Evet arkadaşlar bu olayı size de anlatmak istedim

Ben cuma akşamı arkadaşımla meyhaneye gittim, hpv pozitif oldugumu ogrendımden beri ilk defa rakıya gidiyordum, neredeyse 1 yıl, hpv'yi biraz toparlayınca insan yapıyor böyle şeyler, ama bokunu cıkarmamak gerek. Biz iki kız rakı, sohbet, müzik çok iyi gidiyordu. Yan masamızda da 2 kadın vardı, sonradan öğrendik ki 40 yaş civarında insanlar. Ama çok tatlılar ve biz masadan masaya ara ara konuşuyorduk birbirimizle.. Bir süre sonra masaları birleştirdik, çünkü sandalye ve masa sıkıntısı olmuştu. Ve her rakı ya da bar aktivitesinin kaçınılmaz sonu olan(en azından benim için), yan masadakilerle kanka olma olayı başlamış bulundu.

Muhabbet ediyoruz derken, benim karşımdaki acayip kafa olan kadın, ben bir kanser olayı atlattım gibisinden bir şey dedi. Tabi kanser diyince algı seciciliği oldu Ben de az kalsın kanser olacakken atlattığım için.. Ne kanseri dedim? Rahim ağzı dedi.
Dudağımın kenarında bir gülümseme oldu, karşımdaki kadın hpv'ydi. Güldüm, arkadaşıma göz kırptım, ''duyuyor musun?'' dedim. Hayatımda ilk defa gelişi güzel sohbet ettiğim birinin ''hpv'' pozitif olması ve düşünsenize kendimden birini bulmak, beni mutlu etti, sanki seni anlayabilecek birilerini buluyor gibisin, sanki ruh eşini bulmuş gibi.. kadın ya da erkek hiç farketmiyor.

Sonra başladık, ben anlattım, o anlattı...
Ben dinledim, o anlattı..
Ben anlattım o dinledi..

Riskli bir tipine sahipmiş ve 2 çocuğu var. Leep operasyonu olmuş tıpkı benim gibi ve cin 3 çıkmış. İmmuneks kullanıyormuş, imutoru önerdim. Riskli bir tipe sahip ve 1 bucuk yıldır sıgılı cıkmıyormuş doktoru bi 6 ay daha cıkmazsa atlattın demiş. Düşünün arkadaşlar, siğiller bitiyor bir yerde! Umut var. Pozitif olalım.

Ayrıca kadın kuşburnu çayını önerdi. Bu 2.defa öneriliyordu bana, daha önce blogumdan iletişim kısmından mail atan bir başka arkadaşımızla telefonda konuştuğumda o da bana kuşburnu çayını önermişti, sanırım kuşburnu çayını kobay olarak kullanma vakti geldiii

Neyse işte böyle, acayip şaşırtıcı idi sadece... Atlatacağız!