Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 33 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Corona virüsü hakkında

Durum
    mia
    mia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Corona virüsü hakkında

Yeni gördüm mesajınızı atlattım çok şükür hpv 45 tip 53 tipide ahcc kullanarak atlattım

Durum
    mia
    Yeni Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atlattiniz mi nasil oldu
    Yeni gördüm mesajınızı coronayı atlattım çok şükür hpv 45 tip 53 tipide ahcc kullanarak atlattım

Durum
    mia
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mia ilginç birisin sen Diğer corona virüs ve hpv hakkında olan başlığa da ahcc koruyamadı yazmışsın. İstersen tüm forumdaki başlıkları tek tek dolaşıp yaz bunu, rahatlatıcı olur. Ben de sana o başlıkta verdiğim cevabı yazacağım:

''Mia sen olayı yanlış anlamışsın Çalışma zaten ''ahcc kullandığın için corona'ya yakalanmayacaksın'' gibi bir çalışma değil. Corona olduğun takdirde ahcc kullanıyorsan iyilleşme vb faktörler için destekleyici olduğu araştırılmış ve buna yönelik çalışma yapılmış. AHCC'nin sana hiçbir zaman ''seni corona'dan koruyacağım'' vaadi yoktu, olmadı da. Eğer olsaydı zaten şu an herkes ahcc içmişti ve tüm dünya bu virüsten kurtulmuştu

Neyi ne amaçla kullandığınızı, neyden ne beklentiniz olduğunu keşfedin bence. Ben de şimdi bephanten merhemi kafama sürerek baş ağrımın geçmesini bekleyebilirim.. Ama önce bephanten'in baş ağrısı geçirme gibi bir vaadi mi var diye düşünürüm...... ''
    Yeni fark ettim Arya mesajı benim her foruma girip ahcc coronadan korumadı diye yazmaya ihtiyacım yok 25 yaşındayım ahcc kullanıyordum coronayı hafif atlatırım diye düşünüyordum ama hiçte hafif atlatmadım ahcc yüzünden hpv 45tip 53 tipi atlattım 3 ayda çok şükür ama coronayı öyle ahcc yüzünden hafif atlatmadım demeye çalışmışım yabancı olduğum için tam anlatamamış olabilirim yinede öyle terslemene gerek yok

Bu Konu için Etiketler