Sayfa 9 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanmaya başladim

Durum
    trex22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc kullanmaya başladim

Herkese selam,

Buraya Kasımın 2.haftası negatif oldum yazmak için girecektim ama sanırım olamıycam.Kasık ile testislerin birleştiği kısımda siğil oluşumuna benzer bir şey gördüm.Büyük ihtimal siğil perşembe dermatoloğa randevu aldım.Yapacak bir şey yok napalım uğraşıyoruz hala

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı trex22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selam,

Buraya Kasımın 2.haftası negatif oldum yazmak için girecektim ama sanırım olamıycam.Kasık ile testislerin birleştiği kısımda siğil oluşumuna benzer bir şey gördüm.Büyük ihtimal siğil perşembe dermatoloğa randevu aldım.Yapacak bir şey yok napalım uğraşıyoruz hala
    Geçmiş olsun trex, geçecek inşallah biraz daha sabır lütfen... seni çok iyi anlıyorum tam umut ettiğin anda böyle bir şey hayal kırıklıgı yaratabilir ama vazgeçme.

Durum
    Tecrübeli Üye

Selam arya,öncelikle teşekkür ederim.Aslında şüpheliyim hala 3 aydır bir nüks görememişken birden görmek.Normal gözle görülmüyor flaş tuttuğumda belli oluyor.Bakalım ya hayırlısı yarın belli olacak.Eğer siğilse kriyo yaptıracağım.Savaşmaya devam ya alıştım zaten artık 😂

Durum
    Admin

Belki farklı bir şeydir bir doktora git bakalım ne diyecek

Durum
    arslan_snn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

trex22 senin bu konunu 1-1,5 aydır ilgiyle takip ediyorum. Bende oral ve genital HPV için 1,5 aydır aktif tedavi görüyorum. Hastalığı başından sonuna kadar tecrübeleri anlatan birinin hikayesini dinlemek isterken senin bu konun denk geldi. Sık güncelleme yaptığın içinde takibi kolay oluyor. Son güncellemende siğil oluşumundan bahsetmiştin, umarım siğil değildir. Senin yazdıklarından bazı noktaları çok iyi yaparken bazı noktalarda duruma uygun davranmadığını düşünüyorum. Örneğin; besleme şeklin, siğil kontrollerin, cinsel perhizin, hastane kontrollerin vs. çok yerinde iken sigara içiyor olman, son günlerde alkolü artırman diğer yaptıklarını törpülüyor. Tabii ki bunlar yazdıklarına göre benim düşüncelerim. Ancak emek verip buraya yazıyorsun, hem kendine hem bize faydan dokunuyor. Tamamen senin iyiliğini düşünerek nacizane bir eleştiri yapmak istedim.

Umarım şüphelendiğin kısım siğil değildir, en kısa zamanda bu hastalıktan kurtulmamız ümidiyle..

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı arslan_snn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trex22 senin bu konunu 1-1,5 aydır ilgiyle takip ediyorum. Bende oral ve genital HPV için 1,5 aydır aktif tedavi görüyorum. Hastalığı başından sonuna kadar tecrübeleri anlatan birinin hikayesini dinlemek isterken senin bu konun denk geldi. Sık güncelleme yaptığın içinde takibi kolay oluyor. Son güncellemende siğil oluşumundan bahsetmiştin, umarım siğil değildir. Senin yazdıklarından bazı noktaları çok iyi yaparken bazı noktalarda duruma uygun davranmadığını düşünüyorum. Örneğin; besleme şeklin, siğil kontrollerin, cinsel perhizin, hastane kontrollerin vs. çok yerinde iken sigara içiyor olman, son günlerde alkolü artırman diğer yaptıklarını törpülüyor. Tabii ki bunlar yazdıklarına göre benim düşüncelerim. Ancak emek verip buraya yazıyorsun, hem kendine hem bize faydan dokunuyor. Tamamen senin iyiliğini düşünerek nacizane bir eleştiri yapmak istedim.

Umarım şüphelendiğin kısım siğil değildir, en kısa zamanda bu hastalıktan kurtulmamız ümidiyle..
    Selam arslan,teşekkür ederim takip ettiğin için🙂.Maalesef sigarayı bırakamıyorum,alkolü normalde ayda 1-2 tane alırdım ama eskişehirde biraz abarttım alkolü.
    Bu arada doktora gittim ama özel sağlık sigortamın poliçesi bugün bitmiş.Şanssızlık😂 Haftaya yenilenir diye düşünüyorum.Haftaya tekrardan bakacağım acaba verrutol sürsem mi sürmesem mi kararsızım.Çünkü siğil olup olmadığından emin değilim.İlk defa çıkan bir bölgede ve daha önce o tarz bir yapıda olmamıştı.

Teşekkürler iyi akşamlar.

Durum
    Tecrübeli Üye

Ek olarak;
    Benexol b12 hapı aldım az önce.Daha önce bir yerde hpv ye sebep olan vitamin eksikliklerinin başında geldiğini okumuştum.Ki zaten 2 ay önce de 1 kutu kullanmıştım ahcc ile beraber.Yine her gün limonlu yeşil çaya,haftada 2-3 şişe kefire ve günde 2 adet imutor komplekse devam.

Özel Sağlık Sigortam haftaya yenilenirse doktora göstereceğim.Şimdilik dokunmamayı tercih ediyorum.Siğil olduğuna emiin olsam verrutolü yapıştırırdım ama yok olup olmadığına emin olamıyorum.En sağlıklısı kriyo ve koter gibi gözüküyor.

İyi akşamlar tekrardan.

Durum
    Tecrübeli Üye

Herkese tekrardan selam,

Bugün doktora giittim.Şüpheli olarak gördüğüm şey siğilmiş.Onun haricinde 2 noktadan daha şüphelenmiştim.Doktor her siğile 1 dk boyunca kriyoterapi uyguladı.Aşı olmamı tavsiye eder misiniz diye sordum.Sünnetlisin gerek yok dedi.Ahcc yi kullanmıştım dedim karaciğerde toksik etkisi yapıyor tavsiye etmiyorum dedi.Özel sağlık sigortam olduğu için herhangi bir muayene ücreti ödemedim.Kriyoterapi fiyatıda normalde 29 tl ama bu seferlik almıyorum hazırlıksız gelmişsindir diye dedi.Tekrar çıktığında gelirsen 29 tl ye dondururum dedi.Ahcc ye tekrar başlar mıyım bilmiyorum kararsızım baya maddi külfet çünkü.Bundan sonra tekrar çıkarsa dondurduğum gibi aşı ile beraber başlamayı düşünürüm.Şimdilik sadece yeşil çay,solgar ekinezya ve benexol b12 ile devam ediyorum.

Teşekkürler bilgilendirmeye ara ara devam edicem.

Durum
    gaile - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc için mi tavsiye etmiyorum dedi ?

Durum
    Admin

Alıntı trex22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese tekrardan selam,

Bugün doktora giittim.Şüpheli olarak gördüğüm şey siğilmiş.Onun haricinde 2 noktadan daha şüphelenmiştim.Doktor her siğile 1 dk boyunca kriyoterapi uyguladı.Aşı olmamı tavsiye eder misiniz diye sordum.Sünnetlisin gerek yok dedi.Ahcc yi kullanmıştım dedim karaciğerde toksik etkisi yapıyor tavsiye etmiyorum dedi.Özel sağlık sigortam olduğu için herhangi bir muayene ücreti ödemedim.Kriyoterapi fiyatıda normalde 29 tl ama bu seferlik almıyorum hazırlıksız gelmişsindir diye dedi.Tekrar çıktığında gelirsen 29 tl ye dondururum dedi.Ahcc ye tekrar başlar mıyım bilmiyorum kararsızım baya maddi külfet çünkü.Bundan sonra tekrar çıkarsa dondurduğum gibi aşı ile beraber başlamayı düşünürüm.Şimdilik sadece yeşil çay,solgar ekinezya ve benexol b12 ile devam ediyorum.

Teşekkürler bilgilendirmeye ara ara devam edicem.
    Geçmiş olsun Trex,

toksik etkisi denilen şey tam olarak nedir merak ettim. Çünkü benim bildiğim toksin birikimi var bu da kilo almakla falan alakalı oluyor, bazen de yorgun ve uykusuz hissetmekle. Genelde toksin birikimi için yeşil çay önerirler çaya limon suya limon damlatın derler bunlar toksini atıyormuş. Ciddi bir şey olup olmadığını bilmiyorum ama sadece çıktığın ve bu süreçte uğraştığın yolu yarım bırakmana üzüldüm sadece, umarım içtiklerin etkili olmuştur biraz en azından ve diğer takviyelerde inşallah kısa sürede atarsın temennim

Bu Konu için Etiketler