Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv

Durum
    Selcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv

Merhaba siteye kafayı yemek üzereyken instagramdan tesadüf ulaştım tabii ki sorum bu hpv denen meretten nasil kurtulacagim? Eylül ayında hpv olduğumu öğrendim. Aslında 2019 Ocak ayi itibarı ile şiddetli kaşıntı akinti ile başladı her doktora gidişimde siğil olabilir diye bastıra bastıra söylememe rağmen yok bu siğil değil deyip beni ötelemeleri o tahlili istememeleri sonra genital egzama olabilir deyip bi ton kortizon ve psikolojik ilaçlar kullanmama vesile olan eeeyy ülkemin cahil doktorları deyip gülüyorum artık başka çarem yok çünkü neyseki eylül ayında ısrarla Zeynep Kamil'deki doktordan hpv istedim sağ oldun aldı ve kara haberi 20 gün sonra öğrendim üzgünüm ki sonucları göstermeye gittiğimde o güzel centilmen doktorum gitmiş yerine süpürge saçlı pacoz kendini doktor zanneden aptal bir kadın gelmiş sonuçlarima bakmadı bile bir şey yok dedi bende emin misiniz hpv pozitif yazıyor dedim ve aa tamam 3 ay sonra bi daha gel dedi 🤣 hayatımı ona borçluyum çok verimli bir hizmet oldu ona bu mesleği yapma hakkını verenleri sorgulamak lazım! Neyseki düşünme yetim gayet yerinde olduğundan başka bir doktora daha gittim kolposkopi yapalım korkma dedi yaptık daha başında olduğum söylendi 3 ay bağışıklığını güçlü tut bi daha bakalim dediler ne bir ilaç ne bir merhem ne bir tavsiye sans eseri bari yaşıyoruz ölsekte şu amansız çabadan kurtulsak

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv

Siğilleriniz yakilmadi mi?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv

Merhaba çok geçmiş olsun Hpv için açtığım instagram sayfasından bulabileceğinizi düşünmemiştim haha demek ki bir işe yaramış. Takipçisi epey az çünkü Ben de çok girmiyorum tabii onun da etkisi var. Forumdan yardımcı oluyorum genelde