Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sigara ve hpv

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Sigara ve hpv

Alıntı sadeceben Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mert merhaba ben de sigarayı birakamayanlardanim seminere gittim iqos sigara aldım ama malasef çözüm olmadı. Zaten bu virus insanı yalnızlaştırıyor. Bir de sigarayı bırakmak beni mutsuz ediyor. Benim bağışıklık da zayıftır normalde ama sadece 1 ay sigil çıkardım. Sigara ile cokta bağlantılı olduğunu düşünmüyorum. Ama 5 doktor gezipte sigili fark edemeyip baska bir doktorun var demesi korkunç. Ve dediğine göre verdiğin muayene ücretleri de çok tavan ücretler biraz vicdan olmalı bu insanlar da. En son hangi doktor fark etti sigili polat hoca mi? Bir de sana önerim propolise baslaman. Alkol bazli olanı al. Su bazlı işlemle yapılan propolis de 9 yararli bileşikten sadece bir kaçı ürüne geciyor. Bununla birlikte imunator kompleks yada volga nin kara murver çiğneme tabletlerini önerebilirim. Ahcc ye zaten devam.. Canını sıkma moralini yüksek tut bir doktara güven aylık kontrole git onun haricinde asagi bakma 😊 Ben 6. ayımda bir ayda 3 kere gittigimi biliyorum hepsi de yag bezesiydi gene de yaktı cıkan yağı gosterdi.
    Ahcc propolis multivıtamın duzenlı kullanan biriyım polat hocaya gitmedım ürolojı dr mehmet bilgehan yüksel farkettı siğilleri diğer doktor buyutecle bakmalarına ragmen farkedemedıler yalnız bu doktor gozle cogunu farketti amelıyat ışıgında farkedemedıklerınıde buldugunu soyledı 7 tane siğil diğerlerını süphelı ama yınede yaktım benım tahmınım önceden bende vardı kımse farkedemedımı şimdi temızlendı ınsallah cıkmaz bir daha

Durum
    Özel Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba hangi doktora gittin mert
    Ankarada özel yüzüncu yıl hastanesınde ürolojı dr mehmet bilgehan yuksel hocaya muayene oldum siğil konusunda tecrubelı şüphelı gorse bıle işlem yapıyor mutlaka koterle işlem üçretı 1000 tl amelıyat ortamında yapıyor işlemı

Durum
    KotuBirSeneOluyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Selam, bu 1.000 TL yi verince tekrar çıkınca ücretsiz yakıyo mu?

Durum
    Özel Üye

Alıntı KotuBirSeneOluyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam, bu 1.000 TL yi verince tekrar çıkınca ücretsiz yakıyo mu?
    Yakmaz cunku yatıs yapılıyor ama özel muayenelerde doktorla anlaşılırsa eger o dedıgınız olabılır normal hastanelerde yapacaklarını sanmıyorum

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@mert2036 acaba doktor bayan hasta da kabul ediyor mu? Arkadaslar ben bi defa cildiyeye gittim jinekoloji ile görüşeceksiniz dedi. Ozel bi kliniğe jinekologa gittim tatsızlık oldu devam etmedim başkent hastanesine gittim israrla yakmadi bunlar kendiliginden geçecek sana ne zarari var bunlarin dursun dedi ve oranin en meşhur doktorlarindan biri. Ikinci kez yine ona gittim yalvardim yaksin diye il 33 le yakti en belirgin olanları ama suan hala var. Cildiyeye mi gitsem ben napsam bilmiyorum.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Umay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @mert2036 acaba doktor bayan hasta da kabul ediyor mu? Arkadaslar ben bi defa cildiyeye gittim jinekoloji ile görüşeceksiniz dedi. Ozel bi kliniğe jinekologa gittim tatsızlık oldu devam etmedim başkent hastanesine gittim israrla yakmadi bunlar kendiliginden geçecek sana ne zarari var bunlarin dursun dedi ve oranin en meşhur doktorlarindan biri. Ikinci kez yine ona gittim yalvardim yaksin diye il 33 le yakti en belirgin olanları ama suan hala var. Cildiyeye mi gitsem ben napsam bilmiyorum.
    Hanfendı ıstersem doktoruma sorayım bayan hasta kabul edıyor mu dıye özel muayene degıl özel hastane bılgınız olsun bu ankaradamı yasıyorsunuz

Durum
    Kıdemli Üye

@mert2036 merhaba mesaj kutun dolu yazamadim. Evet ankaradayim sizin icin problem olmayacaksa memnun olurum

Durum
    Özel Üye

@mert2036 merhaba mesaj kutun dolu yazamadim. Evet ankaradayim sizin icin problem olmayacaksa memnun olurum
    Bakatmısınız hala dolu mu dıyor cok erken doluyor anlamadım

Durum
    Kıdemli Üye

@mert2036 msj attim az once gelmis olmasi gerek

Durum
    Özel Üye

Doktora sordum bayan hasta kabul etmıyor kadın doguma gitsın dedı