Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Facebook platformu

Durum
    deffkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Facebook platformu

Merhaba arkadaşlar. Ben forumda aktif yazmasam bile otobüste, boş kaldığımda, birilerini beklerken hep foruma girer sizlerin yazılarını okurum. Bilgi edinirim. Bu site bana zaten bir doktora belgesi katıcak az kaldı . Fakat farkettim ki Facebookta bir platform yok yine yorum yazıp görsel paylaşabileceğimiz vs. Arya müsade ederse bir facebook grubu açtım. Burada kendi adıma buradan öğrendiğim şeyleri paylaşacağım. Sizleri de beklerim.

https://www.facebook.com/groups/512440519422478/

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Facebook platformu

Merhaba deffkan, benim forumuma ayırdığım vakit belli maalesef daha geniş platforma yayılamıyorum. Çünkü bu benim için bir bilinçlendirme platformu iş değil o sebeple facebooktaki herkese yetişemeyeceğim, sen gönlünce grup açabilirsin faydalı da olur sadece Hpvliyiz ismini kullanmazsan sevinirim. Benim kontrolümde olmayan bir şeyin benim sitemin ismi kullanılarak açılmasına karşıyım çünkü ben bu forumun imajını, güvenilirliğini, bilgi kirliliğine de yer vermeyerek iyi koruduğumu düşünüyorum ve bu konuda imajı sarsacak bir şeylerin hpvliyiz ismi adı altında gerçekleşme ihtimalini de düşünerek bu tip bir şeyler olursa hukuki noktalara götürürüm. Hpv türkiye diye açmışsın zaten o sebeple sorun yok