Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oral hpv, tip 45,51

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Oral hpv, tip 45,51

Benim de dilimde ve boğazımda hpv olduğunu düşünüyorum ama coronadan dolayı doktora gidemiyorum ama çok acı çekiyorum bu kadar ağrı yapar mı yanaklarim da şişti kulaklarım da ağrıyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de dilimde ve boğazımda hpv olduğunu düşünüyorum ama coronadan dolayı doktora gidemiyorum ama çok acı çekiyorum bu kadar ağrı yapar mı yanaklarim da şişti kulaklarım da ağrıyor
    merhaba @magdurella, siğil veya ağzında hpv varsa bile ağrı ve şişme gibi seyler yapmadıgını biliyorum, dogru mu biliyorum emin degilim ben hiç problem yaşamadım çünkü ağızda hpv konusunda ama, düşüncem şu ki bence ağzında hpv yok, çünkü sigil can acıtmaz, sisirmez, agrı yapmaz. Bence hasta oluyorsun?

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

yok hpv kulak ağrısı yaparmış ben de aynı şikayetleri yaşıyorum. başka bi forumda ağzında hpv olan tipleme sonucu ortaya çıkmış bir arkadaş vardı kendisiyle konuştuğum da kulak ağrısı yaşadığını söylemişti maalesef.

Durum
    Krayon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

[QUOTE=çalıkuşu26;23103]yok hpv kulak ağrısı yaparmış ben de aynı şikayetleri yaşıyorum. başka bi forumda ağzında hpv olan tipleme sonucu ortaya çıkmış bir arkadaş vardı kendisiyle konuştuğum da kulak ağrısı yaşadığını söylemişti maalesef.[

Peki nasıl teşhis konulmuş, bu konuyla ilgili başka bilginiz varsa aktarma şansınız varmı

Durum
    Kıdemli Üye

[QUOTE=Krayon;23114]
    Alıntı çalıkuşu26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok hpv kulak ağrısı yaparmış ben de aynı şikayetleri yaşıyorum. başka bi forumda ağzında hpv olan tipleme sonucu ortaya çıkmış bir arkadaş vardı kendisiyle konuştuğum da kulak ağrısı yaşadığını söylemişti maalesef.[

Peki nasıl teşhis konulmuş, bu konuyla ilgili başka bilginiz varsa aktarma şansınız varmı
    kulak ağrısı ve boğaz şişliği nedeniyle doktora gitmiş kendisi sonrasında genitalde HPV teşhisi konulduğunu ağzı için de şüphe duyduğunu söylemiş ve sürüntü alınmış patoloji sonucunda da HPV 16 olduğu ortaya çıkmış. kendisine mesaj attım sonrasında detaylı bilgi almak için ama dönüş olmadı. demek ki tipleme yapılan bir yerdi. maalesef ben de daha fazla bir şey bilmiyorum

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben 3 aydır öksürüyorum ha geçer diye diye erteledim şimdi diğer belirtilerde olunca hpv diye düşünüyorum coronadan dolayı da çıkamıyorum Caliskusu eğer bilgi edinirsen sonrasında ne olmuş yani ağız ici lezyonu varmıymış bizede aktarır mısın

Durum
    sevimli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hangi forum ne yazmis, kopyalayabilir misin calikusu?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 3 aydır öksürüyorum ha geçer diye diye erteledim şimdi diğer belirtilerde olunca hpv diye düşünüyorum coronadan dolayı da çıkamıyorum Caliskusu eğer bilgi edinirsen sonrasında ne olmuş yani ağız ici lezyonu varmıymış bizede aktarır mısın
    tabii yazarım ben de ağız için bilgi almaya çalışıyorum araştırıyorum. lezyon konusunda bilgim yok yalnızca kulak ağrısı olduğunu biliyorum. bir de diş etlerine zarar vermiş

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı sevimli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hangi forum ne yazmis, kopyalayabilir misin calikusu?
    özelden yazdım size

Durum
    Villanelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Benim doktorum kulaktaki boğazdaki ağrı hpv belirtisi olamaz dedi. O arkadaş şüphelendiği için ağrıyla alakası olmadan tesadüfen bulunmuş olabilir hpv 16 olduğu. Buradaki insanları korkutmayalım O zaman her kulağı boğazı ağrıyana hpv testi yapılırdı arkadaşlar oral seksi yapmayan çift mi var sanki? En azından evli insanlara size bir oral hpv testi bakalım derlerdi. Ağrı belirti değildir...