Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc almak istiyorum fakat ...

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc almak istiyorum fakat ...

Merhaba arkadaşlar daha öncede 6 aylık ahcc stoğumu yapmıştım şimdi 2 aylık daha almak istiyorum fakat yurt dışından geldiği için malum korona virüsü bulaşır mı diye çekiniyorum var mı aynı çekinceyi yaşayan herkese sağlıklı günler diliyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc almak istiyorum fakat ...

Selam @umudum var, çekincende haklısın ama şunu göz ardı etme, bu ahcc gönderen firma bakkal değil, üretici oldukları için ve gıda takviyesi olsun ilaç olsun ürettikleri için bu tip şeylerin ne kadar sıkı tedbirlerde olduğunu bilirsin. Türkiye'de herhangi bir ilaç firmasının üretim fabrikasına gitsen şok olursun boneler, eldivenler neler neler.. Ben olaya genelde şöyle bakarım. Onlar üretici. Zarar etmek isterler mi? hayır. Bu dönemde ekstra çaba gösteriyorlar mıdır kesinlikle evet. Çünkü başta bu iş onların, tüketici almaz bir kaybı da olmaz ama onlar kaybeder.
    Birde kaygı bozukluğu yaptı cidden bu korona hepimizde ya şaka gibi. Virüsün kargo poşetinde de yurtdışından gelirken ki o sürede de yaşama imkanı yok, manyak gibi virüsü araştırıyorum kaç gündür, havada durmuyor yere iniyormuş... Yani bence canını çok çok sıkacaksa bu konu aşırı tedirgin ediyorsa seni haklısın diyebilirim sadece psikolojinden önemli değil, ama abartılı kaygı yapma canım. Bu dönem lütfen evde kalmaya çalışın, evden çalıştırmayan firmaları çok acımasız buluyorum eğer kişi evden çalışabilecekse.. En azından bağışıklığınız yüksek oluyor ahcc sayesinde.

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ben virüs salgını varken sipariş ettim bende tedirgin oldum açıkçası milletçe artık paranoyak olduk çünkü. 9 gündür kullanıyorum çok şükür aksi bişey görmedim şimdiye kadar. Zaten virüsün genel olarak kargo paketlerinde uzun süre yaşamadığını söylüyorlar

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Pazartesi sipariş vericem Arya hayırlısı artık

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pazartesi sipariş vericem Arya hayırlısı artık
    Ahcc'yi bırakmayın canım sadece hpv için değil şu an corona için de bağışıklığı güçlü olan kazanıyor. Çok pimpirikliyseniz kargoyu elinize eldiven takarak açın. Çıkan pakete veya kutuyu dezenfektan ya da kolonya ile silin güzelce. Sonra ellerinizi yıkayın. Gerçi virüsün kargo paketi üstünde uzun süre yaşama şansı yok bu konuda böyle içinizi rahatlatabilirsiniz. Bana da geçen kargo geldi zaradan sipariş vermiştim(5 gün önce falan) eldivenle açtım, sonra paketi attım sonra elimi yıkadım