Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kanama

Durum
    Villanelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Cevap: kanama

Alıntı mert2036 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah ah keske senın kadar anlayıslı olabılıcegine inansam emın sen bu hpv vırusüne enfekte olmasaydın belkı sende farklı dusunurdun bunu söyleyebılmek cok zorrrr prezervatıf kullanıcam 1 sene belkı cıkmaz bir daha siğil bu sefer umutluyum cunku daha once cıkanlatı doktor görememiş büyük ıhtımal zamanında yaktıramamısım ondan dolayı cıkmaya devam ettmiş
    Tabiki hpv yaşamış olmamla ilgisi var bu anlayışımın ancak diğer cinsel hastalıklara (çok şükür onlardan birisi başıma gelmedi, gelebilirdi de) olan bakış açımı da değiştirdi gördüğün gibi. Çünkü bol bol araştırdım, her şeyin bir çaresi olduğunu biliyorum. Bu devirde birine güvenebilmek çok zor. İnsanlar bu virüsleri tek gecelik ilişkiden de kapabiliyor, uzun ilişkisinden de yeri geliyor 20 yıllık eşinden de. Senin eşim hpv geçirmemiş biriyle evlenip daha sonra o kişinin onu aldatması ve bilinçsizliği sebebiyle de hpvye yakalanabilirdi. En azından bilinçlisin belli ki eşine de değer veriyorsun. Neyin önemli olduğunu gördüm, dürüstlük ve sadakat.

Durum
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Alıntı Villanelle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki hpv yaşamış olmamla ilgisi var bu anlayışımın ancak diğer cinsel hastalıklara (çok şükür onlardan birisi başıma gelmedi, gelebilirdi de) olan bakış açımı da değiştirdi gördüğün gibi. Çünkü bol bol araştırdım, her şeyin bir çaresi olduğunu biliyorum. Bu devirde birine güvenebilmek çok zor. İnsanlar bu virüsleri tek gecelik ilişkiden de kapabiliyor, uzun ilişkisinden de yeri geliyor 20 yıllık eşinden de. Senin eşim hpv geçirmemiş biriyle evlenip daha sonra o kişinin onu aldatması ve bilinçsizliği sebebiyle de hpvye yakalanabilirdi. En azından bilinçlisin belli ki eşine de değer veriyorsun. Neyin önemli olduğunu gördüm, dürüstlük ve sadakat.
    Eşin* yazacaktım. Dilerim hiçbir problem yaşanmaz bu yüzden aranızda ve bunu atlatırsın.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Villanelle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşin* yazacaktım. Dilerim hiçbir problem yaşanmaz bu yüzden aranızda ve bunu atlatırsın.
    Ben siğil olayını soyleyemem hayatta Allaha yalvarıyorum sureklı kurtar benı bundan dıye kul sıkılmadıkca hızır yetısmezmıs daha sıkışmadım demekkı negatıf olucagıma inanıyorum ben ınsallah cıkmayacak bir daha

Durum
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Ben siğil olayını soyleyemem hayatta Allaha yalvarıyorum sureklı kurtar benı bundan dıye kul sıkılmadıkca hızır yetısmezmıs daha sıkışmadım demekkı negatıf olucagıma inanıyorum ben ınsallah cıkmayacak bir daha
    Herkes hata yapabilir, sen tövbeni etmişsin. Elbette bir gün bunu vücudun atacak ve kurtulacaksın. Söylemende ısrarcı olmayacağım, sana kalmış bir şey. Sağlıklı günler diliyorum herkese.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

söylemeyı cok ıstıyorum soyledıgım zaman işler yolunda gıtmeyecek sorunşar daha cok buyuyecek

Durum
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

söylemeyı cok ıstıyorum soyledıgım zaman işler yolunda gıtmeyecek sorunşar daha cok buyuyecek
    Eşini sen benden daha iyi tanıyorsun sonuçta. O yüzden ihtimalleri daha iyi değerlendirirsin. Senin açından düşündüm haklı olduğun bir nokta var o da şu ki başına gelmeyenler çok önyargılı ve anlayışsız olabiliyorlar. Ama bu bir hiv değil neyse ki vücudun atacak, kurtulacaksın.

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yılmak yok geçicek elbet ben tek gecelik bi iliski yaşadım ve o gün sabaha kadar uyuyamadim başıma kötü bişey gelecegi icime doğdu tövbe ettim ama 2.3 hafta sonra bunlar cıktı benimde düğünüm var yaza geçicek ve bu gunlerime gülecem inş ulaan ne sıkıntı yapmışım diyee

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben 6 aydır hpvliyim burdakiler 6,8 ay siğil çıkarıp sonra bitiyor yazmislar benim simdiye kadar biterdi belkide iyi doktor bulamadım siğil konusunda