Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Siğil çıkması hakkında

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Siğil çıkması hakkında

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapmamı önerirsin Arya
    Canım benim önerilerimi her fırsatta söylüyorum ama bu durumda tabii ki bu konuyu çözecek sihirli bir değnek değilim maalesef. Aynı düzenine devam edip, kendine bakmaya devam etmen gerekiyor, her zaman söylediğim bu besinleri yemeye devam etmen, ahcc yi duzenli kullanmam ve cinsellikten de zaten kaçınman gerekli. Bunlar konusunda devamlılık önermek dışında benim de pek yapabileceğim bir şey yok açıkçası, belki imutor kullanabilirsin ahcc'nin yanında. Ya da 6 ay ahcc kullanma sürecini uzatabilirsin 8 aya, bu da bir alternatif ama maalesef ki ahcc'yi bırak ve şunu yap diyebilecek bir çözümüm yok..

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

sık tekrarlayan siğillerde bölgede normalde gozle gorulemeyen mıkrosıgıllerın olması muhtemel. o nedenle bır buyutucu ıle bakmak gerekıyor dıkkatlıce. eğer sıgıl oldugu dusunuluyorsa yakılmalı. koter tedavısı bence en ıyısı bu konuda . ben sadece koter yapıyorum.
    onun dışında devamlı siğil cıkan bolgeye tekrarlama olmasın dıye surulebılcek şeyler var. aldara krem genelde bu iş için veriliyor.mukozaya surulmemelı bıraz tahrıs etse de uzun vadede sığıllerın cıkmasını onleyebılır cunku bolgenın bağısıklık sıstemını guclendırıyor.ahhcc çok önemlı..
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hocam h.geldiniz benim sünnet derisinde ben yok diye gidiyorum doktor büyüteçle bakiyor 2.3 tane var deyip yakiyor sünnet derisi bölgesine uygulayabilirmiyiz aldarayi ve kac gün aralikla

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hocam aldarayı koterden ne kadar süre sonra sürmeliyim direk siğil alınan yere mi sürmeliyim siğil tekrarlayan yere mi kullanımı nasıl acaba tşkler

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

bende kendı basına surme muayene ol doktorun yazsın .
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam aldarayı koterden ne kadar süre sonra sürmeliyim direk siğil alınan yere mi sürmeliyim siğil tekrarlayan yere mi kullanımı nasıl acaba tşkler
    yaralar ıyıleştıkten sonra surulmelıdır.en az 20 gun

www.leventturk.com.tr

Durum
    Kbr
    Kbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

levent bey 15 aydir sigilsizim doktora gidip test yaptirmak istedim doktor zaten sigil yokken tum tipler negatif gelir tekrar nuks oladabilir olmayadabilir dedi bu belirsizlik beni yipratti sizce nasil bir yol izlemeliyim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Kbr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    levent bey 15 aydir sigilsizim doktora gidip test yaptirmak istedim doktor zaten sigil yokken tum tipler negatif gelir tekrar nuks oladabilir olmayadabilir dedi bu belirsizlik beni yipratti sizce nasil bir yol izlemeliyim
    @kbr, canım sen hala test yaptırmadın mı? Senin 1 yıldan uzun süredir sigilin cıkmıyor ve negatif gelmesi aşırı iyi bir şey, hala test yaptırmaman hata neyi bekliyorsun nüks olmasını bekliyorsan eğer, 15 aydır nüks olmamış bence sen kendi kendini yıpratıyorsun bunda yıpranacak ne var, dünyanın en güzel şeyi 1yıl 3 aydır siğilin çıkmıyor belki de çoktan negatif oldun..

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

test yaptırmanızda bır sakınca yok

www.leventturk.com.tr

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    test yaptırmanızda bır sakınca yok
    Levent bey makat içerisindeki siğillere bakıyor musunuz?