Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ahcc aldım

Durum
    mutsuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

ahcc aldım

merhaba ahcc sipariş ettim bugun elime geçti yarın kullanmaya başlamayı düşünüyorum. günde 6 kapsül kullanabilirsiniz yazıyor ama ben onu 3e indirsem herhangi bir sıkıntı olur mu ya da etkisinde bi azalma olur mu? bide hepsini ard arda içmem gerekiyor dimi yoksa sabah öğle akşam diye ayırmalı mıyım

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: ahcc aldım

Alıntı mutsuzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ahcc sipariş ettim bugun elime geçti yarın kullanmaya başlamayı düşünüyorum. günde 6 kapsül kullanabilirsiniz yazıyor ama ben onu 3e indirsem herhangi bir sıkıntı olur mu ya da etkisinde bi azalma olur mu? bide hepsini ard arda içmem gerekiyor dimi yoksa sabah öğle akşam diye ayırmalı mıyım
    Üst üste içmelisin, yemekten bir saat kadar önce; gramajını kendine göre ayarlayanlar oluyor fakat okudugum kadarıyla burda negatif olanlar 3 gr kullanmış

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Mutsuzum, eyluly'nin dedikleri dogru.

Günde 6 adet kullanmanın bir sebebi var o da yapılan deney ve çalışmalarda günde 3 gram (time health ahcc için 3gram 6 adete denk geliyor) kullanıldı. Eğer öylesine miktarı azaltmayı düşünüyorsan, ahcc konusunda negatif olma hususunda da beklentini düşürmeni tavsiye ederim. Çünkü ben dahil herkes bilimsel olarak yapılanlar neyse ona uyduk ve çoğumuz böyle negatif olduk kimse 1-2 kapsül içip negatif olmadı yani herkes 6 kapsül kullandı.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

3 aydır kullanıyorum bende gunde her sabah 6 kapsül

Durum
    mutsuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

6 çok fazla geldi de o yüzden sordum. herhangi bir yan etkisi yada mideye böbreklere bi zararı oluyor mu peki?

Durum
    Admin

Alıntı mutsuzum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 çok fazla geldi de o yüzden sordum. herhangi bir yan etkisi yada mideye böbreklere bi zararı oluyor mu peki?
    gıda takviyesi diye geçiyor ilaç kategorisinde değil, bildiğim kadarıyla yok sadece bazı üyelerde bağırsakları hızlı çalıştırdı. Her ürün herkese süper gelir hiçbir şeycik olmaz denilemez tabii ancak bilinen bir yan etkisi özellikle ciddi bir yan etkisi olmaması içimize su serpen şey. Böbrek ya da akciğerleri yorman gibi bir şeyi yok ben de kullandım hem de 8 ay, forumda 8 ay civarı kullanan da çok.

Durum
    hpvvv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Doktorum bana 4 kapsül önerdi 6 fazla gelirmiş , 3 tipe sahibim aslında ama 5 aydır ahcc kullanıyorum etkisi olur dimiiii

Durum
    Admin

Alıntı hpvvv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktorum bana 4 kapsül önerdi 6 fazla gelirmiş , 3 tipe sahibim aslında ama 5 aydır ahcc kullanıyorum etkisi olur dimiiii
    Vücut 3 tip için savaşacak.. Bence daha uzun süre kullanman gerekebilir 6 ayda 3 tip birden negatif olmayabilir ama illaki bir tanesi negatif olur. Doktorun öyle önermiş olabilir, sen hastasısın sonuçta senin dosyanı daha iyi tanıyor.
    Ancak bu işin araştırmaları ortada. Yapılan deneyler ortada. Günde 3gram.Belki daha az gramda kullanman süreyi uzatır ama illaki 4 kapsülün de faydası tabii ki olacaktır.

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı hpvvv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hakan Bey mi önerdi?

Durum
    Umay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bende ahcc ile ilk haftamdayim baslamadan once bi doktora danistim. hangi denekler uzerinde çalışıldığının hangi ırk için bu miktarın ayarlardiğinin önemli olduğunu daha düşük dozun da bizler için yeterli olabileceğini söyledi. Fakat bende şunu düşünüyorum alınan doz belli bi eşiğe ulaşmazsa istenen etkiyi göstermeyebilir. Bu durumda tum çaba boşa çıkar. Ben o yuzden 6adet kullaniyorum tabi zor oluyor açıkçası sabah sabah ust uste ama alışacağım galiba