Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv'i yendim -> tip 16!!

Durum
    Misscat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv'i yendim -> tip 16!!

Geçmiş olsun. Ne mutlu size. Bende sizden tam 2 ay sonra ahccye başladım. 8 ayı doldurunca test yaptırcam. Umutluyum bakalım

Durum
    rhcp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ne güzel, çok sevindim darısı tüm negatif olmayı bekleyenlerin başına. Bana bulaştıran kişi evlilik lafları ederken sabret kavuşacağız derken bir süre sonra zorla yapmadım sağlıcakla kal diyerek çekip gitti, dediğiniz gibi tek başıma uğraştığım için kendimi hem yalnız hem de güçlü hissediyorum, geçmişler olsun.

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Nasıl sevindim adınıza bende hpv 16yım yazdıklarınızı okudukça nasıl mutlu oluyorum Allah bir daha yaşatmasın çok büyük geçmiş olsun bende negatif olduğumu yazacağım günü iple çekiyorum darısı başımıza olsun inşallah

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaa gözlerim doldu ve duygulandım. Ben seni yerim ya benim yazdığım yazılar nasıl etkili oluyormuş sizde... Yüksek riskli tiplerde 8 aya kadar uzatmanız mantıklı olur dediğimi bile dikkate almışsın! Bunu bildiğin için buna göre hareket etmişsin bu kadarcık ayrıntı bile nasıl güvendiğini, o küçücük umuda nasıl tutunduğunu gösteriyor. O kadar çok sevindim ki kendi negatif olma zamanımı hatırladım hatta. Çok ama çok geçmiş olsun, umut olsun buradaki tüm insanlara Sadece yazılarımızı, konuşmalarızı okuyup takip ederek bile üye olmayan bir okuyucuya faydalı olabildiysem kendi adıma ne mutlu bana ve buradaki tüm arkadaşlara.
    Ahh Aryam ya sen bizim için neler ifade ifade ediyorsun bir bilsen ❣️ öncülük etmemiş olsan bu forumu oluşturmasan bizler ahccden böylesine haberdar olmayacaktık. Ben dibe düştüğüm an buldum seni ve kurduğun bu güzel forumu. Bu forum içindeki güzel insanları, kader ortaklarımı bugün siğil çıkarmıyorsam, bugün o dipten çıktıysam büyük etken senin tavsiyelerin senin yazdıklarındır kendi adıma minnet borçluyum sana iyiki iyikiiii varsın sonsuz teşekkürler sana 🙏

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Almeda2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahh Aryam ya sen bizim için neler ifade ifade ediyorsun bir bilsen ❣ öncülük etmemiş olsan bu forumu oluşturmasan bizler ahccden böylesine haberdar olmayacaktık. Ben dibe düştüğüm an buldum seni ve kurduğun bu güzel forumu. Bu forum içindeki güzel insanları, kader ortaklarımı bugün siğil çıkarmıyorsam, bugün o dipten çıktıysam büyük etken senin tavsiyelerin senin yazdıklarındır kendi adıma minnet borçluyum sana iyiki iyikiiii varsın sonsuz teşekkürler sana 🙏
    Sizde iyiki varsınız canım benim, bu forumu tek başıma kurmuş olabilirim ama bana ayak uydurup başkalarına da umut aşılama fikrine destek olan birçok güzel üyemiz var sizler gibi, o yüzden çok güzel bir topluluğuz biz, birbirimize hep destek olucaz çünkü bir hpv'linin psikolojisini en iyi bir hpvli anlar. Güzel sözlerin icin teşekkür ederim kuzum

Durum
    UsluCocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Geçmiş olsun! 🥳

Erkekler için tipleme testi yapılıyor mu? Devlet Hastanesi'nde yaptırabilir miyim?
    Bende lezyonlar var, et beni gibiler. Penis üzerinde ise tomurcuklar var.

Kanser yapan türde siğil çıkmıyor diye okudum. Siğillerim bitince kimseye zarar vermek istemiyorum. Böyle bir durumda HPV olduğumu nasıl anlarım?

Durum
    UsluCocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bu arada, HPV yi kapma şeklim seninle 1:1 aynı :')

Benim kız arkadaşımın ilişki sırasında kanlı akıntıları oluyordu, sonraları ben bir şey hissetmesem bile canı yanmaya başlamıştı.

Aramızda bir soğukluk oldu, ikimizde yan yana tavana bakarak uzandık.

Sonra ben buna kadın hastalıklarından randevu falan aldım.. bu gitti her şey normalmiş dedi saçma sapan beni övdü zorlanmış falan diye..

aradan biraz süre geçince, hiçbir şey olmamış gibi ben ayrılmak istiyorum diyip çekti gitti. O sıralar çok üzüldüm, baya kilo verdim. Arkadaşlarım bile ne oldu sana dediler.

Aradan biraz süre geçti, kendimi toparladım ve pat! Pencere süresi doldu. HPV olduğumu COVID olunca çıkan siğillerden anladım..

Kısmet, umarım benim maceram bu kadar uzun sürmez :')

Durum
    nzr_ucr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende ilişki sırasında damla damla kanama ile başvurdum.Kadin dogumcu sadece smear yeterli dedi,hpv dna ben baktırdım sonuç:Hpv 16 Çarşamba günü kolposkopi olacağım.Ama bu kanama olayından dolayı çok korkuyorumGünlerdir ağlamaktan helak oldum Aranızda böyle ilişki sonrası kanama yaşayan oldu mu?Cevap verirseniz sevinirim.

Durum
    Carpediemmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Benim olmadi. Ben rastgele oylesine gittigimde doktorun smear yapalim demesiyle yaptirdim. Ama sonuc pozitif olunca jinekolojik onkolojiye sevketti oraya gidincede doktor kan tahlili(hormon) ve marttada ultrason randevusu nisana da kolposkopi randevusu verdi. Ultrason ve kan tahlili neden onu anlamadim. Bekliyorum o sureyi. Ahcc ye basladim simdiden belki faydasi olur 2 aya

Bu Konu için Etiketler