Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Negatif olmak

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Negatif olmak

Ben geniş alana sürmüştüm o yüzden olabilir belki

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Esimin doktorlari önermis ama biz de baya kullandik memnun kaldik acikcasi esim verrutol ile kurtuldu sigillerden direnci de dusmedi aylar gecti nüks de etmedi yani sahsen bende suphelendigim yere surup 2 gunde kurtuluyordum orda deri de gayet kendini toparladi sonucta hucrelerimiz surekli yenileniyo ve ben bolgesel yakilan koter izim bile cogunlugu gecti verrutol ile milimetril yakilan yerlerden birsey olmaz diye dusunuyorm tabi genis alana verrutol surmeyi doktor da onermedi
    Nerede tedavı goruyorsunuz kübra hanım esınız hangı doktorda tedavı gördü uzun süredır antıbıyotık kullanıyorum ondan dolayını nüks yasıyorum acaba ben

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Tedavi gormuyorm artik 1 bucuk yila yakin sigilsizim esim de sadece bir kac defa kriyo yaptirdi daha sonra 11 ay boyunca onda da nuks oldu verrutol kullandi cikan sigillere simdilik daha cikmadi 6 aydir temiz

Durum
    Özel Üye

Tedavi gormuyorm artik 1 bucuk yila yakin sigilsizim esim de sadece bir kac defa kriyo yaptirdi daha sonra 11 ay boyunca onda da nuks oldu verrutol kullandi cikan sigillere simdilik daha cikmadi 6 aydir temiz
    Siğiliniz yok hpv bız negatıf mi

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Sigilim yok ama negatif olup olmadigimi bilemem degilim belki de bunun icin test yaptirmam lazim bunun icin de 2 yil gecmesini beklicem

Durum
    Özel Üye

Sigilim yok ama negatif olup olmadigimi bilemem degilim belki de bunun icin test yaptirmam lazim bunun icin de 2 yil gecmesini beklicem
    Direk hpv testı yaptırsanız ıcınız rahatlar

Durum
    Kbr
    Özel Üye

Yasadigim yerde tum tipleri tarayan test yok buyuksehire gitmem lazim ankara istanbul vs. Bunun icin de baya para lazim

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

mavi lab 6 ay arayla 3 kez negatif olursanız %100 negatif olmussunuzdur demişti.

Durum
    Tip 6 Bayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer hpv tiplerinin hepsi negatif yani hpv sonucun negatif gelmişse vücuttan atmışsın demektir.
    Ömrünün sonuna kadar eğer çok eşli olacaksan prezervatif kullanman gerek evet, sadece hpv değil prezervatif kullanmadıgında tum hastalıklara acık olursun karar senin.
    Ama tek eşliysen benim gibi mesela, negatif olduktan belli bir süre sonra prezervatif/prezervatifsiz ciddi bir fark yok karşındakinde hastalık yoksa.

Bu konuda atılmıyor diyen doktorlar da var atılıyor vücuttan diyen doktorlarda var, neye inanmak istiyorsa kişi. Ben hep atıldıgına inandım ve nitekim şaşırtmadı 3 yıldır negatifim 3 yıldır hpv ile işim olmadı ne siğil ne de rahimle ilgili başka bir anlamda. Ve baska bir sürü negatif olan kişiler de var. Birde hpv ile ilgili singapurda kongre duzenlendi 6-7 ay önce falan forumda da söylemiştim, hpv nin vucuttan atılabilir olduğuna dair kanıtlanma olmuş anladığım kadarıyla (bu bilgiyi singapur'a gidip kongreye katılan bir doktordan aldım dolaylı yoldan)
    Kısaca genel itibariyle bu, bence iyi düşün iyi olsun
    flood yapacağım kusura bakma arya, singapur da ki kongreye giden hekimin adını paylaşabilir misiniz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Tip 6 Bayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    flood yapacağım kusura bakma arya, singapur da ki kongreye giden hekimin adını paylaşabilir misiniz
    merhaba tip 6 bayı, hakan topalismailoğlu, kendisiyle iletişimim yok bu arada sadece hpv'de durum nedir vs gibi tıp gelişmelerini takip ettiğim, güvenilir bir kaynaktan duyum aldım Hatta ilk duyduğumda vay canına cidden mi demiştim çok sevinmiştim.