Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kondilom

Durum
    istanbullu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

kondilom

arkadaşlar merhaba

1 hafta önce anüs çevresinde çıkan siğiller nedeniyle doktora gittim ve doktor kondilom teşhisi koydu.

Evliyim, hiç eşcinsel ilişkim olmadı. Vücut geliştirme sporu ile ilgileniyorum, hemen hemen her gün spor salonuna gidiyorum ve oradan kapmış olabilirim diye düşünüyorum

Eşime durumu anlattım ve ertesi gün muayeneye gittik. Doktor eli ile yaptı muayeneyi ve herhangi bir şey bulamadı ama sürekli kontrol ettirmeniz gerekiyor dedi. Ayrıca herhangi bir siğil olmadığından şimdilik teste gerek olmadığını söyledi.

Şimdi benim anladığım, bu hastalık, eğer cinsel yolla bulaşmışsa, sürtünme yoluyla geçiyor. Doğru mudur?

Penis çevresinde ya da kasıklarda herhangi bir siğilim falan yok.

Yani bu hastalığım eşime geçme ihtimali nedir?

Şimdiden çok teşekkürler.

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: kondilom

Benim de makat cevresinde vardi bende anal iliski yasamadim ancak anal bolgeye sürtünme oldu o yuzden esimin penisindeki sigil bana bulasti tedavi olun ozellikle koter öneririm ben sonra bagisiklik guçlendirici kullanin ahcc, propolis vs. Esinizde surekli kontrol etsin kendini . Ama iliski olmadan spor salonundan kapmaniz yok denecek kadar az ihtimal diye biliyorum😊

Durum
    istanbullu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim de makat cevresinde vardi bende anal iliski yasamadim ancak anal bolgeye sürtünme oldu o yuzden esimin penisindeki sigil bana bulasti tedavi olun ozellikle koter öneririm ben sonra bagisiklik guçlendirici kullanin ahcc, propolis vs. Esinizde surekli kontrol etsin kendini . Ama iliski olmadan spor salonundan kapmaniz yok denecek kadar az ihtimal diye biliyorum😊
    O zaman eşiniz sizi aldatmış mı oluyor? Madem ilişki olmadan olmuyor ve size de eşinizden geçmiş.

Kusura bakmayın ama diğer mesajlarınızı kontrol ettim, insanların moralini bozacak mesajlar atıyorsunuz.

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benim vajinadaydi ve sadece 1 2 taneydi jiletle anüse kendim yaydim. Cunku anal iliskim olmadigina eminim. Ayrica virüsü alali 3 yildan fazla oluyor yani 3yili aşkındır cinsel temasim yok. Bu kadar sure uykuda kalabilir mi derseniz kalır bunye zayiflayinca ortaya cikar diyen de var. Kalmaz mutlaka daha yakin donemde enfekte olunmuştur diyen de var. Eger yakin tarihte enfekte olduysam bunun cinsel yolla gecme ihtimali 0. Dolayisiyla bu sorularin icinden cikilmasi mümkün değil. Bunun nerden bulastigini arastirmak yerine siz tedavinizi olun esiniz de kendinde varmış kadar dikkatli davransin ve mümkünse test yaptirsin derim ben. Bunu esinizden once kapmis olabilirsiniz veya o da sizden once kapmış olabilir. Bu kesinlikle ihanet gostergesi olamaz. Zor bi süreç boyle anlamsız nedenlerle kendinize iskence etmeyin. Cok gecmis olsun.

Durum
    Villanelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye
    Nereden
    Sarıyer

Alıntı istanbullu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman eşiniz sizi aldatmış mı oluyor? Madem ilişki olmadan olmuyor ve size de eşinizden geçmiş.

Kusura bakmayın ama diğer mesajlarınızı kontrol ettim, insanların moralini bozacak mesajlar atıyorsunuz.
    Oraya direkt temas olmadan veya ön bölgenizden yayılmadan gerçekten zor makatta çıkması. Spor salonundan bulaştığını düşünmüyorum. Öyle çevreden bulaşabilecek bir virüs değil. Belki makatınıza çok yakın bölgelerde daha önce çıkıp geçti siz farketmediniz, makata yayıldı. Birsürü ihtimal olabilir. Penisten hpv tiplemesi yaptırabilirsiniz kendinize ve eşinize yaptırabilirsiniz böylece geçip geçmediğini anlamak için çünkü siğil yoksa hpv yok anlamına gelmiyor.

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Evet tabiki biz esimde nisanlanmadan bu hastaligi kaptim gecmiste esim in iliskisinden oldu ben yoktum hayatinda o zaman teknik olarak ben baska türlü bulasa pek inanmiyorum acikcasi ayrica çok küstahsiniz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Makat çevresinde hem kadın da hem erkekte sigil cıkabiliyor, escinsel olmanıza gerek yok. Forumda ankaralı diye çok eskiden bir üye vardı onda da olmuştu.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

arkadaşlar merhaba

1 hafta önce anüs çevresinde çıkan siğiller nedeniyle doktora gittim ve doktor kondilom teşhisi koydu.

Evliyim, hiç eşcinsel ilişkim olmadı. Vücut geliştirme sporu ile ilgileniyorum, hemen hemen her gün spor salonuna gidiyorum ve oradan kapmış olabilirim diye düşünüyorum

Eşime durumu anlattım ve ertesi gün muayeneye gittik. Doktor eli ile yaptı muayeneyi ve herhangi bir şey bulamadı ama sürekli kontrol ettirmeniz gerekiyor dedi. Ayrıca herhangi bir siğil olmadığından şimdilik teste gerek olmadığını söyledi.

Şimdi benim anladığım, bu hastalık, eğer cinsel yolla bulaşmışsa, sürtünme yoluyla geçiyor. Doğru mudur?

Penis çevresinde ya da kasıklarda herhangi bir siğilim falan yok.

Yani bu hastalığım eşime geçme ihtimali nedir?

Şimdiden çok teşekkürler.
    Benim eski erkek arkadasimin da penisinde hic bisey yoktu ve ben baskasindan kaptigim hpv yillar sonra belirti verdi sanarak cok uzulmustm onun bulastirdiginu dusunmemistm. Megerse anusunde varmis bunu cok sonra kendim gorerek anladim.sigil olarak belirti vermese bile o virusu tasiyor oluyorsun ve bulastirma ihtimalin oluyor.

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Nerden kaptigin konusuna gelince spor salonu falan imkansiz gercekten temas lazm bulas icin.. anuse gelirsek oraya yayilmistir illaki iliski gerekmiyor

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makat çevresinde hem kadın da hem erkekte sigil cıkabiliyor, escinsel olmanıza gerek yok. Forumda ankaralı diye çok eskiden bir üye vardı onda da olmuştu.
    Anüste cıkarsa acıklama yapamayız kimseye vallahı adımız cıkar acıklaması yok birde hemoroid var