Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bu akıntı cinsel hastalık belirtisi mı?

Durum
    minikhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Bu akıntı cinsel hastalık belirtisi mı?

Alıntı istanbullu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sen cinsel yolla bulaşan bir hastalık kapmissin.

15 sene önce aynı durum benim başıma da geldi, aynı belirtiler bende de vardı, doktora gittim.

Doktor, cinsel yolla bulaşan hastalık kapmissin dedi, tahlil ya da test istemedi. Zitromax 500 mg ilaç yazdı. 2 hafta içersinde bir düzelme olmazsa tekrar gel dedi. Bu ilaç cinsel yolla bulaşan hastalıkları tedavi eden etkili bir antibiyotik ve kutuda sadece 3 tane hap var.

İlacı 3 gün aldım ve durumum düzeldi.

Şimdi birçok arkadaş doktor tavsiye etmeden ilaç kullanma diye yazacaktır, evet normalde bir doktora gorunmen daha iyi olur ancak böyle bir ortamda hastaneye gitmek çok daha riskli olur.

İlacı 3 gün kullan, öyle çok yan etkisi olan bir ilaç değil zaten. Evden ayrılmazsin. 2 hafta içersinde düzelme olmazsa o zaman doktora gidersin.
    Reçetesiz verirler mi bilmiyorum ama hastalığın tam adı nedir acaba ilaç alamazsam bile en azından bitkisel bir şeyler deneyeyim

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı minikhpvli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Reçetesiz verirler mi bilmiyorum ama hastalığın tam adı nedir acaba ilaç alamazsam bile en azından bitkisel bir şeyler deneyeyim
    Bu tarz antibiyotikler geniş spektrumludur. Birçok enfeksiyona iyi gelebilir yani. Belki reçetesiz verebilirler şu anki durumdan ötürü ama en azından aile hekimine danışabilirsin bence.

Durum
    minikhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tarz antibiyotikler geniş spektrumludur. Birçok enfeksiyona iyi gelebilir yani. Belki reçetesiz verebilirler şu anki durumdan ötürü ama en azından aile hekimine danışabilirsin bence.
    Evet aile hekimi aklıma gelmemişti benim teşekkür ederim. Sağlık ocağına gitmekte corona acısından bir problem yoktur heralde değil mi?