Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv oldugumdan supheliyim ama doktora gidemiyorum

Durum
    Sultan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv oldugumdan supheliyim ama doktora gidemiyorum

Merhaba, ben 22 yaşında bi kadinim. İki senelik bi iliskim var. Farkli sehirlerde olduğumuz icin çok sık iliskiye girmiyoruz. En son iki ay önce ilişkiye girdim ve korunmadik. Daha önce candida mantarı olmustum yazın ama doktora gittim ilac tedavisiyle geçti hemen. Son bir haftadır tekrar nuksettigini farketmeye başlamıştım akinti ve kaşıntım vardi fakat bir kac saat önce siğiller çıktığını farkettim. Ve farkettigimden beri okumadığım yazı kalmadı. Ben ayni zamanda panik atak hastasiyim. Yazanlari okudukça nefes alamiyorum. Kanser riski vs. Gibi konular geçiyor. Şimdi corona illetide varken evden çıkıp hastaneye gitmeye de korkuyorum. Ne yapacağımı şaşırdım. Ahcc den sağlıklı beslenmeye takviyelere kadar her seyi okudum. Doktora gitmeden eve sipariş edip baslamalimiyim ne yapmaliyim lütfen yardım edin. Teşekkürler 🙏

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv oldugumdan supheliyim ama doktora gidemiyorum

@Sultan normalde doktora görünmek gerek ama bariz siğilse bu, yine siğili tedavi ettirip ahcc kullansan daha iyi olur diyeceğim ama bu corona sürecinin ne kadar süreceğini bilmiyoruz. Sana tavsiyem şimdilik bu vaka artışı ve kaos ortamında hastaneye kesinlikle gitmemen. 1 kutu ahcc sipariş edip onu kullanmaya başlaman. Ve siğilleri kendin halletmeni öneriyorum eğer vajina içinde değilse elma sirkesi ile siğili yok edebilirsin.

www.hpvliyiz.wordpress.com sitemde anlattım ordan okuyabilirsin çok basit 3-5 gün uygulayacaksın sonra siğil düşüyor. Ama dediğim gibi vajinanın mukozal yapısına yakın bir yerde değilse, sadece derideyse yani.

Bu Konu için Etiketler