Sayfa 7 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 56789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanmaya başladim

Durum
    trex22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc kullanmaya başladim

Herkese tekrardan selam,

3.koterimi olalı 1 hafta geçti.Yaralarım ilk kotere göre daha çabuk iyileşiyor.Sanırım bağışıklığımın yükseldiğini buradan anlayabiliriz.Umarım bir daha tekrarlamaz çünkü 10-11 ay oldu virüsü farkedeli.Ahccde ise 3.ayın içindeyim

Kusura bakmayın sürekli yazıyorum ediyorum ama bu konuyu çevremde konuşacak kimsem yok içimde yaşıyorum o yüzden yazmak iyi geliyor.

Durum
    Tecrübeli Üye

Herkese selam tekrardan AHCC 4. ayın içindeyim.Geçen penisin arka kısmında 2-3 tane şüpheli nokta gördüm ne olduğuna dair kararsız kaldım.Böyle kıl kökü desem değil koterli bölge orası çünkü biraz orada ki deri kırmızı acaba diyorum kıl kökü de koterden sonra o renge mi büründü çünkü o tüyü çekiyorum biraz,şüpheli nokta da tüy ile beraber uzuyor.Diğeri de penisin arkasında yine ama testise yakın tarafta yani arka kısmının kök kıskmına yakın o daha bi siğile benziyordu.Ama dediğim gibi şüphelendim doğal olarak.Verrutol falan sürmek istemiyorum.Sıcakta cidden problem ve tahriş olur diye.Bugün bayram dolasıyısıyla memleketimde olduğum için ilçe hastanesine siğil değil bunlar dedi.İçim rahatladı en azından 20 yıllık ürolog hangisinin siğil olup olmadığını bilir heralde.Ama bir yandanda ilçe doktoru umursamadı mı acaba diyorum.Onun haricinde son koterimden aşağı yukarı 25 gün geçti sık çıkan bölgelerde bir tekrar yok şimdilik.

Durum
    birdehpvcikti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Trexx22 senin mesajlarını takip ediyorum, bilgin olsun Bu arada hangi şehirde yaşıyorsun?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı birdehpvcikti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trexx22 senin mesajlarını takip ediyorum, bilgin olsun Bu arada hangi şehirde yaşıyorsun?
    İnanılmaz mutlu oldum şu an ya 😍 Teşekkür ederim.İstanbul da yaşıyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

Son elektrokoterin üzerinden tam bir ay geçti.Herhangi bir nüks yok şimdiye kadar.Sadece bir önce ki yazımda bahsettiğim noktalar kafamı karıştırıyor.Bir de daha önce glans üzerinde ki kırmızı noktalardan bahsetmiştim.İki tane üroloğa göründüm kontakt dermatit dedi.Kaşıntı yok acı yok.İşin enterasanı ilk koterden 1-2 gün sonra ortaya çıktı acaba anestezi alerji mi yaptı diye düşünmüyor değilim.Doktora krem yazmayın lokal bağışıklığın düşmesini istemiyorum dedim.Cildiyeciye görün dedi de erkek cildiyeci bulamıyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Geçen haftalarda rüyama girdi virüs,rüyamda herkes beni aleyna tilki gibi parmakla gösterip hpvli bu deyip ortama almadılar.Sosyal medyada hpv diye arattığınızda da inanılmaz ötekileştirme mevcut

Durum
    cataleya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende mesela 3 aydır siğillerle mücadele ediyorum, ilk çok korkuyordum, bu hastalıktan asla kurtulamayacağım ve ölene kadar hep çıkacak diye, gece rüyamda siğillerin tüm vücuduma yayıldığını görüyordum, suan daha bilinçliyim kendime çok iyi bakıyorum her sabah suda çözünen propolis, bal +çörekotu+arı poleni kullanıyorum ve siğillerim küçülmeye başladı sanki, bağışıklık sistemi ile savaş gerektiren bir hastalık ve ben hep söyle diyorum 29 yaşındayım benim için hayat 30 yaşından sonra başlayacak, çünkü bu hastalığı yeneceğim

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı trex22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen haftalarda rüyama girdi virüs,rüyamda herkes beni aleyna tilki gibi parmakla gösterip hpvli bu deyip ortama almadılar.Sosyal medyada hpv diye arattığınızda da inanılmaz ötekileştirme mevcut
    Hahahaha aleyna tilki gibi oluşu mükemmelmis 😂

Durum
    Tecrübeli Üye

Vallahi şuan memlekette olduğum için rakı içiyorum.Memleketi anlamışsınızdır zaten keyfim yerinde 1 aydır nüks olmayınca insan az çok unutuyor.Moral bozan şey zaten siğilin görüntüsü başka bir şey değil.Bir de sevgilin olunca olay iyice can sıkıcı hal alıyor.

Durum
    Tecrübeli Üye

Herkese tekrardan selam,

Aslında ahcc de 5.aya girmeden yazmayacaktım.Ama bugün moralimi bozan bir şey oldu.Makine ile tüyleri keserken daha önce hiç siğil çıkmayan bir bölge de (testis ile penisin birleştiği yer) tüyü sanırım makina hızlı çekti kıl kökünde kanama meydana geldi.Tabi bütün günüm berbat şu an.Umarım çıkmaz.Bir de daha önce kafama takılan nokta vardı üroloğa gösterdim siğil değil demişti.Bahsedilen bölge de daha önce siğil çıkmıştı verrutol ile yakmıştım geçmişti.Koter günü geldiğinde tekrar yaktırmıştım orayı.Daha sonra siğile benzer diycem ama çokta benzemiyor.Kafam allak bullak.Neyse..Şu an iş dolayısı ile Eskişehirde bulunuyorum.Burada cumartesi günü bir doktora tekrar görünücem.Cildiyeye mi görünmeliyim sizce üroloğa mı? Bana kesin teşhis koyacak birisi gerekiyor.Ona göre verrutol falan sürücem.Kotere verecek maddi gücüm kalmadı artık benim.

Bu Konu için Etiketler