Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanmaya başladim

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ahcc kullanmaya başladim

Bu arada sigarayi unuttum cok fazla.. keske icmesen :/ ahcc ile bagisikligini guclendirirken sigarayla yine dusuruyorsun surecin uzuyor belki bi kac ay dayanabilirsen icmeden daha kesin olur negatiflik daha kisa surede olur en azindan

Durum
    Özel Üye

Alıntı trex22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Edit-3 Koterin üstünden 20 gün geçti,ahcc de 2 Ay 4 gün kullanımına ulaştım bugün penisin arkasında bir siğil farkettim umarım siğil değildir tam anlayamadım çünkü.Haziranın ilk haftası sanırım tekrar koter parası bayıladcağım kontrolde.Dün ayrıca makine ile tüy kesme işlemini gerçekleştirdim sanırım makine iki tane tüyü hızlı çekti noktadan bile ufak bir kanama oldu umarım orada çıkmaz.Sevgilim var ama henüz ilişkiye girmedim kendisiyle bu durumu nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum.Ek olarak foruma mümkün olduğunca az girmeye çalışıyorum çünkü okuduklarım çok psikolojimi bozuyor.Teşekkürler sevgiler
    Sigara konusunu sonraki yorumlarda yazmissin pardon gormedim. Kotere gelince neden para bayiliyorsun devlet hastanesinde ucretsiz?

Durum
    ropsofodra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Teşekkürler Arya Negatif olacağımı düşünüyorum en azından bunu yenebilecek kapasitede olduğumu biliyorum.Aylık bazda gelişmeleri buradan güncellesem problem olur mu 6. veya 7. ayda test yaptırmayı düşünüyorum.
    erkekler için de test yapıyorlar mı?

Durum
    trex22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Selam merve,

Koterde doktor 15 tane siğil yaktığını söyledi koterden sonra gördüğüm 1 siğil var sadece 22 gün falan oldu koter olalı ona da az önce verrutol sürdüm.Tanımlayamadığım bir kaç oluşum var çıkıntısız beyaz siğil mi kıl kökü falan mı anlayamadım tam aşırı psikolojim bozuldu bir yandan sevgilim de var söylesem mi söylemesem mi söylemesem mi kararsızım.Ahcc bitince geçmezse beni terketmesini falan söyliycem heralde istemeyerekte olsa.Kendisiyle cinsel bir ilişkim olmadı.onun da daha önce olmamış.Hayatımda sadece 1 kere ilişkiye girdim çektiğim duruma bak.Siğil çıktığını farkettiğimden beri cinsel birlikteliğim olmadı.Erkeklere devletin koter yaptığını bilmiyordum.Gittiğim hastane test falan da yapmıştı.Sonuçlarını kontrole gittiğimde söyleyecekler.Sigara konusuna gelince bırakamıyorum maalesef olmuyor yapamıyorum içemeyince daha çok stres yapıyorum.Sitede hiç negatif olan erkekte yok erkekler sanırım.Bağışıklığımda normalde güçlüdür senede 1 hasta olurum ya da olmam

Durum
    Zedpred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Selam merve,

Koterde doktor 15 tane siğil yaktığını söyledi koterden sonra gördüğüm 1 siğil var sadece 22 gün falan oldu koter olalı ona da az önce verrutol sürdüm.Tanımlayamadığım bir kaç oluşum var çıkıntısız beyaz siğil mi kıl kökü falan mı anlayamadım tam aşırı psikolojim bozuldu bir yandan sevgilim de var söylesem mi söylemesem mi söylemesem mi kararsızım.Ahcc bitince geçmezse beni terketmesini falan söyliycem heralde istemeyerekte olsa.Kendisiyle cinsel bir ilişkim olmadı.onun da daha önce olmamış.Hayatımda sadece 1 kere ilişkiye girdim çektiğim duruma bak.Siğil çıktığını farkettiğimden beri cinsel birlikteliğim olmadı.Erkeklere devletin koter yaptığını bilmiyordum.Gittiğim hastane test falan da yapmıştı.Sonuçlarını kontrole gittiğimde söyleyecekler.Sigara konusuna gelince bırakamıyorum maalesef olmuyor yapamıyorum içemeyince daha çok stres yapıyorum.Sitede hiç negatif olan erkekte yok erkekler sanırım.Bağışıklığımda normalde güçlüdür senede 1 hasta olurum ya da olmam
    Dostum selam, biz neredeyse aynı şeyleri yaşamısiz yazdiklarim cok basit gelecek biliyorum ama inan bana geçiyor, 2018 eylul’den beri ugrasiyordum ahcc sayesinde hic bir sey kalmadi, test yaptirmadim daha negatif miyim degil miyim diye ama hiç sigil kalmadi, önceden hep gozume takilirdi bir seuler, 1 kere koter yaptirdim, bence sende bir daha para verme fiyati yuksek cunku. Ben ahcc alirken placebo etkiside yapsin diye aldim aslinda, bu kadar kisi kullaniyorsa ve geciyorsa bende de ise yarar diye. Yani su an saat gec oldu tam kafami toparlayamiuorum ama ne zaman isyersen konusabiliriz, ozel mesaj atabilirsin istersen, söyleyip söylememe konusu tamamen sana kalmis , karsindaki insanla arabdaki iliskine kalmis, dogru olcup bicmen gerekiyor bence sakın kendine cok yuklenme gercekten atlatiyoruz, mecburuz cunku atlatmay

Durum
    Özel Üye

Selam merve,

İliskiye girmeyerek en dogrusunu yapiyorsun negatif olmadan asla oyle bi girisimde bulunma yazik edersin kiza cunku gercekten bi tek iliski de dahi bulasiyor.. zaten kimseyle beraber olmamis diyorsun bence bunu sorgulamaz. Ve hayatinizda cinsellik olmayacaksa soylemeyedebilirsin bu senin tercihin. Ona bulastirmadiktan sonra illaki soyleyeceksin diye bir sey yok. Ve istemiyorsan neden ayrilasin ki ? Sacmalama bu hastalik gececek illaki.. belki cok guzel bi iliskin olacak bu hastalik yuzunden kaybetme onu. Cinsellik yasamazsiniz sen negatif olana kadr hepsi bu. Zaten bi kac ay sonra biseyin kalmaz emin ol ahcc iciyormussun ortalama 4 5 ayda negatif yapiyor zaten ahcc endise etme.
    Tanimlayamadigin beyaz olusumlara gelirsek dis derideki sigil pek beyaz olmuyor pandemi durumu hafifledi artik hastaneler acilmistir diye dusunuyorm bi goster istersen emin ol.. veya bi ozel hastanede doktora gosterip sigil olduguna emin olup sonra verrutolle kendin de yakablirsin. Ozeller hizmet veriyordur heralde pek hastaneyle isim olmadigi icin bu konuyu bilmiyorum ama..

Durum
    trex22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merve ve Zedpred çok teşekkürler,

Uzun uzun yazdım çünkü dertleşecek kimsem yok bu sorunu paylaşabileceğim kimse yok maalesef toplumsal olarak bu tabuyu yıkamadık henüz.Negatif olacağıma inanarak içiyorum ahccyi de zaten umarım bu aydan sonra siğil çıkartmam bir daha.Dediğim gibi görebilidğim şu an 1 siğil var koterde yakılan 15 siğilden sonra görebildiğim siğilin 1 adet olması sanırım iyi bir şey viral yükün az olduğunu gösteriyor diye biliyorum.Eğer siz de destekliyorsanız bu teoremi.Merve çok teşekkürler uzun uzun yazmışsın.Eğer ben de negatif olursam aşırı uzun ve tecrübelerimi aktaracağım bir yazı hazırlayacağım ve bir daha bu siteye uğramayacağım.Zedpred çok teşekkürler dostum.Forumda negatif olmuş bir erkek görmek güzel bir şey tecrübelerini aktarmanı bekliyoruz.

Durum
    tamas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

trex, öncelikle geçmiş olsun.

unutma, bu bir süreç. acele etmemen gerekiyor. ortada bir aldatma durumu yoksa, kız arkadaşına bu durumdan bahsetmelisin bence. "hpv var, ayrıl benden" demen biraz saçma açıkçası. sonuçta kız arkadaşınsa, senin yanında olmalı bu süreçte bence. seni gerçekten seviyorsa ayrılma konusunda ikinize de kötülük yapmış olursun.

ayrıca siğil konusunda çok aceleci davranma. giderek azalacak ve küçülecektir boyutları çünkü vücudun gitgide direnç kazanıyor olacak ahcc alsan da almasan da. ben 9 ay ahcc kullandım ve 2.5 senedir siğil çıkmıyor. ahcc'nin virüsü baskıladığını rahatça söyleyebilirim bu yüzden.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Uzun uzun yazdım çünkü dertleşecek kimsem yok bu sorunu paylaşabileceğim kimse yok maalesef toplumsal olarak bu tabuyu yıkamadık henüz.Negatif olacağıma inanarak içiyorum ahccyi de zaten umarım bu aydan sonra siğil çıkartmam bir daha.Dediğim gibi görebilidğim şu an 1 siğil var koterde yakılan 15 siğilden sonra görebildiğim siğilin 1 adet olması sanırım iyi bir şey viral yükün az olduğunu gösteriyor diye biliyorum.Eğer siz de destekliyorsanız bu teoremi.Merve çok teşekkürler uzun uzun yazmışsın.Eğer ben de negatif olursam aşırı uzun ve tecrübelerimi aktaracağım bir yazı hazırlayacağım ve bir daha bu siteye uğramayacağım.Zedpred çok teşekkürler dostum.Forumda negatif olmuş bir erkek görmek güzel bir şey tecrübelerini aktarmanı bekliyoruz.

Trexx, forumda çok negatif olan erkek vardı da hepsi o güzel atlara binip gittiler
    Kısacası negatif olanların artık forumla bi işi kalmıyor, arada böyle eski uyelerimizin geri dönüp yazması ve negatif haberi vermek isteyenlerin vermesi umut oluyor kalanlara

Durum
    Özel Üye

O tek dedigin sigili yak istersen bekletme beklettikce senin alehine
    Rica ederim bu arada ne demek biz de bu yollardan gectik. Calisirken pek musait olmadigin icin giremiyordum ama boyle bos zamanlarda giriyorum yardimci olmak beni de mutlu ediyor

Bu Konu için Etiketler