Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Corona ve Ahcc (Bilimsel çalışma)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Red face Corona ve Ahcc (Bilimsel çalışma)

Selam arkadaşlar,

Corona virüsü ve ahcc hakkında italya'da bir çalışma yapılmış.
    Çok yeni bir çalışma ve 13 martta yayınlanmış. Daha detaylı okumak isteyen araştırmayı satın alabiliyormuş. İçinizden isteyenler varsa da bunu yapabilir. Lafı dolandırmayı sevmem. Kısa ve özet geçiyorum:

Kaynak bu: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32162896/

Yukarıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz. İngilizcesi olmayanlar için açıklama yapayım:

Ahcc ve corona konusunda kesin bir iyileşme tahahütü vermemekle birlikte, sadece hpv için değil, birçok virüs için de -corona buna dahil-, corona aşısının yokluğunda destekleyici bir takviye olarak nitelendirilmiş. Genel olarak ahcc'nin antiviral bir etkisi olduğu ve bütün virüslere karşı etkili olabileceği ve destekleyici bir faktör olduğu bilimsel makale olarak yayınlanmış.

Çok sevindim. Hey gidi ahcc sen nelere kadirsin ya. Arkadaşlar hpv'den dolayı kullandığınız bu ahcc'leri bu süreçte hiç bırakmayın, bir taşla iki kuş

Durum
    rhcp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Corona ve Ahcc (Bilimsel çalışma)

Supermis paylasim icin tesekkurler.

Durum
    Admin

Rica ederim ben de çok sevindim bu habere. Ahcc'ye bak sen derman olmadığı dert yok dedim

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Aa bak buna çok sevindim Arya ben sadece bağışıklık güçlendirdiği için bile bu süreçte iyi hissediyordum bu yazı daha da mutlu etti beni sağol varol sen

Durum
    gucluyuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Corona ilk çıktığında bu aklıma gelmişti. Şuan bu konuyu okuyunca mutlu oldum ahahah

Durum
    Admin

Alıntı gucluyuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Corona ilk çıktığında bu aklıma gelmişti. Şuan bu konuyu okuyunca mutlu oldum ahahah
    Di mi? ben de tahmin etmiştim Ama bilimsel olarak da çalışma yapılıp olumlu destekleyici bir sonuç çıkması iyi oldu, her derde deva

Durum
    mia
    mia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Maalesef ahcc her sabah aç karna 6 tane almama rağmen mutasyonlu coronaya yakalandım tat koku kayboldu halsizlik baş ağrısı ile atlattım ama ahcc coronaya karşı koruyamadı

Durum
    Admin

Alıntı mia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maalesef ahcc her sabah aç karna 6 tane almama rağmen mutasyonlu coronaya yakalandım tat koku kayboldu halsizlik baş ağrısı ile atlattım ama ahcc coronaya karşı koruyamadı
    Mia sen olayı yanlış anlamışsın Çalışma zaten ''ahcc kullandığın için corona'ya yakalanmayacaksın'' gibi bir çalışma değil. Corona olduğun takdirde ahcc kullanıyorsan iyilleşme vb faktörler için destekleyici olduğu araştırılmış ve buna yönelik çalışma yapılmış. AHCC'nin sana hiçbir zaman ''seni corona'dan koruyacağım'' vaadi yoktu, olmadı da. Eğer olsaydı zaten şu an herkes ahcc içmişti ve tüm dünya bu virüsten kurtulmuştu

Neyi ne amaçla kullandığınızı, neyden ne beklentiniz olduğunu keşfedin bence. Ben de şimdi bephanten merhemi kafama sürerek baş ağrımın geçmesini bekleyebilirim.. Ama önce bephanten'in baş ağrısı geçirme gibi bir vaadi mi var diye düşünürüm......

Bu Konu için Etiketler