Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: leep yaptırdım

Durum
    mutsuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

leep yaptırdım

Merhaba arkadaşlar. ben hpvnin yüksek riskli tipi olan 18i ve 33ü taşıyorum. kolposkopimde cin1 çıktı biraz ilerlemiş haldeydi ve leep işlemi yapıldı. leep işleminden sonra tekrarlama olasılığı yüksek mi, aranızda sık sık tekrarlayan oldu mu? sağlığıma ve bağışıklığıma dikkat edicek şekilde beslenip yaşamaya çalışıyorum. tekrarlar mı sizce bu işlemleri yine yaşamak istemiyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: leep yaptırdım

Merhaba ben bundan 3-3bucuk yıl kadar önce leep operasyonu oldum. Herhangi bir tekrarlama olmadı, ahcc ile hpv'yi yendim ondan sonra da olmadı araştırmalarıma göre eğer ''sınırlar temiz'' çıkmışsa (raporda yazıyor bu, leepten sonra) nüks oranı çoook düşük tabii ki başka birinden tekrar hpv kaparsan ve ielrlerse nüks edebilir ancak normal şartlarda epey düşük bir oranı var. Ben yaşamadım merak etme umarım sende yaşamayacaksın. İnsan korkuyor ilk başta tekrar olur mu aynı şeyi yaşar mıyım diye ama keyfini moralini iyi tut

Durum
    mutsuzum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

teşekkür ederim. bi kaç güne erkek arkadaşımla birlikte ahcc sipariş edicez. nasıl ve ne kada süre kullanmamızı önerirsin? tip18 taşıyoruz. umarım negatif olabiliriz

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

En az 6 ay ahcc kullanmanız gerek

Durum
    Admin

6 ay kullanmak ve günde 3 gr kullanmak, açken yemek yemeden 45 dk - 1 saat önce kullanman gerekli.

Durum
    mert2036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Stoklarda olmayısı cok kötü oldu ahcc nın elımde almları idarelı kullanmaya calısıyorum 6 almam gerekirken her sabah 4 tablet alıyorum hiç kullanmamaktan ıyıdır

Durum
    Admin

Benim bildiğim kadarıyla parti parti getiriyorlar, önceden de bi 10-15 gün ahcc verilememe durumu oldu çünkü, sorduğumda o partinin biraz daha çabuk bittiği için böyle olduğu söylendi. Yani aslında talep durumuna bağlı olarak azalıyormuş ellerindeki ahcc. Ama 10 martta geliyormuş sık dişini 4 gün kaldı.