Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC Başlıyorum

Durum
    KotuBirSeneOluyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

AHCC Başlıyorum

Merhaba,

Kötü bir sene geçiriyorum, ocak ayında herpes tanısı kondu, şimdide genital warts çıkıyor ufak ufak shaft'ın üzerinde. hpv testi yaptırmadım erkeğim, yaptırmayıda düşünmüyorum. Direkt AHCC başlayacağım, 6 ay devam etmeyi planlıyorum.

O küçük genital wartları sizce dondurtmalı mıyım? Yoksa ahcc ile kendi geçer mi? Açıkcası dondurtmak istemiyorum çünkü bir tanesinde iz kaldı... Kendimi damgalı hissettim iz kalınca.

Times Health'in productını temin ettim.

Yorumlarınızı bekliyorum...

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: AHCC Başlıyorum

Dondurmalısın

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Dondurmalısın veya yaktırmalısın. Ahcc senin siğillerini kendi kendine düşürmez. Ahcc'nin görevi vücuttan virüsü atmanı sağlamak bunu da bağışıklığını yükselterek yapıyor.

İz kalabilir takma bunları lütfen bunlar kozmetik şeyler, emin ol seven biri de bunlara takılmaz. Kriyoterapi (dondurma) izleri geçiyor bende hiç kalmadı mesela, sadece 2-3 tane koter izim var bunlardan bir tanesi sadece görünen bir yerde, öbürleri aşagı tarafta. Kimse sana bu iz ne vs diye sormaz, rahatlat biraz kendini.. Sağlığından önemli değil canım.

Ayrıca genital warts yani HSV için ahcc kullanıyorsan eğer; hsv ömür boyu vücutta kalıyor maalesef ve ahcc sadece nüks etme sürelerini uzatıyor. Yani diyelim ki normalde uçuk 3 ayda bir tekrarlıyorsa, ahcc kullanımı etki ettikten sonra 6-7 ayda bir tekrarlar... Hani ne kadar zamanda bir tekrar ettiğini bilmiyorum örnek verdim. Bu anlamda işe yarıyormuş ama hsv'yi vucuttan atmak gibi bir sey olmadıgı icin ahcc sadece nüks sürecini uzatıyor. Bilgin olsun. Hpv üzerinde çok çok etkili ahcc ama hsv için de etkili fakat vucuttan atmanı sağlayamıyor, çünkü atılamıyor.

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İz kalmasın istiyorsan lazer deneyebilirsin hiç iz kalmıyor ben lazerle yaktırdım ve sanki hiç siğil çıkarmamış gibiyim hiç izi kalmadı dondurmaya ve kotere göre daha fazla ödüyorsun ama iz kalmasın diyenlere de çözüm oluyor

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Almeda2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İz kalmasın istiyorsan lazer deneyebilirsin hiç iz kalmıyor ben lazerle yaktırdım ve sanki hiç siğil çıkarmamış gibiyim hiç izi kalmadı dondurmaya ve kotere göre daha fazla ödüyorsun ama iz kalmasın diyenlere de çözüm oluyor
    Hangi bölgene yaptırdın lazer?

Durum
    çalıkuşu26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

arkadaşlar merhaba. AHCC temin etmek istiyorum siz nerden alıp kullanmaya başladınız acaba ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Forumdaki arkadaşlar forumda verdiğim telefon numarası ile sipariş verdiler fiyat bir tık daha düşük oluyor forumdakiler için diye. Bu yazımın altındaki numaradan verebilirsin time health marka kullanmak istersen tabi.