Sayfa 4 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanmaya başladim

Durum
    trex22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc kullanmaya başladim

Selam Tamas,

Teşekkür ederim.2019 ağustosta farkettim zaten tek siğildi.sonra yayılım gösterdi 5-6 oldu doktora gittim verrutol verdi ben 6-7 ay verrutol kullandım yok olan yerde bir daha çıkmadı.Ancak sonra çıkanlar çok ufaktı verrutolü zor sürüyordum yani.O küçülenleride geçen ay yaktırdım zaten 15 tane falan şimdi de dediğim gibi görebildiğim 1 tane var.Yani aşağı yukarı 1 sene olacak tedaviye başlayalı.

Durum
    Tecrübeli Üye

Evet verrutolü sürdüm,3.günündeyim küçüldü zaten.Haftaya kontrole gideceğim tekrardan hem de tipimi öğrenicem umarım tek tipimdir.Yüksek riskli yoktur.Teşekkürler herkese.Yine buradan editleyerek durumu güncellemeye devam edeceğim negatif olana kadar.

Durum
    Tecrübeli Üye

Edit 4 = Edit 3 te belirttiğim ufak kanama olan yerde siğil çıkmadı.Ek olarak 1 tane penisin arka bölgesinde siğil farketmiştim günde 1 kere gece yatmadan önce verrutol sürmüştüm.Bugünde dedim sürmek üzere hazırlanırken üstünde ki beyaz tabakayı sökeyim derken siğil kurumuş halde elime geldi.Yani 4.gününde düştü.Düştükten sonra hafif kırmızılık kaldı ama zemin düz gibi geldi bana iltihap kapmaması için ve virüsün yayılım göstermemesi için silverdin sürdüm bölgeye.Şu an siğilsizim.Ahcc ve koterden önce verrutolü sürdüğüm siğillerle baya uğraşmıştım ahcc etkisini gösterdi sanırım verrutolle 4.günde koptu.Normal şartlarda 30 günü geçiyordu süresi.Diyeceklerim şimdilik bu kadar gelişmeleri tekrardan editleyerek bildireceğim bu konu üzerinden.

İyi akşamlar

Durum
    tamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tamamdır, moralini yüksek tutarak devam et. Bu olayla savaşmak gerekiyor biliyorsun ama bunu agresif bir savaş yerine bir kuşatma olarak düşün ve biliyorsun ki kuşatmalar uzun sürer

Olaya günlük ve 1-2 aylık periyotlarla yaklaşma. 5-6 ay çıkmazsa isterse kontrole gidebilirsin ama en garanti 1 sene çıkmazsa siğil, o zaman kontrole gitmeni öneririm. Bu süreçte siğil çıksa da moralini bozma. Bağışıklığın gitgide bunları bastıracaktır.

Durum
    Tecrübeli Üye

Edit:5 Bugün kontrol için gittim hem de test sonucunu aldım.Tip 6 pozitif.Tekrar koter oldum 13 tane yaktığını söyledi. 13 tane minik yaktığıNı söyledi.Tekrar çıkmazsa dedim çıkar çıkar dedi.Hastalarına ahccyi günde 1 tane öneriyor adamlar içimden dedim sen günde 1 tane önerirsen tabi çıkar adamlarda.İnşallah bu son olur toplam maliyetim 6000 tlye yaklaştı ahccsi falan.

İyi günler

Durum
    Tecrübeli Üye

edit:6 Ben artık uğraşmak istemiyorum saldım çayıra mevlam kayıra.Bıktım her tuvalate gittiğimde bir şey var mı yok mu?Acaba farklı bölgelere yayılmış mıdır diye düşünmekten.3. koterimi temmuz un ilk haftası olucam.Glans bölgesinde iki tane kırmızılık var ama siğil mi değil mi bilmiyorum.Hemen yakıldıktan sonra da aşının ilk dozunu olmayı düşünüyorum.Yakıldığı gün de sevgilime açıcam konuyu bilsin artık ona göre kendi karar versin.Bi 6 ay sevişemiycez kabul müsün diye giricem konuya neden diye sorarsa açıklıyacağım.3.koterden sonra editliycem.

İyi günler.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı trex22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edit:5 Bugün kontrol için gittim hem de test sonucunu aldım.Tip 6 pozitif.Tekrar koter oldum 13 tane yaktığını söyledi. 13 tane minik yaktığıNı söyledi.Tekrar çıkmazsa dedim çıkar çıkar dedi.Hastalarına ahccyi günde 1 tane öneriyor adamlar içimden dedim sen günde 1 tane önerirsen tabi çıkar adamlarda.İnşallah bu son olur toplam maliyetim 6000 tlye yaklaştı ahccsi falan.

İyi günler
    Günde 1 kapsül negatif olmak için çok az, gerçekten söylüyorum yarım gram ediyor 1 gram bile değil.. Normalde hpv negatif olmak icin 3 gram almanız gerekiyor. Bilimsel deneylerde bu sekilde yapıldı, ben ve negatif olan birçok insan aynen bu sekilde uyguladık.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günde 1 kapsül negatif olmak için çok az, gerçekten söylüyorum yarım gram ediyor 1 gram bile değil.. Normalde hpv negatif olmak icin 3 gram almanız gerekiyor. Bilimsel deneylerde bu sekilde yapıldı, ben ve negatif olan birçok insan aynen bu sekilde uyguladık.

Yok hayır,doktoru dinlemedim zaten.2,5 aydır günde 6 adet 3 gram aç karnına alıyorum.😊

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ay ben yanlıslıkl 4 gram yazmısım simdi düzelttim 3 gram diye elim yanlış tuşa basmış sanırım. Haklısın dogru dusunuyorsun ve 3 grama çevirmen bu sekilde devam etmen iyi olmuş.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay ben yanlıslıkl 4 gram yazmısım simdi düzelttim 3 gram diye elim yanlış tuşa basmış sanırım. Haklısın dogru dusunuyorsun ve 3 grama çevirmen bu sekilde devam etmen iyi olmuş.
    Aslında çevirmedim hiç başladığımdan beri 3 gram olarak alıyorum.

Bu Konu için Etiketler