Sayfa 8 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanmaya başladim

Durum
    trex22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc kullanmaya başladim

Herkese tekrardan selam,maalesef gördüğüm şüpheli nokta siğilmiş.Dermatolog hemen kriyoterapi uyguladı.Fucidin krem verdi.Glans penisin üzerinde ki kırmızı soyulan şeylerde liken miş.Bulaşıcı falan değil dedi.Bağışıklığın bir şeye hızlı reaksiyon verdiği için olmuş olabilir dedi.Ona da krem verdi.

AHCC 4.ayın ortalarında siğil dondurtmak biraz can sıkıcı ama yapacak bir şey yok savaşmaya devam.

Not:25 dk önce kriyo oldum şimdi duşa girsem bir problem olur mu?
    Cevaplarsanız çok mutlu olurum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Herkese tekrardan selam,

Ahccde 5.ayıma girmiş bulunmaktayım.Peki benim için 4.ay nasıl geçti?

Bu ay çok fazla alkol aldım nerdeyse her gün.Sadece 4-5 gündür içmiyorum.Bağışıklık güçlendirici olarak sadece ahcc kullandım.Normalde iyi beslenirdim ama proje için eskişehirdeyim otelde kalıyorum sürekli dışarıdan yiyoruz sadece kahvaltım bol çeşitli.Bu ay siğillere tekrarlama olmadı özellikle karın bölgesi ile penis arasında kalan kılın yoğun olduğu bölgede çok fazlaydı siğillerim 2 ay süresince bir tekrar olmadı.Sadece penis arka kısmında yer alan şüpheli nokta dediğim bölge de vardı o da 1,5 aydır duruyordu ne büyüdü ne küçüldü 3 doktora sordum 2 si siğil değil biri siğil dedi ve dondurdu.Ben hala siğil olduğundan şüpheliyim ama neyse para falan vermedim zaten kriyoterapiye kafamda soru işareti kalmamış oldu.
    6.ayın sonunda test yaptırmayı düşünüyorum.Bildiğiniz üzere tek tipe sahibim(tip6).Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun.
    Bir de sevgilime hala söylemedim.Ama sakın içinizden küfretmeyin 😂 kendisiyle ilişkiye girmedim.Söylersem benden iğrenir diye düşünüyorum.Bana bakış açısı farklı olabilir çünkü kendisinin daha önce bir cinsel ilişkisi olmamış.
    Neyse aktaracaklarım bu kadar.Herkese bol moralli günler. Sağlıcakla kalın

Durum
    neon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı trex22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese tekrardan selam,

Ahccde 5.ayıma girmiş bulunmaktayım.Peki benim için 4.ay nasıl geçti?

Bu ay çok fazla alkol aldım nerdeyse her gün.Sadece 4-5 gündür içmiyorum.Bağışıklık güçlendirici olarak sadece ahcc kullandım.Normalde iyi beslenirdim ama proje için eskişehirdeyim otelde kalıyorum sürekli dışarıdan yiyoruz sadece kahvaltım bol çeşitli.Bu ay siğillere tekrarlama olmadı özellikle karın bölgesi ile penis arasında kalan kılın yoğun olduğu bölgede çok fazlaydı siğillerim 2 ay süresince bir tekrar olmadı.Sadece penis arka kısmında yer alan şüpheli nokta dediğim bölge de vardı o da 1,5 aydır duruyordu ne büyüdü ne küçüldü 3 doktora sordum 2 si siğil değil biri siğil dedi ve dondurdu.Ben hala siğil olduğundan şüpheliyim ama neyse para falan vermedim zaten kriyoterapiye kafamda soru işareti kalmamış oldu.
    6.ayın sonunda test yaptırmayı düşünüyorum.Bildiğiniz üzere tek tipe sahibim(tip6).Bakalım hakkımızda hayırlısı olsun.
    Bir de sevgilime hala söylemedim.Ama sakın içinizden küfretmeyin 😂 kendisiyle ilişkiye girmedim.Söylersem benden iğrenir diye düşünüyorum.Bana bakış açısı farklı olabilir çünkü kendisinin daha önce bir cinsel ilişkisi olmamış.
    Neyse aktaracaklarım bu kadar.Herkese bol moralli günler. Sağlıcakla kalın
    merhaba, eskişehirde hangi doktora kriyo oldun? arkadaşım eskişehirde ve orda bi doktora gitmek istiyordu(erkek) ama iyi birini bulamadı gittiği doktorlar her yerinde iz kalır ömrün boyunca hpvlisin bir şey yaptırsan da fayda etmez tarzı korkunç şeyler söylemişler

Durum
    Tecrübeli Üye

Bu arada bu virüsle tanışalı tam 1 sene olmuş az önce e-nabızdan randevu tarihlerine baktım.Yani yıldönümümüz bu şahsına münasır arkadaşla.Birden çat kapı giriverdi vücuduma.Keşke sorsaydı Selamualeyküm abi girebilir miyim izin var mı? Diye.Neyse davetsiz misafir biraz uzun kaldı ben de kovmak için maddi manevi bedeller ödedim.Hala daha ödüyorum.Umarım 2-3 ay içinde gitmiş olur kendileri.Zira mücadele ediyorum.Yıldönümüz kutlu olsun,seni hiç sevmiyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Herkese selam,

Maddiyattan ötürü sanırım 7.kutuyu alamıycam.Alternatif önerileriniz varsa alabilirim.İmutor kompleks kullansam olur mu?

Durum
    Tecrübeli Üye

Zaten yazan eden yok Süper hissediyorum,negatif olacağımı daha 1 ay önceden içime sinmişti hala daha o his var.Hislerim kuvvetlidir.Kasım da test yaptırıcam.Siğil çıkmadıkça insan daha mutlu oluyor unutuyorsunuz.Bu arada sevgilime durumu söyledim sağolsun anlayışla karşıladı kasım ayında test yaptıracağımı söyledim.Evlenene kadar beklerim seni hiç sorun değil dedi.Sen yeter ki iyi ol dedi.Kendisini bir kez daha sevdim.Ve bu olay inanılmaz rahatlattı beni eğer söyleyemiyorsanız söyleyin.

İyi günler.

Negatif olmaya adım adım.
    Rica ediyorum hislerimi kırmak adına daha erken değil mi çabuk seviniyorsuın gibi şeyler söylemeyin.Negatif olana kadar herhangi bir cinsel ilişki de bulunmayacağım.

Durum
    Tecrübeli Üye

Herkese selam tekrardan,

Ahcc 'yi alamayacağımı söylemiştim.6 kutu kullanabildim sadece maddi durumum şu an ki şartllardan ötürü almama engel oldu.Onun yerine iimutor kompleks aldım bugün 30 kapsül günde 2 tane içmem gerekiyor sanırım.Birincisini az önce içtim.1 aylık bir sürede denemek istiyorum.İmutor kompleksi yeşil çay içerek destekliyorum.Siğil gözlemim henüz yok daha doğrusu 2 ayı geçti çıkmayalı.

İyi akşamlar.

Durum
    Tecrübeli Üye

Hi guys welcome to my channel.Please subscribe for more..

Bugün tekrardan dermatoloğa gittim.Büyüteçle bakmasını istedim 10 dk inceledi tertemizsin dedi.

İyi günler.

Durum
    Tecrübeli Üye

Selamlar tekrardan,

Ahcc yi bırakmamın üzerinden 17-18 gün geçti.

Destek olarak;

Günde 2 kapsül imutor kompleks,(Sabah Kahvaltı ile beraber ve akşam yemeğinde yemekle beraber)

Sabah kahvaltının yanında meyveli yoğurt

Öğle yemeğinin(ev yemeği) yanında normal yoğurt,

Akşam yemeği fast food ağırlıklı gidiyor genelde şehir dışında olduğum için dışardan yemek durumunda kalıyorum.Ama genel olarak tavuklu ve mantarlı makarna tüketiyorum.

Akşam yemeğinden sonra.Keten tohumlu kefirli yoğurt(Altınkılıç marka),Frenk üzümlü meyveli soda (B vitamini kompleksi içeriyor) yine aynı şekil Altınkılıç marka kefir.

1-2 saat sonra nane limonlu yeşil çay,bazen sabah kalktığım gibi içiyorum.

Genel olarak durum böyle gidiyor.Herhangi bir siğil gözlemim yok zaten 10 gün önce gittiğim dermatolog büyüteçle baktı ve siğilin yok demişti.

Teşekkürler iyi akşamlar.

Durum
    Tecrübeli Üye

-Düzeltme-

Ahcc yi 8 kutu kullanmışım.5 ay 10 güne tekabül ediyor sanırım.Okuyan arkadaşları yanlış bilgilendirmeyelim.Geri kalan süreci imutor kompleks günde 2 adet alarak tamamlıyorum

Günlük;
    Beta Glukan 200 mg,
    Çinko 10 mg
    C Vitamini 120 g,
    Propolis 100 mg
    Ekinezya 300 mg

Vücuduma giren değerler.

Teşekkürler.

Bu Konu için Etiketler