Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dertleşme

Durum
    Pokemon6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Dertleşme

Bunlar zaten cinsellikden başımıza geldi. Bunları yaşadıktan sonra olmasada olur benim hayatımda . Insan sevdiği bir kişi istiyo illaki, olmayınca da ben olması için biraz zorladım. Zorlamamaliymisim kendiliginden gelmeliymiş onu öğrendim. Bedeli ağır oldu. Bundan sonra evlilik çocuk vs olacağını da zannetmiyorum. O defteride kapadım. Aynen tek derdim şu hastalığın tedavisi.

Durum
    Banlı Üye

Alıntı pelobs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkek olarak söyleyeyim negatif olduktan sonra sorun etmeyeceklerdir. ama pozitifken gerçekten yapılmaması lazım.

olmazsa olmaz bir durum değil. alternatifleri var.
    sorun aslında birileriyle birlikte olmak değil. Evlilik çocuk vs büyük sıkıntı. Kimse istemez bence derdim oydu. Tek derdim cinsellik olsa tedavimi olduktan sonra yaparım . Ama bu hastalığı kapmadan öncede derdim cinsellik değil sevgi arayisiydi onu da elime yüzüme bulaştırdım. Tüm hayatımı etkileyecek bi hastalık kaptım

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu kadar ümitsiz olma hepimiz bu yollardan geçtik. Elbette tedavi olmalıyız negatif olan birçok insan var. Evlenip çocuk çoluğa karışan. Bu kadar umutsuz olma evet karamsarlık dönemlerimiz oluyor fakat bu hastalığı yenmek bağışıklık sistemiyle de alakalı olduğu için pozitif bakmalısın.

Durum
    Banlı Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar ümitsiz olma hepimiz bu yollardan geçtik. Elbette tedavi olmalıyız negatif olan birçok insan var. Evlenip çocuk çoluğa karışan. Bu kadar umutsuz olma evet karamsarlık dönemlerimiz oluyor fakat bu hastalığı yenmek bağışıklık sistemiyle de alakalı olduğu için pozitif bakmalısın.
    Bu hastalığın vücuttan atıldığına inanmıyorum maalesefki. Vücutta latent döneme giriyo yani uykuda kaliyo.Ben evet fazlasıyla mutsuz , umutsuzum .

Durum
    Banlı Üye

Alıntı eyluly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence vücuttan atilmiyo çünkü 10 yıl önce ellerimde olan ve kaybolan siğiller bu hastalıkla tekrar çıkmaya başladı benim için en büyük kanıt bu

Durum
    Banlı Üye

Alıntı Pokemon6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence vücuttan atilmiyo çünkü 10 yıl önce ellerimde olan ve kaybolan siğiller bu hastalıkla tekrar çıkmaya başladı benim için en büyük kanıt bu
    Evet bende vücuttan atıldığına inanmayı çok istedim ama atilmiyo. Burda da herkesin morale ihtiyacı var özellikle biz kadınların. Hayatımız boyunca kendimize iyi bakmalı ve stresden uzak durmalıyız. Insanları da demorilize etmek istemiyorum ama gerçek bu kişiden kişiye değişen bi durum ama illa çıkacak diede birşey yok. Ama burda Herkes çok yeni. 10 ya da 20 senelik örnekler yok. Doktorlarda % 100 atılır demiyor. Belki inancımızı yitirmemek için bilmiyorum. Ama yıllardır bu meslekteler yıllardır hasta takibi yapıp istatistik yapıyorlarsa ayrı Ama biri bişey yazıyo diğer doktorlarda kopya ediyolar gibi geldi bana. Ama hiç-bir kaynakta bu hastalık % 100 atılır yazmıyor

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar bağışıklık niye atmasın testler nasıl negatif geliyor o zaman saçmalamayın lütfen tabi ki atıyor

Durum
    KotuBirSeneOluyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Allah aşkına HPV den bu kadar modunuzu psikolojinizi bozmayın yahu. Bende hem hpv hem hsv2 var. HPV için AHCC, herpes içinse ÇÖZÜM YOK! Çözümü olmayan bir şeye yakalanmadınız sakin olun. Ben her gün herpes tedavilerindeki gelişmeyi takip ediyorum.

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı KotuBirSeneOluyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah aşkına HPV den bu kadar modunuzu psikolojinizi bozmayın yahu. Bende hem hpv hem hsv2 var. HPV için AHCC, herpes içinse ÇÖZÜM YOK! Çözümü olmayan bir şeye yakalanmadınız sakin olun. Ben her gün herpes tedavilerindeki gelişmeyi takip ediyorum.
    Allah hepimizin yardımcısı olsun en çok da senin

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Pokemon6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bende vücuttan atıldığına inanmayı çok istedim ama atilmiyo. Burda da herkesin morale ihtiyacı var özellikle biz kadınların. Hayatımız boyunca kendimize iyi bakmalı ve stresden uzak durmalıyız. Insanları da demorilize etmek istemiyorum ama gerçek bu kişiden kişiye değişen bi durum ama illa çıkacak diede birşey yok. Ama burda Herkes çok yeni. 10 ya da 20 senelik örnekler yok. Doktorlarda % 100 atılır demiyor. Belki inancımızı yitirmemek için bilmiyorum. Ama yıllardır bu meslekteler yıllardır hasta takibi yapıp istatistik yapıyorlarsa ayrı Ama biri bişey yazıyo diğer doktorlarda kopya ediyolar gibi geldi bana. Ama hiç-bir kaynakta bu hastalık % 100 atılır yazmıyor
    Bence bu kadar karamsar olma az önce okuduğum bir gönderide defne samyeli 50 yaşında ve bu hastalık gençken onunda başından geçmiş yazıyordu atlatmamış olsa kimseyle duygusal ilişkiye girmezdi elbette atıyor vücut bunu. Zaten bir kere bağışıklık kazanıyor buna vücut. Yapmamız gereken atlattıktan sonra düzenli smear yaptırmak. Tek eşli devam etmek.
    Bence sende kendi kendinin modunu bu kadar düşürme hpvnin dostudur mutsuz insanlar