Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip 6 papillex

Durum
    Mrz
    Mrz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tip 6 papillex

Arkadaşlar merhaba,
    Size kısaca hpv hikayemden ve kafama takılanlardan bahsedeceğim lütfen yardımcı olun,
    Yaklaşık bir yıl önce sünnet derisinin üstünde et beni oluşum gördüm yaklaşık bir yıldır traş vb sürekli olmama rağmen genital bölgemin farklı kısımlarında siğil oluşmadı, mevcut siğil ne büyüdü be küçüldü öylece kaldı. 3 hafta önce nedir bu diye internetten araştırınca hpv olduğunu öğrendim, daha sonra yakınımdaki özel hastanenin cildiye ve üroloji bölümüne göründüm cildiye önemsemedi, üroloji uzmanı koterle alması gerektiğini 2 yıl içinde büyük ihtimallede temizleneceğini belirtti. Tip tayinini önerdi bende özel bi labda genital, anal, oral hpv testi yaptım. Sadece genital böyle tip 6 pozitif çıktı, ayrıca basur olduğu için genel cerraha göründüm hpv den bahsettim kontrol etti ve temiz dedi. İnternetten hpv araştırmalarım devam etti bu sürede, sosyal medya ve YouTube üzerinde yorumları bulunan üroloğa görünmeyi tercih ettim. Durumumu aynen kendisinede anlattım ama verdiği tek detay muhtemelen hayatında kanser olmayacaksın ve bağışıklığı güçlü tut dedi, sonrasında da ahcc yi duydun mu hiç diyip ahcc den bahsetti. Sonra muaneye geçtik, siğili gördü detaylı inceledi genital bölgeyi ve tek siğil var diyip kalem gibi bir cihaz ile yaktı bu ne dediğimde koter dedi. işlemler bittikten sonra, sana papillex diye bir ürün yazıyorum 3 ay kullan bağışıklığını yavaş yavaş arttıralım büyük ihtimalle atarsın dedi vucuttan, bir anda ahcc vermeyelim dedi, bende ürünü duymadığımı belirttim ve eczanelerde de bulamadım kendisi numarayı arayıp sipariş etmem gerektiğini söyledi. Doktora o an tekrar hocam 2 yılda atılır deniyor fakat siz ahcc den bahsedip (ki kullanıp kullanmama konusunda emin olmadığımı belirttim detay istedim biraz daha), papillex yazdınız 2 yıl kısa bir süre 3 ay bunu deneyeceğim tekrar etmezse 1 yıl sonra test yapacağım ya pozitif çıkarsa gerçekten 3 ay kullanmaya değer mi bilmiyorum dedim, bende garanti veremem dedi o zaman ahcc nin güçlü olduğunu düşünüyorsanız onu yazın dedim istiyorsan yazayım dedi hocam vaka gören sizsiniz bu konuda bilgi sizden gelmeli dedim, o da yine bir anda ahcc ile bağışıklığını çok yüksek sevilere çekmeyelim benimki sadece öneri dedi ben olsaydım kendimede böyle yaparım dedi. Cidden arada kaldım. Ve forumu büyük ölçüde okudum başka tiplerde olup testte çıkmayabiliyor. Şimdilik papillex isimli ürünün siparişini vermedim be herhangi bir bağışıklık arttırıcıda kullanmıyorum. 1 hafta oldu siğili yaktıralı. Arkadaşlar çok mu şüpheciyim, Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Durum
    Mrz
    Yeni Üye

Cevap: Tip 6 papillex

ayrıca ahcc önerseydiniz hangisini önerirdiniz dediğimde ilk başta eczanedeki herhangi bir ahcc dedi ama tekrar gelirsen marka verebilirim dedi çok şaşırdım doğrusu. Bu arada konuyu çok uzatmışım kusura bakmayın

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Doktorla garip gurup diyaloglar olmuş. Tekrar gelirsen marka verebilirim cümlesi de bence hoş değil. Tekrar muayane ucreti verirsen markayı söyleyeceğim gibi bir şey olmuş. Güzel arkadaşım 2 tane çok iyi ahcc markası var. İkisi de hpv negatif yapma konusunda başarılı. Biri time health diğeri kinoko. Şimdi corona'dan dolayı zor olur ama kinoko yurtdışında var tanıdık vs ya da kendin gidip alabilirsin, time health türkiye'de var forumdan bir tık daha uygun fiyat oluyor onun dışında tr distribütörleri zaten güvenebilirsin. Bu iki ahcc'den birini kullanmanı tavsiye ederim. Ne zaman kullanacagın kararı veya hiç kullanmamak da bir tercih sana kalmış. Ahcc'yi biraz araştır sen de ne kadar umut verici bir ürün olduğunu göreceksin zaten.

Durum
    Mrz
    Yeni Üye

Arya Hanım birçok arkadaşa olduğu gibi banada desteğiniz için teşekkür ederim.Evet AHCC veya diğer ürünlerin kullanımı kişiye bağlı bir durum amacım zaten doktora bir ürünü kötülemek değildi davranışlarını garip bulmuştum, insanlar doktorlarada güvenemeyecekse yada kafasındakilere soru işareti bulamayacaksa kime güvenecek sanırım doktorların unuttuğu kısım hastaların psikolojik durumu ben öğrendiğimden beri çok mutsuzum ve harıl harıl detay bakarken doktorların yarın yamalak konuşmaları insanın moralini daha fazla yoruyor.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ben de garip buldum, ayıp etmiş. Keşke söyleseymiş ne olacak markasını söylerse yani..
    Zaten bu ahcc kullanma olayımız böyle başladı, doktorlar önemsemiyordu vs. insanlar ahcc'nin yan etkisi olmayan bitkisel takviye oldugu icin ve ilaç kategorisinde olmadığı için, bilimsel makaleleri de çok olduğu için denemeye karar verdiler. Ben de aynı şekilde kullandım. Böyle böyle baktık negatif oluyor ve bu şekilde yayıldı. Yani doktorlardan fayda görerek kullanmadık aslında, doktorlar yeni yeni son 1 senedir ahcc diyorlar öncesinde bilmeyen çok vardı. Rica ederim bu arada. Sen içine sinen doktora git bence. Bu surecte canını sıkan doktorlar olmasın.

Durum
    gentalsigil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

'Tip tayinini önerdi bende özel bi labda genital, anal, oral hpv testi yaptım' Nasıl yaptırabiliriz bu testi?

Durum
    Mrz
    Yeni Üye

Özel laboratuvar da sürüntü örnekleri alınarak yapılıyor.