Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardim

Durum
    Blacklotus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yardim

Arkadaslar ben sigil görmüyorum hic 1 aydir bugün doktora kontrole gittim bi önceki doktor bisey yok dedi digeri küçük küçük cikmislar dedi büyütecle bakti kriyo yapti benim 2 haftayabi sürekli cikiyor ama hep minik o kadar kücükki büyütecsiz göremiyosun bu nasil bisey böyle bu durumda olan varmi

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Yardim

Bende aynı durumdayım ıkı tane cildiye doktoru buyutecle baktı sende siğil yok dedi bugun özel hastanede daha önce siğilimi donduran doktora gittim ıkı tane siğil var dedi şaşırdım hepsıde buyutecle baktı hele özel muayenesıne gittiiğim doktor 30 dk inceldi sende siğil yok dedı bende cok sasırdım psikolojikmenee bittim bugun

Durum
    Kıdemli Üye

Ayni durumdayiz ilk doktorum inceledi bakti tamam artik gelme kurtuldun cikmiyo dedi cikarsa gel dedi bugünkü doktor resmen kriyo manyagi yapti umudum kırıldı büyük sıkıntı abi ne olacak böyle böyle tamam oldu bitti diyorum bugün yikildim bende

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bende yıkıldım bugun ıkı tane doktor yok dedı 3 ncu doktor ıkı tane cıkmış dedi dondurdu cok kücüktü yanılıyorda olabılır inşallah yanılmıştır hakan hocaya görünücem sanırım siğil ve teşhis konusunda ondan ıyısı yok türkiyede

Durum
    Kıdemli Üye

O doktor hangi sehirde sigili bi sekilde anliyan doktor bulunuyorda canimi sıkan inadla çıkması

Durum
    eyluly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Blacklotus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O doktor hangi sehirde sigili bi sekilde anliyan doktor bulunuyorda canimi sıkan inadla çıkması
    İstanbulda