Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardımlarınıza ihtiyacım var bir erkek olarak

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Yardımlarınıza ihtiyacım var bir erkek olarak

Doktor siğil dediyse net hpvsin kardeşim hıvle falan alakası yok bunun. İnternette yazan o yalan yanlış haberlere bakma sen. Ben ahcc kullanmış biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum 6. Aydayım ve çok memnunum karar elbette senin. Ama evleneceksen bir an önce siğillerine çözüm bulmalısın ve asla korunmasız ilişkiye girme

Durum
    Romeo33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kardeşim ahcc faydası nedir peki tamamen yok mu ediyor siğiller 2. Defa yaktırma dondurma işlemi yapıldı şimdi 3. Defa gel dediler faydası oluyor siğilleri eritiyor ahcc faydası nedir

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Romeo, ahcc'yi araştırabilirsin. Forumda ahcc kullananlar diye bir kategori var girip okuyabilirsin. Ek olarak blogumda da ahcc ile ilgili tonla yazı var buraya bakıp ahcc'nin ne olduğunu ve faydalarını öğrenirsin https://hpvliyiz.wordpress.com

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Romeo, ahcc'yi araştırabilirsin. Forumda ahcc kullananlar diye bir kategori var girip okuyabilirsin. Ek olarak blogumda da ahcc ile ilgili tonla yazı var buraya bakıp ahcc'nin ne olduğunu ve faydalarını öğrenirsin https://hpvliyiz.wordpress.com
    Aslında demek istediğim şu erkeğim bana faydası olurmu maddi durumum iyi her türlü sağlığımı bozmayacak şeyleri kullanırım ve doktorum eşin şu aşıyı yapsın dedi korunur bu şekilde dedi ne kadar doğru bilmiyorum

Durum
    Almeda2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Aşı koruyor evet yaptırırsa iyi olur. Ahcc güçlü bir bağışıklık güçlendirici bende lazerle 2 defa siğillerimi yaktırdım ahcc kullanımımın 3. Ayında yeniden çıktı doktora gitmeye 1 hafta kala hiç bakmadım umursamadım amann dedim üzülsem de bir üzülmesemde 3. Defa yaktırmaya gittiğimde doktor yakacak siğil bulamadı ve ben ahcc harici sadece günde bir bardak kefir ve bir fincan yeşil çay içiyorum. 3. Ayda bana etki etti. Erkekte ve kadında kullanılabilir zaten bağışıklık güçlendirici bu. Yan etkisini hiç görmedim biraz iştah açmasının dışında

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Almeda2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşı koruyor evet yaptırırsa iyi olur. Ahcc güçlü bir bağışıklık güçlendirici bende lazerle 2 defa siğillerimi yaktırdım ahcc kullanımımın 3. Ayında yeniden çıktı doktora gitmeye 1 hafta kala hiç bakmadım umursamadım amann dedim üzülsem de bir üzülmesemde 3. Defa yaktırmaya gittiğimde doktor yakacak siğil bulamadı ve ben ahcc harici sadece günde bir bardak kefir ve bir fincan yeşil çay içiyorum. 3. Ayda bana etki etti. Erkekte ve kadında kullanılabilir zaten bağışıklık güçlendirici bu. Yan etkisini hiç görmedim biraz iştah açmasının dışında
    Çok özür dileyerek son sorumu sormak istiyorum aşının kadına bir yan etkisi varmı herşey için teşekkür ederim şimdiden

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Romeo33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında demek istediğim şu erkeğim bana faydası olurmu maddi durumum iyi her türlü sağlığımı bozmayacak şeyleri kullanırım ve doktorum eşin şu aşıyı yapsın dedi korunur bu şekilde dedi ne kadar doğru bilmiyorum
    Erkek-Kadın ayrımı yok yahu, ahcc ve aşı konusunda cinsiyet sormuşsunuz ama sonuçta hepimiz insanız. Ne aşı da ne de ahcc'de erkeksin sen kullanamazsın gibi bir şey yok, veya bir kadın için de yok. Aşının erkeğe yan etkisi yok da kadına var gibi bir durumda yok, size biri kadın-erkek ayrımı mı yaptı acaba hastalıklar vb konularda... ? Ahcc faydalı olur arkadaşım, faydalı olur.

Aşının yabancı kaynaklarda bazı yan etkileri var. Ben bir kadın olarak aşı yaptırmadım çünkü tek eşliyim ve gerek duymadım eşimde hpv yok diye.
    Burada yaptıran arkadaşlar var ciddi bir yan etki yaşamadılar bildiğim kadarıyla. Ama aşının bazı yan etkileri mevcut bunu da yine araştırabilirsiniz.