Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Birden fazla hpv tipine sahip olan var mı?

Durum
    mali1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Birden fazla hpv tipine sahip olan var mı?

herkeze mrb. ben yeni üyeyim çarşamba günü çıktı sonuçlarım 6 farklı tip çıktı sonuçlarda 29 nisan da kriyoterapi yapıldı bölgeye doktorum hakan topalismailoğlu ahcc ye başlattı günde aç karnına sabah 1 tane alıyorum 6 ay kullanıcan dedi 3 hafta oldu siğil çıkmadı dediğim gibi yeni üyeyim yorumları okuyorum tek tek

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Mali iyi yapmış doktorun, hakan hoca iyidir zaten.

Durum
    Yeni Üye

teşşekkü ederim arya ben eczanede çalışıyorum abay phrmanın japonya dan getirttiği ahcc yi kullanıyorum şu an

Durum
    Admin

Kullanabilirsin umarım negatif olursun.. Biz abay pharma pek kullanmadık hem çok pahalı diye hem de eskiden time health ile negatif olmuştuk çoğumuz o sebeple time healthden devam ediyor üyelerin çoğu.

Durum
    Yeni Üye

anladım ben hakan hoca ya gösterdim benim kullandığım ahcc yi kutuyu götürdüm yanımda birşey demedi kullanma diye bende devam ettim kullanmaya 265 tl eczanelerde ben çalışan olduğum için geliş fiyatından alıyorum. sana birsey sorabilir miyim ben günde 1 tane alıyorum 6 ay kullanıcan dedi hakan hoca 1 kapsül 410 mg benim kullandığım sence normal mi günde 1 tane yorumlarda okudum daha fazla kullananlar da var üstelik bende 6 tip var ayrıca senin yorumlarını okudum aktardan yeşil çay aldım bu akşam iftardan sonra yeşil çayı içmeye başlıycam inşallah

Durum
    Admin

vay be 265 tl ye alıyorsun geliş fiyatından. İnsanlara nasıl bir fahiş ücretle satıyorlarsa artık... Şanslısın Ama zaten abay pharmanın fahiş fiyatından almak istemeyenler için de benim yönlerdiğim kaynak da var neyseki diğer insanlar için.

Ben sadece günde 3gr kullanman gerektiğini biliyorum. Yapılan deney ve testlerde herkes ve burda bende dahil negatif olan herkes 3gr kullandı. Eğer 1 kapsül 3gr'a denk geliyorsa okay ama burdaki arkadaşlar günde sanırım 5 ya da 6 tane alıyorlar ve 3 grama denk geliyor. Sende 6 tip olması çokmuş mali.. Üzüldüm. Bi dene bakalım bi etkisini hissetmezsen time health'ı da düşünürsün. Bide imkanın varsa yan etkisi olmayan bir gıda takviyesi olduğu için ahcc, 6 aydan biraz daha uzun kullanmaya çalış 6 tip dile kolay. Ama 6 ayda negatif olursan ne ala

Durum
    Yeni Üye

sorma dünya başıma yıkıldı ama yapacak birşey yok ben daha önce cildiyeye falan gitmiştim galiba uzun zamandır var bu durum bende koter le yakıldı aldara kullandım sonra başka bir doktora gittim o da molusk kullandırdı ama biz hep üstten yok ettik içerisi ne durumdaydı bilemedik buraya kadar geldi durum hakan hoca dan sonra gerçekler ortaya çıkmaya başladı kendimi strese sokmamaya çalışıyorum ben bekarım ailemle yaşıyorum birşey anlatmadım onlara moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum gardasil aşı yaptırdım geçen hafta 2 ay sonra bir daha yaptırıcam sonra 4 ay sonra bir daha yaptırıcam zama gösterecek olacakları günlük hayat devam ediyor kimse birşeyin başına gelmesini istemez ama olan oldu ahhc gardasil aşı ve yeşil çay umarım herşey güzel olacak şimdi değil ama inşallah en geç 1 sene içinde ))

Durum
    stronger17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV tip testinde 5 farklı tip (6,11,42,52,56) taşıdığımı öğrendim.

Durum
    Ebr
    Ebr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bnde 31 ve 51 olmak üzere iki farklı tip taşıyorum. 21 haziranda ahcc ye başladım. Sigarayı bıraktım ama arada içiyorum. Bakalım ne olcak sonuç? Daha önceki arkadaşlar ne durumdalar acaba hiç yazmamışlar foruma durumlarını.

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bende 6 yüksek tip olduğumu öğrendim sizce geçer mi vucüd atar mı bu kadar fazla yüksek tipi?

Bu Konu için Etiketler