Canim cok kisi yazmis hepsini okuyamadim belki demislerdir benm diyeceklerimi ama endise etme oncelikle bunu diyebilirim. Hepimizin basindan gecti atlatiliyor.. agiz icinde oldugunu ben de sanmiyorum bu durum genelde istisna. Sen korktugun icn sana oyle geliyor.. suramdan parca alinacak burama bakilacak biyopsi bilmem ne falan bunlarin cok ustunde durma.. kendini yorarsin psikolojii bozarsn yapman gereken tek sey hastaneye gidemiyorsn belli ki bi verrutol al bi kac tane de antibiyotikli krem yazdir doktora. Evde veya karantinada her nerseysen kendin yak ve antibiyotik kremlerle iyilestir. İnan sadece bunu yapsan ve genital temizligine dikkat etsen derine zarar verici bisey yapmasan yani bi sure sonra azalacak ve gececektir. Ahccye de maddi durumun el verdiginde baslarsin. Zaten kanser yapma durumu falan yok denecek seviyede o yuzden biyopsiye gondersen ne olacak yuksek risk mi degil mi bunu ogrensen ne olacak? Tedavisi hepsinin ayni. Sigillerini vucudunda barindirma bagisikligini yuksek tut yeter bu surec icinde.

Dedigim gibi verrutol al kendin yak hastaneye gidemiyorum diye oylece bekleme ve telas yapma