Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğile işlem yaptırmadan negatif olmak mümkün mü?

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Siğile işlem yaptırmadan negatif olmak mümkün mü?

Merhaba arkadaşlar vajina içerisinde siğil çıkardım ve lazerle yaktırdım. Daha yakılanların yarası geçmeden yenileri çıkmaya başladı. Eşzamanlı olarak makat bölgesinde de sürekli kaşıntı ve rahatsızlık hissediyorum fakat muayenehanelere ve işlemlere yatıracak param ve psikolojik olarak da gücüm kalmadı. Devlet veya özel hastanelere gidemiyorum, sicile işlenmemesi adına. Makat bölgesinde siğil varken siğillere işlem yaptırmadan ahcc kullanıp bağışıklığı güçlendirip negatif olmak mümkün mü?

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Siğile işlem yaptırmadan negatif olmak mümkün mü?

Verrutol diye bi ilac var eczaneden 15 liraya al onu sür bence ahcc ye parayi simdi degil tedavi olduktan sonra ver tek basina ahcc malesef gecirmez siğil i degil mi Arya

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ayrica vajina icinde siğile benzeyen bir cok yapi var boyle sirali deri cikintilari vajen in normal yapisi o bende de var doktora gostermistim 1 yil once o da normal vajina dokusu bu dedi ondan sonra da zaten ayni kaldi 1 yil icinde artip cogalmayinca bende siğil olmadigini anladim

Durum
    Özel Üye

Ben de defalarca gösterdim artış olmadan önce kendi yapısı dedi doktorlar. Artış olduğunda kendi yapısı olmadığını anladım ve lazerle yaktırdım. Makat bölgesi için hemoroid üzerine verrutol kullanmak konusunda emin olamıyorum, hem görememek hem de iltihap kaparsa diye; ama param da kalmadı açıkçası. Tedaviyle eşzamanlı ilaç kullanmam gerekir ki siğil yükü de azalsın diye düşünüyorum doğru mu yanlış mı bilmiyorum da. Hemoroid üzerinde ve içeride olduğunu düşünüyorum.

Durum
    Pokemon6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar vajina içerisinde siğil çıkardım ve lazerle yaktırdım. Daha yakılanların yarası geçmeden yenileri çıkmaya başladı. Eşzamanlı olarak makat bölgesinde de sürekli kaşıntı ve rahatsızlık hissediyorum fakat muayenehanelere ve işlemlere yatıracak param ve psikolojik olarak da gücüm kalmadı. Devlet veya özel hastanelere gidemiyorum, sicile işlenmemesi adına. Makat bölgesinde siğil varken siğillere işlem yaptırmadan ahcc kullanıp bağışıklığı güçlendirip negatif olmak mümkün mü?
    Dr.medusa anal ilişki yaşamadıysanız çıkmaz yazmış yaşadın mı yaşamadın mi bilmiyorum da. Ben hic yaşamadım benimde kaşıntım oldu sürekli sirkeli pamukla temizledim dışta birşey yok ama iç tarafı bilemiyorum. Dr. Medusaya güvenip baktırmadım ama bi gitmek lazım sanırım.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Pokemon6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dr.medusa anal ilişki yaşamadıysanız çıkmaz yazmış yaşadın mı yaşamadın mi bilmiyorum da. Ben hic yaşamadım benimde kaşıntım oldu sürekli sirkeli pamukla temizledim dışta birşey yok ama iç tarafı bilemiyorum. Dr. Medusaya güvenip baktırmadım ama bi gitmek lazım sanırım.
    Yaşamadım ama üzerinde kırmızı nokta noktalar görüyorum ve aynıları vajina içinde de var. Benim siğiller böyle başlıyor sanırım

Durum
    Pokemon6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Elma sirkesini deneyebilirsin onunda içinde asit var. TCA diye birşey var devlet hastaneleri onu kullanıyor. Ama çok etkili sağlıklı deriyede zarar verebilir. O yüzden tavsiye etmiyorum. Aldara var diyolar hiç kullanmadım ama çok küçükse etkili olabilir. Çok küçüklerse biraz bekle belki geçerler belki büyürler . Zaten şu sıra hastaneler çok ciddi birşey olmadığı sürece hasta almak istemiyorlar. Bilmiyorum hasta sensin sen karar ver ama kendim yapicam diye yanlış birşey uygulama

Durum
    Özel Üye

Teşekkür ederim yardımların için evet doktor da almıyor maalesef muayenehanesi de kapalı. Ama dayanılmaz biçimde artık ve hızla artıyor.

Durum
    Özel Üye

En azından vajina içindekilere müdahale edip makat içerisindekilere müdahale edilmeden negatif olmak mümkün mü merak ediyorum. Ahcc kullanarak bağışıklığı güçlendirsem makat içerisindekiler de kaybolup gider mi acaba?

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Size uyarım verrutol sakın kullanmayın ahcc tabi ki kullanın etkisini görürsünüz ancak eş zamanlı siğillerden her zaman kurtulmanız kerekir 1-2 tane çıksa bile hemen yok etmelisiniz Allah yardımcımız olsun