Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip 18 yardim lutfenn

Durum
    Sunshine91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Tip 18 yardim lutfenn

Neyse keske girmeseydim cikiyorum ben ciao

Durum
    Yeni Üye

Kendimde bi hemsireyim belcikada hastanede bizde butun hastalara Boyle davrancaksak ohoo ne morel kalir nede bsy, kendimi dahada kotu hissettim bilin isterim. Allah buyuktur

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Sunshine91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neyse keske girmeseydim cikiyorum ben ciao
    Kötü bir şey demedim, uyardım. Herkesi de uyarıyorum bu şekilde özenli kullanılması açısından, sana özel kasıtlı yapılmış bir şey değildir yani. Forum kuralları konusu ''trip'' atılacak bir şey değildir.

Cloudslove'ın yazdıkları konusunda ise; üyeler her zaman birbirleriyle anlaşamayabilir ama genel olarak ciddi bir yardımlaşma ve paylaşım hakim forumumuzda, ara ara sıkıntılar olabilir, bunları olağan karşılamak lazım, boşvermen lazım. Hiç girmeseydim gidiyorum demen sadece sana zarar veren bir şeydir, öte yandan belli konularda yardım istediğinde ben de dahil birçok kişi yardımseverler, yani kendi kendine elinden bu hakkını aldın..

Durum
    Pokemon6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Ben kendi konuşmalarımda da şunu gördüm. Burda olumsuz , umutsuz cumleler kuran insanları yok saymak istiyosunuz. Biraz gerçekçi olmanızı tavsiye ederim. Bu hastalık kişilere bağlı olarak tepkisi değişiyor ve atılıp atilamayacagi belli değil. Herkesin de derdi kendine büyük. Insanların ne yaşadıklarını bilmiyoruz , bilemeyizde. Her insanın psikolojiside aynı değil.

Durum
    Banlı Üye

Konuşmalarda görüyorum keşke bende siğil çıkarsaydım yazanlar var ama siğilin tedavi süreci nasıl yaşadıklarını bilmiyorlar. Cin3 geçiren cin1i hafife alıyor. Herkesin derdi kendine ağır ve bu kadar sert konuşmayın. Kimsede buraya keyfinden girmiyor. Siz yurtdışında hemsireyim diyosunuz. Hpv aşısı da oldunuz mu bence bu hastalığı geriletmede işe yarar

Durum
    Yeni Üye

@pokemon6 tesekkur ederim beni anladiginiz icin, evet cin 3 benimkisi oyuzden biraz uzgunum ve hpv asisi uygulandi ismide Gardasil, suan bi sorunum var asinin ikisini yaptilar ucuncusu bir ay once olmasi lagzimdi fakat Corona yuzunden bu asiya ulmasmakta mumkun degil artk ve sonuclarimda kotu olunca dun biraz umutsuzluga kapildim bu forumu buldum cok iyi kullanamiyorumda, Yani turkcemde okadar iyi dgl kusura bakmayin yanlis anlamayin beni

Durum
    Banlı Üye

Alıntı Sunshine91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @pokemon6 tesekkur ederim beni anladiginiz icin, evet cin 3 benimkisi oyuzden biraz uzgunum ve hpv asisi uygulandi ismide Gardasil, suan bi sorunum var asinin ikisini yaptilar ucuncusu bir ay once olmasi lagzimdi fakat Corona yuzunden bu asiya ulmasmakta mumkun degil artk ve sonuclarimda kotu olunca dun biraz umutsuzluga kapildim bu forumu buldum cok iyi kullanamiyorumda, Yani turkcemde okadar iyi dgl kusura bakmayin yanlis anlamayin beni
    Türkçe niz kendinizi ifade edebilmek için yeterli seviyede merak etmeyin istediğiniz zaman özelden de msj yazabilirsiniz konuşabiliriz telefondan biraz sıkıntılı buranın kullanımı.