Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genital siğil ve hamilelik

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Genital siğil ve hamilelik

Arkadaslar benim hikayemi biliyorsunuz bilmeyenler icin özet geçeyim 2 yil once makat bölgemde siğil vardi koter ile tedavi oldum bir kaç ay nüks ettikten sonra 15 aydir hiç siğilim yok eşimde de yok esim cocuk istiyor ama benim kafamda soru isaretleri var. Hamilelikte bağisiklik düstügü icin nüks etme olayi daha kolay oluyormuş acaba aranizda benim gibi tedavi olup 1 yil siğilsiz kaldiktan sonra hamile kalan var mi nüks oldu mu ya da çevrenizde duydunuz mu? Bilgisi olan ozelden ya da buradan bana yazabilir.😊

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Genital siğil ve hamilelik

Şuan siğilin yoksa ve başka bir tipe de sahip değilsen bence hamile kalmanın sakıncası yoktur 15 ay az bir zaman değil siğil çıkaran tipi atmış olmalısın bu zaman içinde. Anne olmak dünyanın en güzel duygusu olmalı bence kendini bundan daha fazla mahrum etme

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Genital siğil ve hamilelik

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar benim hikayemi biliyorsunuz bilmeyenler icin özet geçeyim 2 yil once makat bölgemde siğil vardi koter ile tedavi oldum bir kaç ay nüks ettikten sonra 15 aydir hiç siğilim yok eşimde de yok esim cocuk istiyor ama benim kafamda soru isaretleri var. Hamilelikte bağisiklik düstügü icin nüks etme olayi daha kolay oluyormuş acaba aranizda benim gibi tedavi olup 1 yil siğilsiz kaldiktan sonra hamile kalan var mi nüks oldu mu ya da çevrenizde duydunuz mu? Bilgisi olan ozelden ya da buradan bana yazabilir.😊

15 aydır siğilin yokmuş @kbr neden bir test yaptırmıyorsun diye her zaman soruyoruz ama cevap alamıyoruz senden. Belki maddi durum sıkıntısı yaşıyor olabilirsin ama bebeğin getirdiği maddiyat daha fazla. O yüzden bence böyle önemli sorulara cevap alabilmek için ilk önce bir test yaptırıp (ki muhtemelen negatif çıkacaksın) negatif misin pozitif misin bir gör sonrasında da hamile kalma durumunda kafan daha netleşmiş olur.