Sayfa 2 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanmaya başladim

Durum
    trex22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc kullanmaya başladim

Alıntı trex22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

24 yaşında erkek bir bireyim.2019 ağustos ayında siğil çıktığını farkedip doktora gittim.Bana verrutol verdi sadece gönderdi.4-5 aylık süre boyunca hep verrutol kullandım.Bu arada jilet,tüy dökücü kullanmadım sadece makine ile kısa kesim yapıyordum.Siğiller belli olsun verrutolü daha rahat sürebilmek için.Daha sonra belli bir süre siğil çıkmadığını farkettim ve tüy dökücü sürdüm.Tabi büyük bir hataydı benim için ertesi gün 8-9 tane daha çıktığını farkettim.Tekrar başka bir üroloğa gittim verrutole devam etmemi söyledi.Ben yine verrutole devam ettim ta ki 15 mart 2020 de aşık olduğum kız iie buluşana kadar.İnsan sevdiği için her şeyi göze alıp savaşma moduna geçiyor.Açıkçası çok fazla siğilim yok verrutol sürüp geçiyordu.Sevgilimle tanıştıktan sonra AHCC kullanmaya karar verdim.Herhangi bir tipleme testi yapmadım zaten küçük çıkıyordu.Yaktırma işlemi yapmayı düşünmüyorum.Verrutol ahcc ve beta glukan+c Vitamini takviyesiyle devam edicem 6 ay.Alkol çok nadir kullanıyorum.Sigara günde 15-20 yi buluyor açık konuşmak gerekirse.Bağışıklığımın güçlü olduğuna inanıyorum hem yaşımın vermiş olduğu enerji hem de çok az hastalanmam sebebi ile.Siğil çıkarttıktan sonra hiç bir şekilde cinsel ilişkiye girmedim.

Sorum şu; Yaktırmasam verrutolle devam etsem ve ahcc kullansam negatif olma şansım var mı?Durumumuz malum belli corona falan ahcc bir yandan.

Not:AHCC kullanmaya başlayalı 7-8 gün oldu 2.kutumu sipariş ettim malum bugün maaş yattı

Teşekkürler sevgiler.

Edit-1:Birinci kutu bitti.Verrutolu sürdüğüm siğil dışında herhangi bir gözlemim olmadı şimdilik.Verrutol sürdüğüm siğillerde yavaş yavaş küçülüyor ancak bazı siğiller ufak boyutta ve yan yana olduğu için biraz yara oldu 2-3 gün sürmeyi düşünmüyorum.Duşta özel olarak kullandığım Moos marka likit temizleyici kullanıyorum papatya özlü daha sonra verrutolü sürüyorum.Kendimi iyi hissediyorum.Ahcc dışında 2-3 günde bir günde 2 tane altınkılıç marka meyveli kefir içiyorum sabah akşam yine aynı zaman diliminde activia probiyotik yoğurt tüketiyorum.2.kutuya geçicem yarın sabah hayırlısı olsun herkese.

Durum
    Tecrübeli Üye

Öncellikle teşekkürler.İnşallah dostum temennim bu yönde.Peki siğil oluşumun hala var mı? Yoska ne zamandan beri çıkmıyor?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı gucluyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sigaranın çok etkisi olduğunu söylüyor herkes ama o yüzden onu azaltmaya çalış hem daha iyi hissedersin hem de daha kolay atlatabilirsin ^ ^
    Teşekkür ederim cevap verdiğin için.İkinci kez doktora gittikten sonra psikolojim iyice bozulmuştu denedim 1-2 hafta ama maalesef olmuyor.Daha çok stres yapmaya başladım daha sonra stres yapacağıma,içip keyifli olurum mantığıyla ilerledim.

Durum
    Zedpred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Öncellikle teşekkürler.İnşallah dostum temennim bu yönde.Peki siğil oluşumun hala var mı? Yoska ne zamandan beri çıkmıyor?
    Ben son kutuya geçiyorum 3-5 gün sonra, siğil görmemeye 2. Aydan sonra basladim aslinda, ama su corona belasi bitmeden tekrar doktora gitmwk istemiyorum
    Bu arada 2 aydir sigarayi bayaa azalttim, normalde 2 günde 1 paket icerdim şimdi ayda 5-6 tane içer oldum, etkisi var mı bilemiyorum tabii..

İştah ve gazlanma ile ilgili senin durumun nedir peki?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Zedpred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben son kutuya geçiyorum 3-5 gün sonra, siğil görmemeye 2. Aydan sonra basladim aslinda, ama su corona belasi bitmeden tekrar doktora gitmek istemiyorum
    Bu arada 2 aydir sigarayi bayaa azalttim, normalde 2 günde 1 paket icerdim şimdi ayda 5-6 tane içer oldum, etkisi var mı bilemiyorum tabii..

İştah ve gazlanma ile ilgili senin durumun nedir peki?
    Keşke ben de azaltabilsem ama zor evdeyim zaten sıkıntıdan daha çok içmeye başladım.İştah ve gazlanma gibi problemim yok şu an.Kefir çok gaz yapıyor içtikten 1-2 gün boyunca o kadar.

Durum
    Zedpred - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Keşke ben de azaltabilsem ama zor evdeyim zaten sıkıntıdan daha çok içmeye başladım.İştah ve gazlanma gibi problemim yok şu an.Kefir çok gaz yapıyor içtikten 1-2 gün boyunca o kadar.
    Valla bu ara bende günde 1-2 tane içer oldum sikintidan.. bakalim son kutuya geldim , şu corona bitince de gidip test yaptiracagim umarim

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Zedpred Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bu ara bende günde 1-2 tane içer oldum sikintidan.. bakalim son kutuya geldim , şu corona bitince de gidip test yaptiracagim umarim
    Bro zaten uzun süredir siğil çıkartmıyormuşsun.Umarım negatif olursun.

Sağlıklı günler.

Durum
    Tecrübeli Üye

Edit-1:Birinci kutu bitti.Verrutolu sürdüğüm siğil dışında herhangi bir gözlemim olmadı şimdilik.Verrutol sürdüğüm siğillerde yavaş yavaş küçülüyor ancak bazı siğiller ufak boyutta ve yan yana olduğu için biraz yara oldu 2-3 gün sürmeyi düşünmüyorum.Duşta özel olarak kullandığım Moos marka likit temizleyici kullanıyorum papatya özlü daha sonra verrutolü sürüyorum.Kendimi iyi hissediyorum.Ahcc dışında 2-3 günde bir günde 2 tane altınkılıç marka meyveli kefir içiyorum sabah akşam yine aynı zaman diliminde activia probiyotik yoğurt tüketiyorum.2.kutuya geçicem yarın sabah hayırlısı olsun herkese.
    Edit-2 AHcc de 44.günümdeyim. Bugün ilk defa siğillerimi lazer ile yaktırdım.Ayriyetten patoloji ve tip testi de yaptılar muayenede.Doktor ek olarak yanına solgar ekinezya yazdı.Şimdilik diyeceklerim bu kadar.

Durum
    Tecrübeli Üye

Edit-2 AHcc de 44.günümdeyim. Bugün ilk defa siğillerimi lazer ile yaktırdım.Ayriyetten patoloji ve tip testi de yaptılar muayenede.Doktor ek olarak yanına solgar ekinezya yazdı.Şimdilik diyeceklerim bu kadar.
    Edit-3 Koterin üstünden 20 gün geçti,ahcc de 2 Ay 4 gün kullanımına ulaştım bugün penisin arkasında bir siğil farkettim umarım siğil değildir tam anlayamadım çünkü.Haziranın ilk haftası sanırım tekrar koter parası bayıladcağım kontrolde.Dün ayrıca makine ile tüy kesme işlemini gerçekleştirdim sanırım makine iki tane tüyü hızlı çekti noktadan bile ufak bir kanama oldu umarım orada çıkmaz.Sevgilim var ama henüz ilişkiye girmedim kendisiyle bu durumu nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum.Ek olarak foruma mümkün olduğunca az girmeye çalışıyorum çünkü okuduklarım çok psikolojimi bozuyor.Teşekkürler sevgiler

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Herkese merhaba,

24 yaşında erkek bir bireyim.2019 ağustos ayında siğil çıktığını farkedip doktora gittim.Bana verrutol verdi sadece gönderdi.4-5 aylık süre boyunca hep verrutol kullandım.Bu arada jilet,tüy dökücü kullanmadım sadece makine ile kısa kesim yapıyordum.Siğiller belli olsun verrutolü daha rahat sürebilmek için.Daha sonra belli bir süre siğil çıkmadığını farkettim ve tüy dökücü sürdüm.Tabi büyük bir hataydı benim için ertesi gün 8-9 tane daha çıktığını farkettim.Tekrar başka bir üroloğa gittim verrutole devam etmemi söyledi.Ben yine verrutole devam ettim ta ki 15 mart 2020 de aşık olduğum kız iie buluşana kadar.İnsan sevdiği için her şeyi göze alıp savaşma moduna geçiyor.Açıkçası çok fazla siğilim yok verrutol sürüp geçiyordu.Sevgilimle tanıştıktan sonra AHCC kullanmaya karar verdim.Herhangi bir tipleme testi yapmadım zaten küçük çıkıyordu.Yaktırma işlemi yapmayı düşünmüyorum.Verrutol ahcc ve beta glukan+c Vitamini takviyesiyle devam edicem 6 ay.Alkol çok nadir kullanıyorum.Sigara günde 15-20 yi buluyor açık konuşmak gerekirse.Bağışıklığımın güçlü olduğuna inanıyorum hem yaşımın vermiş olduğu enerji hem de çok az hastalanmam sebebi ile.Siğil çıkarttıktan sonra hiç bir şekilde cinsel ilişkiye girmedim.

Sorum şu; Yaktırmasam verrutolle devam etsem ve ahcc kullansam negatif olma şansım var mı?Durumumuz malum belli corona falan ahcc bir yandan.

Not:AHCC kullanmaya başlayalı 7-8 gün oldu 2.kutumu sipariş ettim malum bugün maaş yattı

Teşekkürler sevgiler.
    Ben bu basligi yeni goruyorum baya olmus yazali ama yine de fikrimi soyleyeym. Evet verrutolle temizleyebiliyorsan kesnlikle ahcc ile birlikte negatif olursun. Ben de oyle oldum. Cok koter tedavisi gormedm ben toplasan 2 defa anca gittim onda da doktor birinde sigil degil bunlar deyip yakmadi bile.. Hep verrutolle kendm yaktm sen gbi ve kurtuldum. Onemli olan verrutol konusunda dikkatli olmak butun sigilleri eksiksiz yakabilmek bide iyilestirirme asamasi.. mikrop kapmadan etrafa sigili yaymadan iyilestirebilme meselesi yani. Bunlara dilkat edilebiliyosa kisi bu anlamda yetenekliyse bence verrutol en kullanislisi cunku her zman elimizin altinda hic bekletmeden sigili yok ediyoruz. Ahccye baslamakla iyi etmissin hatta gec bile kalmissin ama olsun.

Bu arada dipnot: hep diyorum tuy dokucu kullanmayiiinnnn diye sigilin bas dusmani tuy dokucu ve jilet. Sigillerin olmasa bile kullanma cok zararli deriye. Benm ilk sigillerim o tuy dokucu denilen illeti kullandiktan sonra cikmisti 1 sigili her yere yaymistim onun yuzunden

Bu Konu için Etiketler