test yok en güvenılırı mavı labta pcr yaptırmak

Durum
    Yeni Üye

Bu tamamen vücuttan atılıyor mu onu öğrenmek istiyorumda

Durum
    Özel Üye

Bu tamamen vücuttan atılıyor mu onu öğrenmek istiyorumda
    Doktorlar ıkıye ayrılmıs durumda bazıları atılmıyor dıyor forumdada gordugımuz üzere negatıf olanlar var atılıyor hpv guclu bir bagısıklık sıstemıyle

Durum
    Yeni Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktorlar ıkıye ayrılmıs durumda bazıları atılmıyor dıyor forumdada gordugımuz üzere negatıf olanlar var atılıyor hpv guclu bir bagısıklık sıstemıyle
    Sağolun cevabınız için kendimi neye hazırlıyorum anlamaya çalıştım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Eğer hpv tiplerinin hepsi negatif yani hpv sonucun negatif gelmişse vücuttan atmışsın demektir.
    Ömrünün sonuna kadar eğer çok eşli olacaksan prezervatif kullanman gerek evet, sadece hpv değil prezervatif kullanmadıgında tum hastalıklara acık olursun karar senin.
    Ama tek eşliysen benim gibi mesela, negatif olduktan belli bir süre sonra prezervatif/prezervatifsiz ciddi bir fark yok karşındakinde hastalık yoksa.

Bu konuda atılmıyor diyen doktorlar da var atılıyor vücuttan diyen doktorlarda var, neye inanmak istiyorsa kişi. Ben hep atıldıgına inandım ve nitekim şaşırtmadı 3 yıldır negatifim 3 yıldır hpv ile işim olmadı ne siğil ne de rahimle ilgili başka bir anlamda. Ve baska bir sürü negatif olan kişiler de var. Birde hpv ile ilgili singapurda kongre duzenlendi 6-7 ay önce falan forumda da söylemiştim, hpv nin vucuttan atılabilir olduğuna dair kanıtlanma olmuş anladığım kadarıyla (bu bilgiyi singapur'a gidip kongreye katılan bir doktordan aldım dolaylı yoldan)
    Kısaca genel itibariyle bu, bence iyi düşün iyi olsun

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer hpv tiplerinin hepsi negatif yani hpv sonucun negatif gelmişse vücuttan atmışsın demektir.
    Ömrünün sonuna kadar eğer çok eşli olacaksan prezervatif kullanman gerek evet, sadece hpv değil prezervatif kullanmadıgında tum hastalıklara acık olursun karar senin.
    Ama tek eşliysen benim gibi mesela, negatif olduktan belli bir süre sonra prezervatif/prezervatifsiz ciddi bir fark yok karşındakinde hastalık yoksa.

Bu konuda atılmıyor diyen doktorlar da var atılıyor vücuttan diyen doktorlarda var, neye inanmak istiyorsa kişi. Ben hep atıldıgına inandım ve nitekim şaşırtmadı 3 yıldır negatifim 3 yıldır hpv ile işim olmadı ne siğil ne de rahimle ilgili başka bir anlamda. Ve baska bir sürü negatif olan kişiler de var. Birde hpv ile ilgili singapurda kongre duzenlendi 6-7 ay önce falan forumda da söylemiştim, hpv nin vucuttan atılabilir olduğuna dair kanıtlanma olmuş anladığım kadarıyla (bu bilgiyi singapur'a gidip kongreye katılan bir doktordan aldım dolaylı yoldan)
    Kısaca genel itibariyle bu, bence iyi düşün iyi olsun
    Bende bu dedıgıne inanarak ahcc ve vıtamınlerle devam edıyorum erkekler kısa surete atlatıyır nedense ben atlatamadım siğil cıkarmayı

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Esim de 11 ay boyunca ufak ufak siğil cikardi sonra durdu aniden. Yani bazen uzun suruyo bu moralinizi bozmasin gerci esim 5 defa kriyo yaptirdi geri kalaninda hep verruto ile mudahale etti bagisiklik icin de hic birsey kullanmadi su an 5 ya da 6 aydir sigilsiz

Durum
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esim de 11 ay boyunca ufak ufak siğil cikardi sonra durdu aniden. Yani bazen uzun suruyo bu moralinizi bozmasin gerci esim 5 defa kriyo yaptirdi geri kalaninda hep verruto ile mudahale etti bagisiklik icin de hic birsey kullanmadi su an 5 ya da 6 aydir sigilsiz
    Cok ıyı kubra hanım elınde sonunda siğilin duracak olması cıkmayacak olması cok ıyı esınız sigara ıcıyor mu ilşkıye giriyormusubuz sizin siğil durumunuz nedır

Durum
    Yeni Üye

Sayenizde ahcc takviye aldım sizin gibi birinin olması insanı rahatlatıyor. Bugün doktora gittim görüntü itibariyle benimki basit bir siğilmiiş yinede ben test istedim. Bana wartner yazdı bu üründen piyasada kalmamış sitede okuduğum kadarıyla aldara alsam uygun olurmu?