Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip 18 yardim lutfenn

Durum
    Sunshine91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tip 18 yardim lutfenn

Gecmiyor atlatamiyorum

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Tip 18 yardim lutfenn

Bıraz daha sabır hanfendi

Durum
    Yeni Üye

Ahcc yeni baslicam bakalim ins faydasi olur

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ya siz bunu ha diyince geçicek bir şey mi sanıyorsunuz?

Kendinize gelin lütfen,memleketin haline bakın.. sizin derdinize bakın.. toparlanın kendinize gelin. Hiç birimizin ki ha diyince geçmiyor,siz de tek tip varken ben 3 tiple uğraşıyorum;benim ki geçiyor mu? Geçmiyor!

Ama sabır! Zamana bırakıcak ve unutucaksınız! Gerekli tedbirleri alacaksınız ve üstelemeyeceksiniz,unutucaksınız hpvyi!

Bu günlerinize şükredin! Allah daha büyük dertlerle sınamasın kimseyi! Şükür.. şükür borçluyuz şükür..

Durum
    Yeni Üye

Bilmeden konusuyorsunuz, Sukur ediyoruzda bendede baska tipler var iki defa ameliyat oldum gecmek bilmedi bi turlu insan artk korkuyor 6yildan daha fazla var vucudumda bu sey. Yasim daha cok genc. Burda destege ihtiyacimiz var Boyle davranmaniza gerek yok.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Cloudslove Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya siz bunu ha diyince geçicek bir şey mi sanıyorsunuz?

Kendinize gelin lütfen,memleketin haline bakın.. sizin derdinize bakın.. toparlanın kendinize gelin. Hiç birimizin ki ha diyince geçmiyor,siz de tek tip varken ben 3 tiple uğraşıyorum;benim ki geçiyor mu? Geçmiyor!

Ama sabır! Zamana bırakıcak ve unutucaksınız! Gerekli tedbirleri alacaksınız ve üstelemeyeceksiniz,unutucaksınız hpvyi!

Bu günlerinize şükredin! Allah daha büyük dertlerle sınamasın kimseyi! Şükür.. şükür borçluyuz şükür..
    Bu sekılde tepkı vermenız yanlış zor durumda psikolojikmen rahatlaması gerek

Durum
    Cloudslove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sekılde tepkı vermenız yanlış zor durumda psikolojikmen rahatlaması gerek
    Kusura bakmayın bu durumda kimsenin sizi rahatlatamayacağını görmüş biriyim ben. Herkes Elindeki tüm enerjisini forumda her başlıkta birbirine aktardı bunca zaman yeterince,ama artık buna uyanması gerekiyor herkesin.

Hpvnin cin3’ü yaşattığı kadınlardan biriyim ben,biri cin1 çıkar şükür edeceğine veryansın eder,diğeri hastane kayıtları diye bir zımpırtıdan gidip gerekli tedavisinden kaçar. Nedir ya? Hayat sizin ciğerinizden çıkan nefesle devam ediyor. Kimse sizin yerinize bu havayı solumuyo,bu stresi çekmiyor. Kimin sizi rahatlatmasını bekliyorsunuz artık bu kadar,

Ben burada ayrıldığı ama gönül bağı taşıdığı 10 yıllık eşine hpv olduğunu paylaştığında o eski eşinin bile onu anlamayıp,kendisinden kaçtığını bildiğim adam tanıyorum. Yapmayın,benim paçalarımdan mandalina büyüklüğünde pıhtılarla kanlar aka aka acilin kapısından girerken bile,şu derdin onkoloji servisinde yatan insanların derdinden büyük mü neden çaresiz hissediyorsun kendimi dedim.

Geçecek. Ama 6 ay sonra ama 3 yıl sonra... hepimiz öğreneceğiz öyle ya da böyle bununla yaşamayı.

En azından hayattayız.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Arkadaşlar sakin olalım, zor günler yaşıyoruz virüsten dolayı çoğumuz evdeyiz, stres sinir olabilir birbirimize anlayışlı olalım.

@sunshine, Böyle konu açılmaz. Ne soru sormuşsunuz, ne bir şey danışmışsınız tip 18 atlatamıyorum yazmışsınız. Forumu kirletmek oluyor bu kusura bakmayın böyle şeylere çok fazla müsamaha göstermediğimi üyeler bilir, lütfen bundan sonra özenli olunuz. Okuyucularımız açısından da kolaylık olmasını istiyorum.

Durum
    Yeni Üye

Ben bu formu yeni actm ve nasil kullanildgni bilmiyorum.

Durum
    Yeni Üye

Bu tepkide normal dgldi. Herkesin yasadigi sey kendine agirdir