Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğile işlem yaptırmadan negatif olmak mümkün mü?

Durum
    Saymyname98 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Siğile işlem yaptırmadan negatif olmak mümkün mü?

@eyluly Siğilleri tedavi uygulamadan kendiliğinden geçmeye bırakmak çok doğru bir yaklaşım değil, çünkü yıllarca geçmeyebilir. Tedavin ne kadar hızlı olursa o kadar iyi. Önce siğillerini geçirecek bir tedavi uygulamalısın ve artı olarak bağışıklığını güçlendirmelisin. Aldara kullanabilirsin, memnun kalmayanlar da var fakat benim siğillerim aldara ile geçti. Haftada 2 kez uyguladım bilgin olsun. Kendi haline bırakma derim

Durum
    neon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Saymyname98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @eyluly Siğilleri tedavi uygulamadan kendiliğinden geçmeye bırakmak çok doğru bir yaklaşım değil, çünkü yıllarca geçmeyebilir. Tedavin ne kadar hızlı olursa o kadar iyi. Önce siğillerini geçirecek bir tedavi uygulamalısın ve artı olarak bağışıklığını güçlendirmelisin. Aldara kullanabilirsin, memnun kalmayanlar da var fakat benim siğillerim aldara ile geçti. Haftada 2 kez uyguladım bilgin olsun. Kendi haline bırakma derim
    ne kadar siğilin vardı? çok yaygınsa da aldara işe yarıyor mu merak ediyorum. cinsiyetini bilmiyorum ama vajina içine doğru olanları da geçirmede etkili mi sence?

Durum
    Tecrübeli Üye

Merhaba kadınım öncelikle, siğillerim 2 kez yakma yapılmasına rağmen çok yaygındı. Hem anal bölgede hem vulvada. 2 kutu aldara kullanmış bulunmaktayım ve hepsi geçti gibi görünüyor. İç tarafa uygulanmıyor aldara fakat dışarıya doğruysa yani vajina girişindeyse uyguladım ben oralara içeriye çok temas ettirmeden ve etkili oldu.
    Ama bu süreçte sadece aldara değil alışkanlıklarımı değiştirmenin de etkisi olduğunu düşünüyorum. Sigara, alkol yok dengeli beslenme, yeşilçay ve bol bol vitamin var hayatımda ) 1-1 buçuk aydır siğil çıkarmıyorum inşallah bir daha hiç çıkmaz tek temennim negatif olup düzenli bir hayat sürmek 👍 hepimize geçmiş olsun

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Saymyname98 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba kadınım öncelikle, siğillerim 2 kez yakma yapılmasına rağmen çok yaygındı. Hem anal bölgede hem vulvada. 2 kutu aldara kullanmış bulunmaktayım ve hepsi geçti gibi görünüyor. İç tarafa uygulanmıyor aldara fakat dışarıya doğruysa yani vajina girişindeyse uyguladım ben oralara içeriye çok temas ettirmeden ve etkili oldu.
    Ama bu süreçte sadece aldara değil alışkanlıklarımı değiştirmenin de etkisi olduğunu düşünüyorum. Sigara, alkol yok dengeli beslenme, yeşilçay ve bol bol vitamin var hayatımda ) 1-1 buçuk aydır siğil çıkarmıyorum inşallah bir daha hiç çıkmaz tek temennim negatif olup düzenli bir hayat sürmek 👍 hepimize geçmiş olsun
    Ahcc kullanıyor musun peki?

Durum
    Tecrübeli Üye

Kullanmıyorum, aslında biraz daha ucuz olsa denerdim olumlu sonuçlar mevcut olduğu için. Ben onun yerine bütçemin elverdiği bağışıklık güçlendiriciler kullanıyorum propolis, betaglukan, vitaminler vb kullanılabilir bence bütçesi ahccye yetmeyenler için