Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kanama

Durum
    hellokitty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

kanama

uyumayan var mı

Durum
    Rainyrainy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: kanama

Var merhaba

Durum
    Yeni Üye

ya gece gece kendimi çok bastım düşünmekten. coronadan dolayı hastaneye gidemiyorum. 2 hafta önce kadar biriyle birlikte oldum ve önceden hpvymiş bunu öğrendim. ben kasımdan beri hpvyim inatla geçtiğini söyledi kendisininkin. ben normalde olmam gerekenden 1 hafta önce regl oldum ve kanamam devam etti. şuan hala ara ara kan geliyor. rahim ağzı kanseri olmaktan şüpheleniyorım acaba onun hpvsi geçmemişti ve benim hpvm tip değiştirşmiş olabilir mi

Durum
    Rainyrainy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sakin ol rahim ağzı kanseri falan değilsin Allah’ın izniyle .. hemen olacak bir şey değil ki bu hem biz kontrol altındayız sürekli hiçbir zaman da olmayacağız 🙏🏻 Adetin erken olması belirti değil hem ara kanamalar falan belirti diye biliyorum.Ancak yeni bir tip kapmış olabilirsin eğer geçmediyse partnerinde yani ben öyle biliyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı hellokitty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya gece gece kendimi çok bastım düşünmekten. coronadan dolayı hastaneye gidemiyorum. 2 hafta önce kadar biriyle birlikte oldum ve önceden hpvymiş bunu öğrendim. ben kasımdan beri hpvyim inatla geçtiğini söyledi kendisininkin. ben normalde olmam gerekenden 1 hafta önce regl oldum ve kanamam devam etti. şuan hala ara ara kan geliyor. rahim ağzı kanseri olmaktan şüpheleniyorım acaba onun hpvsi geçmemişti ve benim hpvm tip değiştirşmiş olabilir mi
    merhaba hellokitty, ben hpv'nin en kötü senaryosunu yaşadım cin3 oldum, leep oldum. Bu süreçlerde bile regl düzenim normalden uzamadı. Yani direkt hpv ile ilişkili olmayabilir, ve aşırı kaygılısın kaygı bu durumu tetikler.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba bu kanamalarinin sebebi buyuk bi ihtimalle yumurtalik kistleridir diye dusunuyorum

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben de aynı süreci yaşadım stresten kaynaklı olduğunu düşünüyorum doktora gittim antibiyotik verdi, hatta regl zamanında kanamayı azaltan ilaç da verdi ama ona gerek kalmadı kullanmadım ben de. Kistim falan da yok ara ara kanama geliyordu ve reglim uzamıştı. Stresten olabilir hemen kansere dönüşeceğini sanmam

Durum
    Yeni Üye

bugün 12. gün ama şiddetli bi kanama yok artık mesela dün çok az gelmişti bugün belki gelmez o yüzden endişelenmiştim. ama neyse tedirgin etmeyeyim kendimi haklısınız. çok teşekkür ederim

Durum
    Villanelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Lütfen hpv negatif olmadan ilişkiye girmeyin, karşınızdakinin rızası olsa bile. Hem yeni tipler kapma riskiniz var hem o kişiye ve sonraki partnerlerine bulaştırma riskiniz var. Bencil olmayın. Rahim ağzı kanseri oluşması yıllar isteyen bir süreç. İlgisi olduğunu düşünmüyorum. Ama özellikle de siğiliniz varken nasıl ilişkiye girebilirsiniz anlamıyorum. Bunun sadece hpvsi yok ki uçuğu hepatiti hivi, her şeyi kapabilirsiniz... Cinsel perhiz yapın. İlk kez ve umuyorum son kez siğilim çıkalı 2 ay oldu, doktorun farketmesinden sonra ise sayı olarak artmadılar, 2 kriyoterapi 1 tca sonrası temizim, 1 aydır siğilim yok. Tutun kendinizi allah aşkına.

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı hellokitty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün 12. gün ama şiddetli bi kanama yok artık mesela dün çok az gelmişti bugün belki gelmez o yüzden endişelenmiştim. ama neyse tedirgin etmeyeyim kendimi haklısınız. çok teşekkür ederim
    Benim regl sonrası 20gün kanamam olmuştu mesela, doktor doğum kontrol hapi vermisti gecti. Kistlerim vardi onlar sebep oluyordu